Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proudí k nám teplý vzduch, většinou se ale neprojeví

Diskuse o počasí Počasí u vás

# 21.05.2017, 17:44

Obráceně to vypisovat jednoduše nejde - prohlížeč prvky takto sám seřadí. Museli bychom pro výpis dat na mapě napsat jiný příkaz. Problém překrývání by to navíc stejně nevyřešilo.

Uvažujeme spíše o interaktivních mapách (s možností zoom), ale to je zatím jen úvaha. Současné řešení mi tady nepřijde zase tolik problematické.

# 17.01.2019, 15:29

Pavell
Děkuji za informaci, údaje jsem smazal.

# 10.12.2019, 19:30

Chtěl bych se zeptat, ohledně sekce Počasí u vás, jestli by nebylo možné dát možnost uživateli když není přihlášený nebo anonymnímu návštěvníkovi, který se rozhodl napsat aktuální počasí v daném místě, smazat nebo upravit (editovat) svůj příspěvek, tak jako je to možné u přihlášených uživatelů.
Přece jenom někdo se třeba zapomene přihlásit a chtěl by si příspěvek svého počasí opravit, popřípadě smazat a nečekat, až to udělá Admin nebo moderátor. Což se ve většině případů vůbec ani nestane a pak některé ty nepřihlášené či anonymní příspěvky podle toho také tak vypadají.
Vím, že by to bylo asi dost složité to takto zařídit a nevím ani jak by to šlo, ale přece by jste mohli něco takového vymyslet.

Děkuji.

# 10.12.2019, 22:35

Ondráš*
To je technicky neřešitelné.