Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Nové uživatelské profily a diskuse

51
# 16.04.2013, 21:11

Chci zrušit účet, ale nevím jak.
Děkuji.

# 16.04.2013, 22:18

ertep
Celý účet naráz automaticky smazat nejde, údaje je možné vymazat ve Správě účtu.

182
# 17.04.2013, 14:59

Proč nejde zcela smazat účet? To by mělo být přeci standartní.

# 17.04.2013, 15:19

Stranik
Na diskuzích jde málokdy zrušit na jedno kliknutí celý účet - příspěvky jsou již provázány s ostatními a při smazání účtu včetně všech příspěvků by celá vlákna ztratila smysl. Účty, kde je většina informacích veřejných, většinou na internetu rušit nejdou nebo dojde ke smazání profilu, ale příspěvky stejně na webu zůstanou. Možnost smazání účtů se na internetu používá především u osobních účtů, kde jsou důvěrné a osobní informace. Pokud ovšem na smazání účtu trváte, můžete mě kontaktovat na e-mail (po konzultaci to možné je).

182
# 17.04.2013, 17:19

Né, já nechci nic mazat ... jen mě to tak zajímalo a udivilo viz příspěvek výše.

# 17.04.2013, 18:51

Stranik
Jo, to bylo určeno obecně pro všechny ;-)

# 20.04.2013, 15:06

Při vkládání ankety do diskuse nyní můžete nastavit datum, dokdy lze v anketě hlasovat. Již tedy nebude hrozit, že spousta hlasů do ankety přijde až po proběhnutí jevu (např. po zaznamenání nejvyšší teploty, na kterou se anketa ptá).

Pro projevení změny musíte aktualizovat stránku s přidáváním ankety (F5).

# 24.08.2013, 16:59

Dnes byla připravena nápověda pro uživatele: Nápověda - uživatelé . Shrnuje místa, kde na webu můžete přispívat a jaké informace do těchto sekcí můžete posílat (informace by si měl každý přispěvatel přečíst).

Navrhnut je na stránce také nový bodový systém, který se mnohem více soustředí na kvalitu příspěvků (množství zaslaných příspěvků již na body nebude mít výrazný vliv). Co si o něm myslíte? Zatím ještě nebyl uvedeno do provozu.

13548
# 24.08.2013, 20:18

Nový bodový systém schvaluji,tím končí závody na úkor kvality

642
# 24.08.2013, 22:35

konečně se stalo něco,co vrátí tento web na úroveň před rokem,či dvěma lety :)Myslím,že mé nesmyslné,ale cílené chování přeci jen k něčemu napomohlo.Jsem rád za tuto změnu a věřím,že se nebude dávad bod za bod i těm fotkám,které stojí tzv za prd a že nebudeme informováni o počasí v jedné lokalitě každých 15 minut.
Prima večer všem

182
# 24.08.2013, 23:32

Body zde nemají žádný smysl, ba ani to vůbec nesleduji ... jsme tu hlavně přeci kvůli počasí a diskuzi. Já bych byl pro kdyby zmizely úplně - k ničemu to není a rohlík nebude levnější. :)

86
# 25.08.2013, 10:43

In-počasí
Dobrý přehled, změny vítám. Kvalita myslím roste, před rokem, když nebyly uživatelské profily, tu byl docela problém ve vetším počtu anonymních účtů.

13548
# 25.08.2013, 11:56

Také se přikláním k názoru ponechat +0.1 bodů za každý zaslaný příspěvek.

# 25.08.2013, 12:01

janek24
V situaci, kdy mají uživatelé odesláno i 10 000 příspěvků, by to přidávalo velké množství bodů a nijak nevystihovalo kvalitu. Takový systém by nic nezměnil - jen by narostly body.

818
# 25.08.2013, 16:44

Přečteno. Velmi jasně vystiženo to, co která podstránka webu přináší!

Souhlasil bych s bodováním +0.01, protože příspěvků na diskuzi může být skutečně hodně zejména pokud diskuze ohledně zejména bouřek či sněžení vyloženě "jede". Slučoval jsem také za letošek už hodně příspěvků, které byly záměrně vyloženě kvůli bodům v podobě dvou nebo i tří příspěků během 15 minut například. V Počasí u Vás jsou často vidět ti, kterým o body naopak jde a bohužel zřejmě jen o body. Poslední dobou právě i na diskuzi.

A jinak bodování je doplněk, to že je web o počasí a členové na něho chodící na něj chodí přispívat k tomuto tématu je jiná věc, to je tedy to hlavní a nikdo nepodmiňuje členy, aby body sledovat či jich měl mnoho, aby byl jaksi "opravdu členem" - kdo chce, může dělat, že žádné body neexistují. ;-)

Možná bych odlišil bodování "zaslaného pozorování" jen s obyčejným textem (fotky tuším nejsou podmínkou) a toho s fotodokumentací, když někdo přiloží.

# 25.08.2013, 17:07

tom-791
To je pravda, nesmyslnost zasílání příspěvků hned po sobě jsem do nápovědy ještě dopsal - k tomuto účelu slouží editace (jen ve starých tématech lze zaslat nový příspěvek místo editace - aby se téma obnovilo).

Pokud je poslední zaslaný přípěvek v daném tématu od vás a chcete zaslat další, připojte raději zprávu pomocí editace k již dříve uveřejněnému příspěvku.

Pavell
Po registraci a v e-mailech se na ně odkaz objeví.

Děkuji za názory.

157
# 25.08.2013, 22:17

koukám, že je snaha motivovat k přidávání více pěkných fotek :) nevím jestli pak jde o kvalitu hlášení ale snaha něco změnit tu je :) 0,01 bodu by šlo,

# 26.08.2013, 10:15

Pavell
To už je docela komplikované, zatím to chce ponechat jednoduše.

Na diskusi dnes byla založena nové sekce Astronomie. Již zde bylo několik témat z tohoto oboru a obsahově se nehodily do dřívějších sekcí.

# 31.08.2013, 11:10

Bodové hodnocení dnes bylo přepočítáno podle nového (dříve uvedeného) systému.

# 31.08.2013, 17:33

Pavell
Ano, mírně byl ještě upraven. Odkaz je zobrazen na stránce Uživatelé a především každému přijde při registraci spolu s potvrzovacím e-mailem.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.