Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, spadne až 20 mm srážek

Diskuse o počasí In-počasí má nový web!

Anonymní
Avatar
# 24.02.2010, 18:21

Petr126
Dík! :)
To je škoda, že ty SZ nejsou přímo v profilech počasí u vás.

157
# 04.03.2010, 20:36

Zdravim, jsem tu nový, hezky udělané. Dobrý nápad s možností vlastních zpráv o počasí. První připomínka: na úvodní stránce (i jinde) označte prosím, zda jde o předpověď či aktuální stav, u rekordů uvádějte prosím min. i max. a průměrnou teplotu. Další později :)

Anonymní
Avatar
# 05.03.2010, 16:49

Nystrom
Vítej.:)

157
# 05.03.2010, 18:47

Nystrom
další jihočech do party :) zdravim do hradce ;-)

76
# 06.03.2010, 14:53

In-pocasi

Dobrý den,mám nápad.Navrhuji umístit statistiky návštěv pro jednotlivé uživatele u počasí u vás.Myslím to tak,že by stačila jednoduchá statistika třeba textová(dnes,včera,týden,celkem apod.)
Zobrazovala by se u profilů počasí u vás.

Např. u tohoto profilu[url=http://www.in-pocasi.cz/pocasi-u-vas/u ziv atel.php?ID=303][/url].
Děkuji za uvážení,myslím že ostatní by to potěšilo kdyby věděli kolik lidiček kouká na jejich počasí;-)

157
# 07.03.2010, 16:35

ondrav
souhlasím taky by mě zajímalo jestli se někdo dívá na muj profil, a ještě bych se chtěl zeptat proč u mého profilu zde na diskuzi svítí u počtu příspěvků číslo 1 když jich mam asi 140 díky ;-)

# 07.03.2010, 17:09

Radim92
Už je to opravené.

Děkuji za nápady a připomínky. Počet návštěv na profilu by šel udělat.

76
# 07.03.2010, 17:32

In-pocasi
Díky moc za ochotu.Už se těším;-)

Anonymní
Avatar
# 16.03.2010, 20:59

Zdravím.
Kdy budou ty počty návštěv na profilu počasí u vás? (playlist)
DÍKY.

# 17.03.2010, 16:09

Petr126
Zatím pracujeme na něčem jiném (chystají se další novinky). Programátor se k tomu dostane až později.

Avatar
0
# 20.03.2010, 12:47

TEST - nechápu, proč se mi ztratila registrace, regnul jsem se znovu (divím se, že mi to umožnilo druhou registraci pod stejným nickem i emailem) a když překlinu na jinou záložku a vrátím se do diskuse, tak mě to vykopne a musím se znovu a znovu přihlašovat. Přitom příspěvky o aktuálním počasí zde zůstali. Kde je chyba? ;-) :blesk:

# 20.03.2010, 13:56

ČUPR
Dvě registrace na zadaný e-mail a nick neproběhly. Přihlášení zůstává i po opuštění stránky (chvíli) - problémy mohou vznikat jen v nastavení konkrétního počítače (prohlížeče) - to je ovšem individuální.

Avatar
0
# 21.03.2010, 08:21

Administrátor
Děkuji za odpověď. Dnes jsem se přihlásil, prolistoval jako přihlášený jednotlivé sekce a když jsem chtěl zapsat do sekce "Počasí u nás", vyžadovalo to po mě nové přihlášení. Proč (když jsem již jednou přihlášený) se musím přihlašovat znovu?
Bylo by nanejvýš dobré, kdyby se nové příspěvky řadily na začátek každého tématu, tedy ne až na konec. Zatím zde není tolik příspěvků, ale nedovedu si představit, až zde bude stovka stránek (zatím jich je zde např, jen 8) a já se budu po pár stránkách prokousávat na ty nejnovější příspěvky, které budou vlastně až na konci. Také bych uvítal nějaký filtr pro vyhledávání podle zadaného slova apod. v jednotlivých tématech. Může se stát, že sem napíše najednou více uživatelů a příspěvek se pak bude těžko dohledávat. Možná by to chtělo také nějakého správce fóra, který by dohlížel na nevhodné příspěvky, případně měl možnost je zařadit tam, kam patří - do příslušného tématu. nabízím spolupráci ;-)
Jinak super web - dokonce mě přivedl i k tomu, že jsem své webové stránky o počasí ukončil a chodím jen sem. Drobnosti se jistě brzy doladí a pokud bude potřeba, rád vypomohu s čímkoliv co se počasí týká.
Edit 08:52
Trochu upřesním informaci o "znovupřihlášení" při zápisu do "Počasí u nás". Není nutno se znovu přihlašovat, ale vyzývá mne to k napsání *Uživatelského jména - zbytečně to mate, vypadá to jako formulář pro novou registraci, navíc vpravo je pak obrázek pro nové přihlášení (nick a heslo). Jde mi o to, že když jsem již jednou přihlášený, mělo by mne to pustit (umožnit) hned k editaci - zápisu počasí bez dalšího vyplňování nicku - mohlo by to být již předvyplněno, nebo bych to vůbec vynechal. V zápise by se pak nick vypsal. Možná trochu složitě a nesrozumitelně, ale snad to pochopíš o co mi jde. :)
Edit 23:15
Ještě doplním - a již vůbec se mi nelíbí, že systém vezme jakýkoliv napsaný nick právě do té "tabulky" kam se zapisuje počasí - viz můj příspěvek s nickem Ferda Mravenec:
21.03.2010 23:04:53 Zaslal/a: Ferda Mravenec
TEST
To si tam pak může dopsat každý jaký chce nick. Prostě pokud je jednou uživatel přihlášený pod nickem "AAA" neměl bych mít možnost toto změnit a při editaci (zápisu) počasí a psaní příspěvků do fóra by měl být tento nick předvyplněný.

Anonymní
Avatar
# 23.03.2010, 13:05

In-pocasi
Ahoj, mě pořád mrzí, že v královéhradeckém kraji je jediný údaj z pece pod Sněžkou

Anonymní
Avatar
# 23.03.2010, 16:18

ČUPR
AHOJ.
Myslíš jako že by tam mohli psát jen přihlášení uživatelé a uživatelé bez registrace by tam psát nemohli? :)
In-pocasi
Také bych uvítál, kdyby byla u přihlášených uživatelů možnost předvyplnění základních údajů v počasí u vás jako je "Město", "Kraj", "Nadm. výška" a kdyby psal odjinud, tak by si mohl tyto údaje změnit.
Ale možnost EDITACE (oprava nebo změna) zprávy by tam měla zůstat, třeba když se spletu, tak to můžu opravit nebo doplnit.
Díky. :) :)

Avatar
0
# 24.03.2010, 02:45

RE: Milan
Přečti si prosím ještě jednou pozorně o čem píšu a v čem vidím problém!
Koukám, že Administrátor sem asi moc nechodí, co? :(

# 24.03.2010, 21:03

ČUPR
Vyhledávání tu je. Nick může každý vyplnit jaký chce, jinak to ani nejde (z jednoho počítače může psát více lidí). Nevím, jaký smysl by mělo, aby tam pokaždé někdo dával jiný nick (resp. proč by to dělal).

Předvyplnění už se tu řešilo - časem tam tahle možnost přibude.

Díky za nápady!

Anonymní
Avatar
# 24.03.2010, 21:23

Také se mi líbí nový vzhled,ale detekce blesků máte jinou?To mě trošičku zaskočilo:(

Anonymní
Avatar
# 25.03.2010, 15:20

In-pocasi
Díky alespoň za částečnou odpověď. Omlouvám se, že jsem si možnosti vyhledávání nevšiml.
Ještě k mým dotazům a reakci Admina:
Tak trochu nerozumím odpovědi "Nick může každý vyplnit jaký chce, jinak to ani nejde... Nechápu, proč by to nemělo jít? Každý registrovaný uživatel má přece svůj účet. Z jednoho počítače jistě může psát "x" lidí, ale každý uživatel by měl mít svoji registraci - prostě pokud se neodhlásím, píšu stále pod jednou (předvyplněnou) identitou. Souhlasím, že je nesmyslené, aby někdo psal pod různými nicky, ale bylo by dobré tomu zabránit tak, jak je to i na jiných webech s registrací uživatele. Potom tedy nechápu smysl zdejší registrace, navíc, když se při zápisu do diskuse jsem znovu ř¨žádán o přihlášení. Tento příspěvek píšu BEZ přihlášení - tedy i když jsem registrovaný, píšu "anonymně".
Prosím dále o odpověď, zda by byla možnost řadit příspěvky tak, aby byly na začátku každého tématu diskuse, nikoliv na konci. Případně možnost si to přepnout (kdyby to snad někomu nevyhovovalo) na vzestupně/sestupně.
Byl bych moc rád, aby byl tento web opravdu "IN" v takové podobě, abych nemusel navštěvovat jiné weby o počasí. Nabídka mé spolupráce stále platí.
ČUPR

Anonymní
Avatar
# 25.03.2010, 16:15

Anonymní - ČUPR
Zdravím. :)
Jenom k té anonymitě, když sice mám registraci do diskuse, ale nejsem od diskuse přihlášen, ani nevyplním položky "Uživatel" a "Heslo", ani žádné jiné jméno, tak píšu samozřejmě jako anonymní uživatel.
Podle mě je to dobře a neměnil bych to. ;-)
Tomáš

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.