Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další ochlazení, hlavně v Čechách větrno a přeháňky, na horách sněhové

Diskuse o počasí In-počasí má nový web!

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 13:55

Seznam.cz

# 29.10.2009, 14:13

Zákopčaník
Myslím spíše Firefox, Internet Explorer 6, 7 nebo 8, Chrome...

# 29.10.2009, 14:49

Zdravím všechny,
Trochu jsem to zakřiknul s těma Anonynama,vidím že už se tu zase objevují!:( Ono je přehlednější když vidím kdo sem píše než když u příspěvku je uvedeno anonymní!!! :( Jinak je dobře že tu budou ti moderátoři snad budu mezi nima i já!:) :) né vtip.:)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 15:54

pocasi v dubnanech
Jsi věříš. Myslel jsi snad mě ne?:D

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 16:22

Dobrí den,mám problám s příhlášením, a ráno mě to šlo,ukazuje mě to ÚDAJE JSOU NESPRÁVNÉ co stím mám dělat ??

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 16:50

Firefox. Ale u mobilů se to překrývá více. Mám Sony Ericsson C 702 a prohlížeč Net Front. A ještě tam nejsou ostatní města a přispěvatdlé, můžete je prosím doplnit? Jsou tam jen nejaktivnější a nejpřidávanější. Děkuji. ;-)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 17:26

Prosím o mé zrušení registrace ,zřejmě nebyla úspěšná.

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 17:27

moje registrace byla provedena včera na tomto e-mail tom.as.novotny@seznam.cz

76
# 29.10.2009, 17:43

Návrh pro admina:
Já bych zavedl pro všechny registraci.Ti co nebudou příhlášeni můžou pouze číst příspěvky.Myslím,že to není problém je to otázka 5min aby se někdo zaregistroval.Když tady vidím jméno Anonymní přijde mi to dívné.
Pokuď by to bylo možné prosím přidejte toplist na web.
Děkuji;-)

# 29.10.2009, 18:24

ondrav
Ahojky,naprostý souhlas anonymní ať to čtou jen! Jinak registrace je zdarma a trvá to cca do 10 minut ani ne! Ono mě to trošku připomíná starou diskuzi akorát v novém kabátu!:)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 18:38

pocasi v dubnanech, ondrav
Přesně. Taky souhlasím s tím, aby to jen četli anonymové. Však registrace je zdarma a během chvilky. Tak co je za problém?

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 18:48

Kam ale zmizely diagramy? :)

Anonymní
Avatar
# 30.10.2009, 10:58

Do Počasí u Vás by mohli psát všichni, tedy i neregistrovaní uživatelé. Přihlášení by psali jen z omezených lokalit a ostatní by pak nevěděli, jak je na některých místech ČR. Mohlo by to zůstat pro všechny, jen by se měly psát příspěvky o počasí a ne romány, které se počasí ani pramálo netýkají. Takové hlášky netýkající se počasí by se měly mazat, nebo přesunout do diskuze. Registrace by měla být povinná jen u diskuze. :)

Anonymní
Avatar
# 30.10.2009, 11:23

Vítám. Chci se zeptat, jestli u nového webu potřebuji zvlášť registraci do diskuze a zvlášť do počasí u Vás, nebo stačí jedna registrace (přihlášení) na celý tento web. A ještě jestli se dá registrace úplně zrušit a jak. Dík za odpověď.

Anonymní
Avatar
# 30.10.2009, 11:54

Zákopčaník. Souhlasím, vždyť někteří tam píšou počasí jen párkrát do roka nebo tam napíšou třeba jen jednou či dvakrát a už vůbec, tak proč by se měli skze to registrovat. Do diskuze samozřejmě povinná registrace.

# 30.10.2009, 12:11

Musím se ještě pořádně zorientovat, ale jinak je to tu super. Myslím že je to mnohem lepší než ten starý web.

Anonymní
Avatar
# 30.10.2009, 12:22

Jak to tak pozoruji, tak by se mělo založit nové téma do diskuze s názvem "REGISTRACE DO IN-POČASÍ"

Anonymní
Avatar
# 30.10.2009, 12:47

Zdravím. Stále ještě nevidím ty závorky s údajem o přidání u nejpřidávanějších měst a ty ostatní méně aktivní přispěvatelé a města jako to bylo u staré verze in-počasí. To už tak zůstane? Ty fotky počasí z různých míst jsou super, ale nebude to časem zatěžovat web? S tím překrýváním textů se to zlepšilo, ale u tech mobilů je to stejné. Děkuji za odpovědi a odstranění nedostatků.

# 30.10.2009, 13:46

ondrav
Toplist sem dávat nebudu. Nezapadl by do designu webu.

Fenri
Dali jsme je pryč. Najdete je na stránkách Wetterzentrale.de. Připravíme stránku, kde budou odkazy na zajímavé weby.

Robert
Bohužel je to zvlášť. Jsou to dva systémy.

Zákopčaník
Je toho teď hodně. U těch měst to je uvedeno po rozkliknutí dole (Zobrazuji 0 - 10 z 2490 stavů počasí) Ty méně aktivní nevím, jestli má smysl tam dávat (odkazy na profily jsou i u přidaného počasí). Pokud se tam dávají v menším rozlišení, tak to není problém.

Ty registrace promyslím. Diskuse by mohla být pro registrované, ovšem kromě témat "Články" a "Web In-počasí" - ty chci aby zůstali otevřené všem (podíváme se, jestli to nějak jde).

Anonymní
Avatar
# 30.10.2009, 16:51

To je fakt, ale u těch nejaktivnějších a nejpřidávanějších měst a přispěvatelů dole v té tabulce, by to mohlo v těch závorkách být, tak jako u staré verze. :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.