ludvicek No tak jsou 3 ráno a já mám právě teď ty -2°C, takže ráno čekám něco v rozmezí -3/-4°C. Achjo. No snad pokles nebude moc velký v dalších hodinách.
Tady tak asi po dobu jedné hodiny, nad ránem to spadlo na +-0, takže brnkačka... naštěstí, česneky jsem přikryl, a nakvétající broskev to dá v pohodě, antifreeze postřik jsem provedl..
Tak hezky teplo relativně 2°C. Odrazy tady falešné. Plzeň samozřejmost zesílení na skoro červenou, ale zdá se někde se drží někde vůbec. Tady bude sněžit později z těch odrazů co více připomíná přeháňkový konvektivní typ.
U mě zpočátku nic - sucho ve výšce pravděpodobně, potom déšť při +2,3°C a nakonec to přešlo do sněžení a aktuálně +0,8°C a stále klesá. Poslední sněžení si i já užiju, i když už fakt jsem rád za +15°C.