Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí V novém týdnu opět oteplení a pak zase ochlazení, střídání teplot bude pokračovat

22
# 16.03.2023, 17:07

Já vám nevím já z toho tepla nejsem vůbec nadšený.Sice se na jaro také těším ale v březnu 20 stupňů?:!!:To je šílený,vše vykvete a pak to zase pěkně zmrzne nevěřím že už by vydrželo teplo a bez mrazů....:(

33
# 16.03.2023, 17:26

Zachar
tady je to sice docela nadprůměr, ale rozhodně nic neobvyklého ve druhé půli března. Zmrznout vše může (to se, bohužel, také stává).
Mě víc znervózňuje sucho, Za březen máme cca 1,5 mm.

# 17.03.2023, 00:07

Vždyť bylo skoro 20st 1.ledna , tak proč by nemohlo být 20st 20.brezna :D:D:D

273
# 17.03.2023, 00:42

Miriam

Na jihu Jizni Moravy je to sucho docela strasne, pred par dny byla mezi Bratislavou a Vidni prachova boure. A ve strednich Cechach spadlo uz v breznu vody pomerne dost. Ted to vypada na suche obdobi v cele CR.

63
# 17.03.2023, 07:12

U nás je taky docela sucho, z těch srážek co pořád hlásili nic moc..
Teploty kolem 20 je na mě taky už dost na březen.. stačí když to bude v dubnu a postupně vše..
Stejně to zmrzne, tak je to škoda.

47
# 17.03.2023, 19:35

No mám pocit, že to teplo se pěkně redukuje, vypadalo to až moc fantasticky aby to vyšlo. Jsem zvědavý na zítřejší výstupy, ale nebude to tady asi žádná březnová hotwave. Jestli se na jeden dva dostanem nad +15 budem rádi. Srážky samozřejmě ve výhledu udělaly taky obrat z nuly na nějakých 37 mmm, takže spíš si typnu nějakou houpačku a teploty v mezích normálu. Plus do toho samozřejmě blbej vítr, mráz tam není, ten bude až na konci měsíce :love: :zz:

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.