Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Již od rána místy přeháňky nebo i bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

388
# 21.12.2020, 11:30

Mike11
Hezké, jen pantáta zapomněl napsat seznam těch vakcín, co těch 1.100 000 lidí obdrželo, nejvíc z toho počtu je sputniku V..ale jinak dobrý, uvidíme, co se změní až budou očkovat...jak nám ta nákaza poklesne.

42
# 21.12.2020, 11:40

Pfizer

388
# 21.12.2020, 12:09

Mike11
Tak šup sem ze zdrojem informace..předevčírem se tu po tom volalo.

388
# 21.12.2020, 12:21

Mike11
Ten pán vědomě lže..https://ourworldindata.org/covid-vaccinations,
Navíc dle postupu očkování, ani nemohou mít v ruce hlášení o případných následcích, to z toho přesně vyplývá, chápu, že chtějí mít co nejvíce zájemců, ale měli by dávat přesné informace a ne bagatelizovat, z toho pak plyne nedůvěra značné části lidí..

42
# 21.12.2020, 12:54

palma
Vy máte hlášení o následcích, že si jste tak jistý, že jsou? A mohl bych ho vidět?

Mě tyhle kecy nebaví. Máme funkční a bezpečnou vakcínu, schopné státy očkují. Jen my v česku budeme brblat, jak to dělají všichni špatně.

388
# 21.12.2020, 13:02

Mike11
Nehádám se o následky, ty co jsou nahlášené, tak jsou nahlášené, říkám, že lže o počtu vakcinovaných, (pokud je to autentický výrok, nikde jsem ho v reálu nedohledal, navíc, ze kdy ten výrok je) navíc, tady je s ním i video https://www.youtube.com/watch?v=Ne7nf_UsL_E
a hovoří se tam i o tom, že podruhé nakažení, mají horší následky, než při první nákaze, a že je otázkou, nezodpovězenou, jaký bude průběh nákazy u těch, kteří ji eventuálně chytnou, až přestane vakcína u nich účinkovat, je totiž předpoklad, že bude mít u nich též těžší průběh..ale jeďte si svou, je to super, žádný následek to nemá a nebude mít ani třeba za rok, za pět.. a účinné je to na všechny v současné době existující mutace.. sice nevím, jak to ti doktoři ví, ale dobře, určitě mají pravdu..

42
# 21.12.2020, 13:33

palma
Já vám nerozumím. Píšete:
- podruhé nakažení mají horší následky
- Vakcína funguje proti všem mutacím
- Nemáme jistotu, že vakcína je bezpečná za 10 let když vakcína přestane účinkovat (wtf)
- Máme jistotu, že vakcína je bezpečná dny a týdny po očkování
- Víme, že Covid za 10 let způsobí miliony úmrtí a desítky miliónů vážných následků

- Nenechám se očkovat, protože .. ??

388
# 21.12.2020, 13:58

Mike11
Kde píšu něco o tom, jestli je vakcína bezpečná za 10 let a že za deset let přestane účinkovat, prosím, zkopírujte mi to z mého textu! Píšu tam o možných následcích, které se mohou projevit za rok, ale také až za pět, proto jsou jiné vakcíny uváděny na trh až po cca deseti letech od začátku klinických zkoušek..aby se prokázalo, že jsou bezpečné.
Podruhé nakažení (pro pochopení psaného textu - ti, kteří prodělali nákazu a opět se nakazili, mají těžší průběh, nežli ti, kteří prodělávají nákazu poprvé) tudíž je možný předpoklad, že při promeškání přeočkování (účinnost očkování je předpokládaná na cca půl roku) se nakazíte, protože to očkování už po tom půl roce nebude účinné, pak může být průběh onemocnění, jako u toho, kdo se podruhé nakazil koronavirem, tedy těžší..a to je i v tom videu)
A nenechám se očkovat, protože zatím mám stále dostatečné protilátky, a zbytek rodiny taktéž.

42
# 21.12.2020, 14:09

palma
Tak buď vakcína funguje 10 let a více a za těch 10 let se objeví vedlejší účinky, nebo funguje krátce a tudíž se vedlejší účinky za 10 let nemůžou objevit..

Jenže podstatě se ptáte na to, jaké vedlejší účinky mají protilátky proti covidu..

Další omyl je, že se čeká 10 let na to, jaké možné následky má očkování. Ne, nečeká. Čeká se, až se testovaný vzorek lidí nakazí a bude tedy možné vyhodnotit účinnost.

Ano druhá reinfekce koronavirem může znamenat vážnější průběh, ale jak to souvisí s vakcínou? Ano nechte se naočkovat, nedostanete podruhé Covid. To je asi tak vše, co k tomu můžu napsat. Vakcína po očkování vydrží déle, než po prodělání Covidu a je účinnější i proti mutacím.

275
# 21.12.2020, 14:14

Virus se po roce stále učí člověku přizpůsobovat, mutovat bude skokově a určitě ještě vícekrát, zvlášť když na něj vyvineme tlak při očkování, nová forma nebude mít tolik těžkých průběhů, ale logicky může působit problémy těm, co už nemoc prodělali.
Británie má konečně svůj vysněný Brexit, snad konečně přijdou na to, že má smysl se věnovat něčemu užitečnějšímu.
Něco o zbytečnosti antigenního testování: https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/premium-r...

388
# 21.12.2020, 14:19

Mike11
On už to někdo na ty mutace vyzkoušel a vyhodnotil? A mimochodem, víte proč se přestala očkovat tuberkulosa? Zjistěte si to, když nadšeně tvrdíte, jak jsou ty vakcíny O.K. ;-) , a to se na to přišlo až .. po kolika letech?? , akorát se to moc neuvádí..

42
# 21.12.2020, 14:41

palma
Tak hlavně pozor na tu smrtící injekci proti Covidu, která způsobuje problémy v jednom případě z 400.000.

388
# 21.12.2020, 15:05

Mike11
Tak jako, demagog jste dobrej, ukažte mi, kde píšu něco o smrtící injekci? Pouze mi chybí to, že se jasně neřekne, že vakcíny na covid byly vyvinuty pod tlakem, že jde poprvé o mRNA vakciny v masovém použití, tudíž se opravdu nemůže říci,ani ne po roce zkoušení, jestli se neprojeví po letech nežádoucím účinkem ( pro vaši informaci, proto se testuje deset let i více - rozvoj duševních chorob, revmatismus, artroza, srdeční onemocnění..je toho docela dost, to vše se u vybraných skupin sleduje, procentuálně... u covidu to samozřejmě není k disposici... to je vše co k tomu říci, nikterak nepopírám účinnost očkování, ale nesnáším bagatelizaci jak následků již zjištěných, tak i následků možných.
Jinak, abych to vzal z té positivní stránky, na základě vyvinutí vakcíny nacovid, se vyvíjí, a zřejmě s velkou nadějí na úspěch, očkovací látka na rakovinu, jo to by byla věc! ročně na rakošku zakalí okolo 16 ti milionů lidí...
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3228780-ockovan...
Jinak teďv TV24 v 15.15 vystupuje zástupkyně komise pro schvalování vakcíny, a říká, že schvalují vakcínu a dále budou vyhodnocovat účinky vakcíny a že za to PŘEBÍRAJÍ odpovědnost a vakcínu PODMÍNEČNĚ schvalují..
Jo, a zjistil jste něco o tom očkování na tuberu co se provádělo dlouhá léta a pak se najednou přestalo provádět, a proč.. přece to byla vyzkoušená vakcína, bezpečná, tak proč?;-)

388
# 21.12.2020, 18:01

Mike11
Nedivím se, že to neuvádí celé..:D, asi nějaký cenzor..

Cca před dvěma lety se zrušilo očkování proti tuberkulóze. Proč se zrušilo? Proslýchá se, že se objevovalo stále více zdravotních problémů po tomto očkování. Byl to jeden z hlavních důvodů zrušení tohoto očkování? Proč se očkování jen časově neposunulo, když do té doby bylo nezbytně nutné, aby nepropukla epidemie. Kdy vypukne epidemie, když najednou nebudou proočkované všechny děti? Slyšeli jsme názory některých lékařů, že do dvou let tady epidemie propukne. Jak se to bude řešit?
Očkování proti tuberkulóze je složitým problémem. Očkovací látka není ideálně účinná a má poměrně hodně různých reakcí. Při velmi nízkém výskytu TBC u nás to bylo hlavním důvodem k zrušení očkování. Epidemie se však opravdu bát nemusíme a už vůbec ne do dvou let. Posun očkování se nerealizoval plošně nikde ve světě, protože chceme chránit právě nejmenší děti, když už očkujeme.

A to se tu ještě ty následky radši nerozebírají, lobby doktorská holt funguje..
https://www.vakcinace.eu/otazky-a-odpovedi-blue

A vřele doporučuji přečíst toto https://denikn.cz/116129/deti-se-zavaznou-reakci-n...

O tom to totiž je, i paní doktoru sprdli, že dělá zbytečně paniku..čili očkovat, ale poctivě přiznat...i negativa.

42
# 21.12.2020, 18:16

Co je to proslýchá se?

Já mám v sobě dvě TBC dávky vakcíny a jsem v pohodě :D
To je strašně subjektivní proto chci vidět data.
Nicméně ten hlavní důvod je nízká účinost s kombinací nízkého výskytu TBC nepředstavuje hrozbu. Narozdíl od Covidu..

388
# 21.12.2020, 18:28

Mike11
Proslýchá se, je dotaz toho, kdo se na to ptal, chápu, je to těžké na pochopení..
No vidíte, já taky mám v sobě dvě dávky, jednu ze školy, druhou před nástupem na vojnu..
A koukám, že jste v zájmu očkování taky dobrej fanatik, jak jste hned vypustil " má poměrně hodně různých reakcí" a nechal jste "Nicméně ten hlavní důvod je nízká účinost s kombinací nízkého výskytu TBC nepředstavuje hrozbu"
Jste takovej poctivej.:D jen proboha nepřiznat, že ty závažné reakce na očkování existují..
A tady máte ty "bagatelní" následky jen ukázku jedné vakcíny..http://fb.cuni.cz/Data/files/UIM/materials/doc/Int...

42
# 21.12.2020, 19:33

Vynechal, protože to není podložené daty. Ani není specifikováné, co je to za reakce. Ta vakcína něco stojí a pokud nepřináší benefit, tak není potřebná. To je logický důvod, proč už očkování na TBC není povinné.

Naopak není objektivní důvod, proč neudělat povinné očkování na Covid.

388
# 21.12.2020, 19:36

Mike11
http://fb.cuni.cz/Data/files/UIM/materials/doc/Int...
doufám, že mi řeknete, že to není relevantní, to je ta TBC..tak se pokochejte..
mimochodem u současné Covid vakcíny chybí třeba údaje o koincidenci s jinými vakcínami,ale to, podle Vás, určitě není zapotřebí..je jen třeba uvěřit tomu, že je vše o.k.

42
# 21.12.2020, 19:41

palma
Našel jsem tam 59 následků za 20 let pozorování. Za me o.k.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.