Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

# 07.09.2023, 18:17

Aby nedošlo k omylu, ten odkaz na ten článek vložil jeden ze zbabělých zrádců. A v tom článku se ptá další zbabělý zrádce na státy, které si našel on sám a vysvětluje to, cituji:

"Virus byl stejný, lidé jsou taky stejní, věková struktura obyvatelstva velmi podobná ... a přesto ten dramatický rozdíl v úmrtích."

A další zbabělý zrádce napíše:

"... chce to najít ten svůj stát a ty své příklady.. tak se to dělá, že?"

ota
Avatar
2163
# 07.09.2023, 18:20

ACEOF ACES
Teda o Covidu si každý může myslet co chce, ale připadá vám normální někoho označovat jako zbabělý zrádce ? To snad do slušné diskuze nepatří.

381
# 07.09.2023, 18:37

Covid dle všeho postupně zmutoval do variant s mnohem lehčím průběhem nemoci, podobně jako kdysi španělská chřipka..
Buďme za to rádi a hoďme toto téma na tomto webu už do hluboké díry!!! (slušně řečeno..)


388
# 07.09.2023, 18:59

ACEOF ACES
No, našel jste si své příklady států, já své, takže je to fifty fifty, zbabělce si strčte kam chcete, příště se mnou, zbabělcem, pojďte pomáhat do nemocnice nemocným na covid.. pozvánku jste ode mne dostal, i s možností ubytování, těším se na případnou spolupráci. Mějte se..

381
# 07.09.2023, 19:58

ACEOF ACES
Ale tady jsme na webu o počasí..
POČASÍ..

77
# 07.09.2023, 22:01

Yurri
Ale i na tato rizika spousta odborníků před uzavíráním škol upozorňovala. A byli dehonestováni, uráženi....

275
# 07.09.2023, 22:39

charlie
U každé vlny záleželo na správném načasování správných opatření každé variantě viru na míru, tahle štěkající diskuze je vysloveně ubohá, dejte se lidi do kupy, Babiš a spol. by každopádně na svobodě zůstat zřejmě neměli, škodili tenkrát a škodí dodnes, trestní odpovědnost je na zvážení, ČR se neumí vypořádat se škodnou v revíru, doporučuji tento zdroj:
https://www.tribune.cz/zdravotnictvi/slovenska-stu...

# 09.09.2023, 16:26

swan1
Oni zde veřejně lžou, a s počasím to nemá nic společného, to je jen záminka, jejich záměr je jiný, a vy mi tu píšete o počasí?

Tak něco o počasí, venku svítí sluníčko a od pondělí do pátku v ČR zemřeli čtyři lidé s COVID-19.

388
# 09.09.2023, 20:34

ACEOF ACES
Má to s počasím spoolečného hodně, po delší odmlce jsem na začátku tohoto dohadování cca před týdnem napsal doslova toto: "Jo, jo léto odešlo, respirační onemocnění začínají posilovat.. co kdyby se zase udělalo bu bu bu.."
čili jsem psal v souvislosti s počasím, jestli tu někdo manipuluje a lže jste to vy, slabé, ustrašené nedospělé děcko, tímto končím s psaním ke kovidu, je z něj běžné respirační onemocnění, jak nyní píší odborníci,...evidentně patříte k jedincům, kteří si myslí že spasí svět kopírováním denních událostí ze světa počasí a ekologie planety země, plus se občas přilepí k zemi a doufají, že se o nich zase bude psát někde na druhé stránce v novinách" a řešení situace ..?.Odpočet běží 8 let a 7 měsíců,, bože, co budete dělat za 8 let a 7 měsíců? Naštěstí jsou na světě lidé, kteří skutečně něco pro přírodu a zemi dělají, a nebojí se každoročního kýchání v podzimních a zimních měsících....

381
# 09.09.2023, 21:07

Řešte si tenhle nevyřešitelný střet různých postojů a přesvědčení ohledně covidu na fb, u soudů, kdekoliv jinde,
Nezasirejte tu s tím už diskuzi na webu o počasí...
Nikdy se nedomluvíte, nikdy tahle diskuze k ničemu nedospěje..a její úroveň je v celém vlákně,dík emocím, pod psa..
Lepší už to nebude..
Nechte to už bejt...

77
# 09.09.2023, 23:02

ACEOF ACES
To jsi vážně tak blbý?
Viz co napsal Palma...Já naštěstí nikoho neodrazuju od očkování, šup. už běží reklamy na očkování, vhodné typy jsou RS viry (vakcína už je k dostání) chřipka (vakcína bude k dostání za cca tři týdny) Covid19 (též už k dostání) bratru v součtu za 8000,- celkem, no nekupte to!
Píše o součtu cen vakcín.
Jen vakcína na RS viry je za 5000,-
odkaz: https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/ryma-k...

274
# 09.09.2023, 23:03

swan1

Tak dokud je to v tomhle vlakne pro COVID urcenem tak bych to moc nezavrhoval. Sam jsem do tohoto vlakna moc neprispival. Nemam o COVIDU tolik znalosti. Nicmene ruzne zeme byly zasazeny ruzne a absolutne nechapu, s cim ty covidove vlny v ruznych oblastech korelovaly (na pocasi, vysku Slunce nad obzorem a pod. to moc nesedi).

Vetsina zemi z vychodniho bloku, ale i Nemecko-Italie pouzila totalitni a casto nesmyslna opatreni, napr. severske zeme prijatelna opatreni, ve Svedsku temer zadne. Svedsko podobny obyvatel pocet jako CR, opatreni temer zadna a podstatne min mrtvych. Spousta opatreni samozrejme v CR smysl mela, ale spousta byla totalitni nesmysly.

381
# 10.09.2023, 00:49

TommyAst
Z 90% je to tu off topic!!!
Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší
Tohle vlákno bylo založené za tímto účelem, mělo to souvislost s počasím..
Velmi brzy se to ale zvrhlo úplně jinam.
Nebylo už toho dost?
Za mě ano...
Tak se tu hádejte, urážejte..jak je libo..
Mě už nebaví to tu ráno otevřít a číst pořád dokola ty stejný,,sra.ky..
Nikam to nevede..

80
# 10.09.2023, 12:07

TommyAst
Mně na tom přístupu vadí, že nejsou žádná zpětná vyhodnocení - ti lidé, co tu fanaticky ničili životy zavíráním lidí na různé směry, nemají vůbec zodpovědnost. Vždycky je strašně snadné všechno polít napalmem a mít "jistotku", ale ono to má svoje negativní stránky, a ty se vůbec neřešily.

# 10.09.2023, 14:35

Víte, kolik se platí za očkování proti COVID-19?

Nápověda: ani 8000Kč, ani 5000Kč

# 10.09.2023, 15:13

Už táhněte s touhle debatou fakt. Jste všichni ubohý co to furt řešíte. SPAM

274
# 10.09.2023, 15:18

swan1
Puvodni clanek samozrejme s pocasim souvislost mel, ale je to tema, ktere se nakonec velmi dotklo vsech v CR, a tak se to tu zvrhlo uplne offtopic. Ale aspon je to o koronaviru a zustava to v jednom vlakne. Ja jsem tu moc neprispival, temer nic. Urazeni sem, ani do jinych vlaken samozrejme nepatri, a deje se to i v jinych vlaknech. Je to tema, ktere dost rozdelilo spolecnost a resi se to vsude, coz me stve. I lide, se kteryma jsem driv byl za dobre se zacali hadat kvuli ockovani a pod.

Ondra83
To je dalsi vec, ze defacto tady zavadeli protiustavni opatreni, odvovalavi se na nouzovy stav a pod. Spousty opatreni nijak nepomohla a naopak nicila zivoty lidi. Odpovednost ale za to nema vubec nikdo. Staci se podivat, kdo byl tenkrat ve vlade a je to jasne. A to ma stoupencu porad dost.

ACEOF ACES
Jednotlivce nestoji nic, pojistovna za to samozrejme neco plati - oficialne. Ale co skutecne to ockovani je zac, co to vlastne zpusobuje, to se poradne nevi (a tim nemyslim ty nesmysly na dezinformacnich webech, ale skutecna fakta).

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.