Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

33
# 14.08.2023, 19:06

ACEOF ACES
Nezapominame na to co se delo, ale v ramci zachovani zdraveho rozumu to vetsina lidi musela vytesnit nekam do podvedomi a radsi se k tomu nechce vracet.
A nejen ty mrtve, ale taky opatreni zavadejici diktaturou, zbytecne rozhazovani miliard na vsechny strany bez uzitku, skoro nucena plosna vakcinace, desitky milionu nasmlouvanych vakcin bez kterych se neda prezit.. - a kde je jim ted konec..?
Pritom skutecne ohrozena skupina byla docela mala cast populace.
Chtel bych videt co si ted mysli lidi ze statu, kde byly opatreni jeste fanatictejsi nez u nas.. .. zvladli jsme to, diky nasim politikum a jejich proziravosti.. si ne :)

388
# 14.08.2023, 19:43

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakcina-rs-viru...
doporučuju poslechnout až do konce od 18 minuty.( předtím je to rozhovor o nové vakcíně na RS virus)..celé je to pojaté jako konec kovidové doby..
Dneska nějak hodně sdělení v oficiální rovině...

42
# 14.08.2023, 20:06

Ai-kun
Velka cast tech vakcin skoncila v paži lidí. Když se začalo očkovat na jaře 2021 říkal jsem, že tím epidemie skončí a skončila. V roce 2022 už nebyly žádné omezení a svět se vrátil do normálu. Až teda na sektu antivaxerů, kteří teď fandí Rusku v zabíjení svodných lidí. Ti očkování nejsou a jeblo jim, že žijí jak bezdomovci a hádaj se doteď o covidu na internetu viz tady Palma, Charlie, zatímco ostatní si užívaj život.

# 14.08.2023, 20:06

Tato debata má nyní 4003 příspěvků. Vždyť si teď zde každý může přečíst, kdo co napsal.

388
# 14.08.2023, 20:21

Mike11
He he he he, první kdo se tu po té pauze začal hádat je Mike11, který přichvátal opětovně se svou zásobou nálepek. Milý příteli děkuji Vám za to, pobavil jste mne a to se počítá! děkuji ještě jednou.:D:D:D

42
# 14.08.2023, 20:40

Dej si další dávku ivermektinu, zapij to savem, naoctuj si barák proti chemtrails a bude to ok.

388
# 14.08.2023, 20:48

Mike11
Máte to marné, jste mým přítelem, s tím nic neuděláte, a jsem Vám za to vděčný! Fakt.

77
# 14.08.2023, 20:52

Mike11
Já si života užívám a nebýt pošahanců, jako jsi ty a tobě podobní, bych si ty předchozí roky užíval taktéž. Ale museli jste mít ty své Tečky, zákazy, restrikce, vyhrožování, zastrašování apod. Doufám, že podobná idiocie už nikoho nenapadne.

42
# 14.08.2023, 20:58

Staří lidé přestali předčasně umírat, nemocnice se vyprázdnili protože se naočkovali na covid. Chudák Charlie do teď brečí že nemohl v roce 2021 na pivo a pro pivo by je pozabíjel. Každý má hold nějaké priority a hodnoty. Lidé slabí duchem do teď melou sračky na internetu a jsou smutní že nemají většinovou podporu v civilizovaném světě. Tak se snaží alespoň zviditelnit podporováním Ruska a šířením názorů divnolidí. A tím bych to uzavřel.

A fakt by bylo moudré to tu smazat a web nechat čistě se zaměřením na počasí a klima.

77
# 14.08.2023, 21:32

Mike11
Sračky tu meleš hlavně TY!, dlouhé měsíce tu byl bez tebe klid. Laskavě si mě už neber do huby. A tím bych to uzavřel.

42
# 14.08.2023, 21:47

No super, tak už nepiš :D

388
# 03.09.2023, 13:29

Jo, jo léto odešlo, respirační onemocnění začínají posilovat.. co kdyby se zase udělalo bu bu bu...https://www.novinky.cz/clanek/koronavirus-covid-op...
Kolik je teď ta úmrtnost? 1 400 000 případů versus 1800 úmrtí = 0,13%...ta je fakt pecka!
Doufám, že ACE nadále povede tu statistiku..a až začne chřipka, tak pro porovnání i tu chřipkovou..
Jinak tady v tomto odkaze, asi nová modla zastánců teorie čipování očkovaných;-)...z druhé strany teda uznávám, že to má asi do budoucna slušný potenciál v léčení i analýzách, jo jde to dopředu..https://nedd.tiscali.cz/vedci-vyvinuli-tekuty-cip-...

# 04.09.2023, 13:48

Jak se snaží zbabělý zrádce odradit lidi od očkování proti COVID-19, tak to je vhodná doba na očkování.

388
# 04.09.2023, 15:04

ACEOF ACES
Zbabělý se nedá očkovat a zbaběle bude očekávat strašlivou smrt na tu kterou chorobu.. Já naštěstí nikoho neodrazuju od očkování, šup. už běží reklamy na očkování, vhodné typy jsou RS viry (vakcína už je k dostání) chřipka (vakcína bude k dostání za cca tři týdny) Covid19 (též už k dostání) bratru v součtu za 8000,- celkem, no nekupte to!:D Ale upozorňuju, že tím, že se necháte očkovat, zvyšujete spotřebu a tudíž jste odpovědný za další postup GO na této planetě holt někam hleď!

# 05.09.2023, 16:17

Klidně se můžete jít nechat očkovat proti COVID-19, rozhodně nikdo nebude platit 8000 Kč.

Nezapomínejte, že na lži těchto zbabělých zrádců doplatilo v ČR tisíce lidí.

77
# 05.09.2023, 20:27

ACEOF ACES
Já si dobře pamatuji tu hysterii, dnes a denně v médiích zobrazovanou. Tu masáž, že tě to ochrání před nakažením, pak před onemocněním, pak před těžkým průběhem, pak před opětovným nakažením. A ono....to nefungovalo. Ty tisíce vystresovaných důchodců( zákaz návštěv, zákaz společného stravování, zákaz procházek, zavření na pokoji a kolem nich se občas mihl personál zcela zakrytý v ochranných pomůckách)měly především díky tomu tak sníženou imunitu, že by je zkosila i silnější rýma. Věz, že to dokáže zamávat se silnější náturou.
Takže ano, já si dobře pamatuji ty hysteriky, neboj ACEOF ACESi.

# 06.09.2023, 14:16

Tisíce lidí v ČR, co uvěřili lžím zbabělých zrádců a nenechali se očkovat proti COVID-19, pak v důsledku covidu zemřelo a zůstaly po nich tisíce pozůstalých.
To je dílo zbabělých zrádců, kteří stále lžou, aby způsobili co nejvyšší ztráty.

77
# 06.09.2023, 15:23

ACEOF ACES
Statisice lidí kteří si přivodili dýchací potíže nesprávným používáním respirátorů, používáním nesprávných respirátorů a jejich nadužívání. Na každé krabici respirátorů byl a je návod jak a na co tyto pomůcky používat. Ale mohou poděkovat hysterikum, své neznalostii o pouzivani těchto pomůcek a vyvolaného strachu o své zdraví díky hysterikum.

# 07.09.2023, 15:31

Dotaz z článku, na který zbabělý zrádce uvedl odkaz zde:
https://diskuse.in-pocasi.cz/tema-5-5458-Koronavir...

"Proč u nás zemřelo s covidem (přepočteno na počet obyvatel) více než dvakrát tolik lidí co v Německu nebo v Rakousku?"

Odpověď zde:
https://diskuse.in-pocasi.cz/tema-5-5458-Koronavir...

"V Německu 2 dávky 75% lidí, 3. dávku má 59% lidí.
V Rakousku 2 dávky 73% lidí, 3. dávku má 57% lidí.
V ČR má 2 dávky 64% lidí, 3. dávku má 39% lidí."


Je zjevné, co zbabělí zrádci udělali a stále v tom pokračují.

388
# 07.09.2023, 17:08

ACEOF ACES
No, buďme rádi, že nejsme zase tak daleko v počtu těch úmrtí ma počet obyvatel od Anglie, Belgie a třeba Itálie či USA, ..a třeba skoro 100% proočkované Portugalsko má docela zajímavé přírůstky denních případů.. chce to najít ten svůj stát a ty své příklady.. tak se to dělá, že?
Ostatně, bavte se tu vesele dál, pro mne je covid odehraná písnička..

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.