Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

42
# 26.10.2022, 15:02

A ještě chybí bílí rytíř na koni, který dodá, že zakazovat psát sračky na forum je cenzura.

Už jsou tu dva :D

167
# 26.10.2022, 15:05

Mike11
Narovinu jsi mě zklamal. Vždy jsem s tebou v názorech o očkování souhlasil, ale nechápu tu tvoji otočku. Skutečně ne. Jen jsem napsal, že je nutné aby všechny strany dodržovaly základy argumentace bez jakýchkoli faulů apod, ale ty hned zasadíš zbytečný úder.
Tohle téma je fakt zlo.

380
# 26.10.2022, 15:11

Aidamko1
Dal jsem sem další příspěvek, ale už ho mažu, máte pravdu.

42
# 26.10.2022, 15:15

Aidamko1
Otocku v cem? Jen jsem rekneme mene tolerantni vuci lidem v diskuzich. Plakat tu o cenzure, kdyz jim nikdo nic nemaze? :D Plakat ze jsem pouzil ostre slovo, ackoliv v kazdym komentari druha strana pouziva agresivitu? A nejlepsi kdyz to pak prijde nekdo hodnotit. Me to prijde vtipny, kratim si cas v praci. Neber to tu tak vazne :D

167
# 26.10.2022, 15:30

Mike11
Hodnotit něco zde na diskuzi v tomto tématu je mi osobně docela dost nepohodlné. Sám bych si dovolil hodnotit něčí příspěvky zde na diskuzi pouze v případě, kdyby se jednalo o příspěvky v tématu o zimě, kterému docela dost dobře rozumím. Jediné kvůli čemu jsem zde psal o argumentačních faulech je fakt, že mi přijde zcela logické a správné se zastat uživatele ota a uživatele palmy, protože oba dva nijak neporušili zásady ani etiku na diskuzi a pouze se zde bavili o tom co bylo zveřejněno na internetu, což je normální klasická diskuse. Chápu, že v případě palmy který je obecně skeptik může být lehce nepříjemné s nim o covidu diskutovat, ale v takovém případě je nutné dodržovat slušnost a pokoru.

Nic víc.



42
# 26.10.2022, 15:38

Aidamko1
Tak Ota prispel tim, ze bych mel volit mirnejsi slova (odpoved ano, mas drzet hubu na dotaz typka, zda ma drzet hubu) a palma chtel at odpovim na dotazy smerovane na predsedkyni EU a sefa Pfizeru. Palma konstatoval, ze jsem dite nebo jednodussi clovek kdyz jsem odmitl. To jen k slušnosti diskuze. Co je na tom argumentacne spravne nebo k tematu fakt nevim.

268
# 26.10.2022, 15:44

SMSky ani ostrá slova mutace nezastaví;-).Posílám níže shrnutí aktuální situace, chrchlá mi připadá snad každej druhej, sezónní viry a chřipka z toho udělají pěknej maglajs, žádná opatření už nebudou fungovat (z 15 min. přímého kontaktu stačí 1 nadechnutí), očkovat jedině na aktuálně převládající a zároveň nebezpečnou variantu aktualizovanou vakcínou, což je nyní prakticky nemožné, nic z toho totiž neplatí:
https://m.vtm.zive.cz/v-ruznych-zemich-dominuji-od...

380
# 26.10.2022, 20:05

Yurri
Mám i ten dojem, že se z toho, jak to mutuje a množí se to v tom kterém státě se postupně vytrácí i sounáležitost s počasím.. teď to kupříkladu před tak 14 ti dny kulminovalo v ČR a virologové předpokládájí plno pacientů cca za měsíc, pokud to tak bude, tak je to vlastně po měsící, pokud ne, pak to bylo zbytečné strašení, jak vidno z článku i to očkování je vlastně nic moc dávající, nestíhají to aktualizovat, nehledě na to, že v různých částech světa naprosto odlišné varianty, možná je formuje i to podnebí a místní podmínky plus mix lidí, co tam žije, nějak moc se to míchá a vaří..:!!:
No jinak jsem pro tuto diskusi objevil v pravdě pravdivý citát... Svoboda projevu není samozřejmá a spravedlivá. „Liberální teorie hlásá, že je pravda mnohem větší, mnohostrannější a podivnější, než se domníváme a že je lepší vyslyšet, co si kdo myslí,“ G. K. Chesterton...

380
# 04.11.2022, 14:58

No vida, díky mírnému počasí prý byla i proběhlá virová vlna mírná, navíc mne pan Primula potěšil postupem ve svém názoru, aby ti co nejsou rizikoví rozhodli o případném očkování podle svého uvážení a rizikoví by se měli očkovat další dávkou..docela dobře on..https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prymula-koronav...

40
# 11.11.2022, 09:29

Se divím, že covid někdo ještě řeší. Letos je snad první podzim, kdy neplatí žádná omezení, nemusí se nosit roušky apod. Počet případů není tak vysoký, dokonce začal klesat. Covid už beru jako chřipku. Je to zaběhnuté do společnosti, kolektivní imunita funguje dobře.

380
# 11.11.2022, 09:51

Aura1
No, ony ty pandemie už kolik století, tisíciletí, desetitisíciletí... atd., tu imunitu prostě spoluvytvářejí, vždyť jen v tomhle tisíciletí.. pandemie moru, pandemie chřipky, teď koronáč.. no čekají lidstvo v budoucnu prostě další, toť asi tak vše, co z toho plyne..

40
# 11.11.2022, 09:54

palma
To jo, mě přijde že covid už je teď na úrovni běžné chřipky, což se nedalo samozřejmě říct hned ze začátku, ale spoustu troubů i z řad známých osobností to tvrdilo. Na chřipku taky umře hodně lidí, takže když sem někdo stále dává úmrtí na covid, měl by souběžně dávat i na chřipku pro srovnání.

76
# 10.01.2023, 17:07

palma
Teď ještě jestli to uteko z laborky nedbalostí, nebo omylem. Za obé se před dvěma roky taky málem kamenovalo.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.