Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: V jihovýchodní polovině postupně srážky, zítra budou na východě i vydatnější

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

77
# 29.05.2022, 19:55

Mike11
No jasně, takže nulové zdravotní riziko, jak řekl jeden z poslaneckých idiotů.

42
# 29.05.2022, 19:56

charlie
Bezohlednost a cílevědomost jsou typické znaky sociopatů. Na své okolí neberou žádné ohledy a popravdě je vůbec nezajímá, co se okolo nich děje. Za každou cenu si prosazují své zájmy, a když se jim nedaří je prosadit podle vlastních představ, nastupuje vztek a agrese.

Tzn. zatímco ty bys vynucoval očkování na válečných uprchlících jakožto ukřivděný sociopat, vláda tohle nedělá a na to si tady stěžuješ.

77
# 29.05.2022, 20:33

Mike11
Mystifikovat, podsouvat, překrucovat, dehonestovat.....vy na to snad máte speciální školy, vy šiřitelé té jediné pravdy.

77
# 13.06.2022, 00:59

Yurri

Nevyloučil hrozbu "bioterorismu" a podpořil přípravu týmu pro boj s budoucí pandemií. Napříště bude podle něj potřeba zavést pro lidi skutečně pořádné restrikce.

Ano, v laborkách těch sr... je dost.
Na pořádné restrikce se hezkých pár lidí třese jako osiky.

54
# 16.06.2022, 09:17

Nadpis tématu je hezký, ale také by se dalo říci, že zasahuje více oblasti kde se vyskytuje vyšší počet lidí co kašlou (doslova) na ostatní a je jim za těžko činit preventivní opatření. Když byla vloni v době před tornádem výstraha před kroupami také jsem zakryl auta. Nebylo nic a když přišla druhá výstraha udělal jsem to znovu. Prostě prevence, prevence, prevence. Ale také to chce činit taková opatření která jsou vyzkoušená a o kterých jsem přesvědčen, že fungují. Tím chci říci, že pro mě je prevence, hygiena, dezinfekce, respirátor, odstup, ale ne očkování. Mohu z vlastní zkušenosti říci, že to, jestli to člověk chytí nebo ne nezávisí na tom jestli je očkován, ale na tom, jestli omezuje expozici. To se však ne vždy dá zajistit (obzvláště v rodině je to nemožné). Takže závěrem bych řekl, že jestli nadpis zní "Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší"
nezávisí na znečištění, ale na jiných okolnostech a podmínkách ve společnosti.

385
# 23.06.2022, 14:32

No vida, tak kafemlejnek zase už mele a mele.. a straší a straší...https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/leto-v-evro...
A je docela zajímavé že v tom premiantském Portugalsku to řádí jako černá ruka... uplně nejvíc..:!!: A vida, už se koronáčovi daří i v teple a přímo si lebedí v +40...to je hajzlik ale..:D
Mno, a to tu leckdo věděl vše nejlíp a ostatní byli...oponenti, nebo-li dezinformátoři?

"Zdeněk Hostomský s lítostí vzpomíná na to, jak obtížné bylo během pandemie přijít s jiným pohledem na její řešení, než byl ten oficiálně prosazovaný podle čínského restriktivního vzoru. „Byl to celosvětový fenomén. Určité hlasy řekly: tohle je oficiální názor, toho se držme. To ostatní jsou marginální názory a ty musejí být potlačeny.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozstrel-zdenek...

A o to se i v této předlouhé diskusi leckteří dobráci od kosti, snažili seč mohli..

54
# 23.06.2022, 21:35

Už jste viděl nový Resident Evil Welcome to Raccoon city? Pokud ano tak co mu říkáte? Za mě dobrý.

272
# 30.06.2022, 05:13

palma
Je mi líto, ale covid jede brutálně nahoru, ve škole i školce děcka všichni nachrchlaný, jsou i horečky, průběh u nich není fatální, ale nikdo nedělá testy, nikdo to samozřejmě vůbec neřeší, teď se pojede na vysněné dovolené a tábory. Pan Hostomský byl evidentně příliš velký optimista ohledně letního mírného průběhu a únik z labky byla celkem logická varianta už od začátku, ty kecy o konspiraci byly ale úsměvné, zrovna tohle byla přece dost pravděpodobná varianta, pro mě nepochopitelné nepotrestání Číny kvůli tutlání, obrovská chyba, ale za penízky přece nebudeme řešit spravedlnost.
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/francie-h...

48
# 30.06.2022, 06:13

Vsak je to lehke.
Nikdo to neresi.
Pokud nejsou nemocnice plne, neni duvod to resit.
Snad nechcete dalsi lockdown, ktery nic nevyresil.

272
# 30.06.2022, 07:04

Hurec
Lockdown měl smysl v říjnu na začátku rozjezdu 1. vlny, ale jasně jsem říkal, že max. 14 dní, protože pak je to trápení a k ničemu, taky to tak dopadlo, s debilní vládou zázraky nikdy nečekejte, tohle se samo neuřídí, máme 2,5 roku za sebou, dozvuky čekám ještě 2 roky, těch 5 let ty celosvětové pandemie podle mě tak trvaj, je to všechno stejně jen rozcvička;-)

https://echo24.cz/a/S2HvE/covid-rust-pripadu-opatr...

77
# 30.06.2022, 10:41

Yurri
Nějaký Covid, to je asi to nejmenší, co bude Čechy trápit.
Od poloviny července budeme bez plynu, zásobníky patří RWE, takže zásoby plynu vlastně nemáme. Německo se už nechalo slyšet, že nám nepomůže, a nynější vládní svoloč těžko přímé kontrakty s Ruskem dojedná.
Problémy s tím spojené budou jako lavina a Covid opravdu v tomto bude nicotný.

42
# 30.06.2022, 13:58

charlie
Jediná možná dohoda s Ruskem je kapitulace Ruska. Už se s tím vy flastenci od Okamury smiřte, že jim česko nedáme, neprodáme ani nevyměníme za plyn.

33
# 30.06.2022, 13:59

Ze to vubec jeste resite, ja uz ty clanky kde je v nadpisu nebo uvodniku slovo covid vubec neotviram. Kdyby to neotviral skoro nikdo, tak bude brzo od toho pokoj i v mediich ;-) Docela legracni jak se nam to novinari s okurkovou sezonou zase snazi podstrcit, ale takovej vejvar z reklamy jako loni a predloni uz z toho mit nebudou nikdy.

77
# 30.06.2022, 14:24

Mike11
Jasně, takže do budoucna bude lepší kupovat plyn od Ulambataru za několikanásobně vyšší cenu a říkat, že je to plyn správný ikdyž je původem z Ruska.
Nejenže si stále postižený stihomamem 'vlastenec Okamury', ale navíc tě vůbec nesere, že velké státy EU s Ruskem obchodují a nadále obchodovat budou, hlavně že my se raději poženeme do sebezničení.

# 30.06.2022, 14:32

Ai-kun
Tak proč jste otevřel? Okurková sezóno?

42
# 30.06.2022, 14:36

charlie
Od Ukrajiny až vyženem orky zpátky na Sibiř.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.