Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Postupně přeháňky, hlavně na pomezí Moravy a Čech bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

273
# 20.02.2022, 23:05

Mike11
Otevřeme Česko... Rusku, po tomhle hnutí bych šel do posledního člena, až na těch pár původních hospodských, kteří chtěli poukázat na vládnoucí nesmyslná opatření toho STBáka, který by naši zemi spolu s hradem v klidu ihned obětoval.
Nedůslednost a nepotrestání extremistů se zhusta nevyplácí, kolikrát je to potřeba ještě zdůrazňovat.

ota
Avatar
2144
# 21.02.2022, 11:47

Mike11
Tohle mě nijak nepřekvapuje, tenhe spolek se projevuje čím dál tím bláznivěji...

273
# 21.02.2022, 12:18

Jak jsem řekl, v podstatě by bylo ideální měnit chování podle aktuálně převládající varianty viru, u vědců no problem, ale u občanů si nedělám iluze:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/noseni-respir...

273
# 25.02.2022, 13:54

charlie
Bohužel až na to, že očkování snižovalo virulentnost původního kmenu covidu cca. 20 x, takže ta selekce byla celkem snadno odůvodnitelná, u omikronu už je to pravda slabší, ale to už teď nikoho nepálí.

77
# 26.02.2022, 04:54

Yurri
Podle osobních zkušeností z doby řádění původního viru to není pravda a musím dát za pravdu profesorů Turánkovi.

273
# 26.02.2022, 07:38

charlie
Ne, byla na to spousta studií a bylo to naprosto zřejmé, pan profesor hezky píše, ale tohle úplně bilo do očí, stačí 1 nepravdivá věta a celý článek je tudíž v mých očích infikován lží, jsem holt detailista, poslali jsme kolem toho sem spoustu důkazů a nehodlám to opakovaně hledat. To samozřejmě nezpochybňuje informace o rizicích očkování, které samozřejmě časem probublají na povrch, nicméně aktuální porovnání rizik jsem posílal nedávno a i tam je to naprosto jasné. Pan profesor není autorita, která by si v téhle věci zasloužila sledování:
https://manipulatori.cz/vyroky-profesora-turanka-o...
https://www.tydenikhrot.cz/clanek/covidfarkty-comr...

386
# 28.02.2022, 15:04

Yurri
Koronavirus nějak vymizel, koukám...skoro nikde se o něm nepíše.. No, jedny obavy byly vyměněny za jiné. Je smutek, hledat v tisku apod. nějakou positivní zprávu, a celé dny ji nenajít..:( Nějak se to stalo nepostradatelným životním stylem.. ten pesimismus.. ( leží u nás jeden děda z místního domova pro seniory ve Švermově, když jsem ho vezl na převazy s nohama, kouknul na mne a pravil" No, koronáče jsem přežil, teď ještě jestli přežiju ty rusáky"..
No, nová vakcína dorazila, je podle starého receptu, účinnost prý dobrá, takže teď jsem v klidu.., je kam šáhnout, kdyby bylo potřeba, pokud bude něco zajímavého, dám to sem k dobru, jinak si ale od tohoto tématu dávám oraz.. (semínka vyklíčila, další klíčí, jak se jaro blíží, je práce pořád víc a víc.. asi si dám pauzu i v nemocnici, potřebuju máknout na zahradě, na poli, a na baráku, vytížení v nemocnici klesá, tak mne holt, oželí..)..

273
# 28.02.2022, 20:17

palma
Jak jsem psal, covid byla jen rozcvička, sleduju to jen po očku, zaznamenal jsem v rozhlase reakce, že by bylo lepší rozvolnit o měsíc později, zemřelých i hospitalizovaných furt není málo, cíleně ale nesleduji. Teď už jsou opravdu vážné obavy na místě a konečně se řeší vše rychle a i EU se rozhoupala k akci, humanitární a ekonomická krize se jen prohloubí a přecházíme na poloválečný režim. Použití raketometů a termobarických zbraní v Evropě si říká o reakci, ale nikdo se nebude pochopitelně osobně angažovat, nasazení Kadyrovců nebo Vagnerovců docela sleduji, naštěstí funguje dobře britská zpravodajská služba a navíc Kličkovci to mají v Kyjevě výborně zorganizované, ale o tom se dočte každý kdo chce jinde.
Semínek mám koupeno tak na 2 roky dopředu a i kdybych nedělal nic jiného, tak bych asi nestíhal, přitom zatím nic nepředpěstovávám, ale rajčata se blíží, venkovní výsev přikrytý netkankou, není čas na nějaký pesimismus, konečně se řeší podstatné věci a stopl se dezinformační odpad, už jen to mi dělá radost.

# 01.03.2022, 09:05

Kde jsi, můj milovaný kovide? Chybíš mi.:(:(:(

273
# 01.03.2022, 13:03

charlie
Podle odborníků to chce ten týdenní průměr snížit pod 100 za 100 tis. obyv., pak teprve je dobré rozvolňovat.

77
# 01.03.2022, 14:41

Yurri
A jakých 100? Čímsi na cosi pozitivních, nebo skutečně nemocných?
Tyhle hrátky mě už přestaly dávno bavit a zcela je ignoruji.

# 01.03.2022, 16:04

Mike11
Jo jo . Dezinformátoři přesedlali z Covidu na válečnou krizi . Jejich úlohou je celou dobu jen rozdělovat a zmást společnost .Základ jejich zaručených zpráv vždy pocházel z Ruska . Je konečně dobře , že už i stát se snaží tenhle odpad eliminovat .

2712
# 01.03.2022, 19:56

Pozor dnes jsou to 2 roky kdy ČR začalo zápasit s covidem, všem zdravotníkům by chtěl poděkovat za statečnou práci v ochraných maskách během té největší vlny kdy doslova umíral na lůžku každý pátý na selhání plic. Teď už covid ztrácí pozornost už o něm nic nedokážu najít , tím pádem to asi skončilo a už to není pandemie ale spíš lokální charakter, zato se pomalu dostáváme do válečné katastrofy:(
Sláva Ukrajině❤

182
# 05.03.2022, 00:43

Covid už není ... válka na Ukrajině to zcela vymazala. :cool: Všechno zlé je k něčemu dobré.

386
# 09.03.2022, 10:38

Jo, jo, nejdřív zbuzerovat, dehonestovat, pokutovat... když to nevyjde a zjistí se, že je to ve své podstatě vyšumělé, tak potichu zrušit, ...no divná příchuť v ústech zůstane..a propo, kdy bude ta nová varianta Mrna vakcíny? :D https://www.lidovky.cz/svet/rakousko-povinne-ockov...
Jinak drsný je to v Jižní Korei... přes 90% naočkováno, denní přírůstky přes 300 000, úmrtí více jak za celou předchozí dobu, to očkování už je prostě vyčpělé, je to tak..a to se tam mohou například setkat maximálně čtyři lidi vespolek a to ještě pouze očkovaní a s respirátorem ( zlatý Čechy) ..:cool:

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.