Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

42
# 13.10.2021, 16:09

palma
Jo a ty počty obětí jsou ve všech těch státech počítány podle stejné metodiky?

To je otázka kterou argumentoval Babiš na ty čísla, co jsem vám ukázal. ;-)
Do písmene přesně ta stejná. To jen tak mimochodem, používáte jeho argumentaci, která je chybná pokud byste trochu hledal informací a ne dezinformací.

386
# 13.10.2021, 16:13

Mike11
Hezky uhejbáte:D, dával jsem sem, že děti aktuálně končí na JiP s jinou infekcí, než s covidem, a že jsou doktoři "překvapeni", já nejsem, a stojím si za tím, že kdyby se neuzavřely školy na tak dlouhou dobu, tak to tak hrozné nebylo. A propó, a až se ty roušky jednou odloží, tak co? Naočkujeme děti na dalších deset nemocí, při kterých budou končit na JIP? Koukám, že na chřipku už by páni imunologové chtěli..Mimochodem, rouška se nyní ve škole nosí jen v některých prostorách, takže o "poctivosti" nošení se nemusíme už vůbec bavit, nemá to smysl..

42
# 13.10.2021, 16:16

palma
Ničím neuhýbám, já se ptám proč "nedoporučujete očkování" když přesně kvůli tomuhle jdeme opět do háje a rostou čísla v nemocnicích?

386
# 13.10.2021, 16:20

Mike11
Vždyť o kus výše píšu, že se bude co nevidět očkovat, díky covidopatřením, na dalších deset nemocí, protože s nimi budou končit pacienti na JIP, vzhůru k zářné očkovací budoucnosti, tím se to vyřeší.. nebo ne? Asi ne!

386
# 13.10.2021, 16:48

Mike11
Já se koukám na počet nakažených, versus počet zemřelých to je docela vypovídající...https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality
O těhotných jsem říkal, že očkovat je, bez znalosti dlouhodobých možných následků, které se nezkoumají a nemohou být tudíž známy, bych neočkoval, to je pravda.

386
# 13.10.2021, 16:51

Momentálně ovšem píšu o tom, jak se podepsaly opatření "proti kovidu" konkrétně na nejmladší generaci, na jejich imunitě, čímž dochází k jejich přímému ohrožení na životě, a vy na to reagujete totálně prázdnými výkřiky, covid, covid, očkovat..

42
# 13.10.2021, 17:55

palma
" k jejich přímému ohrožení na životě"
Vy se inspirujete někde u proslovů Volného? :D

500.000 důchdoců není naočkovaných, protože celý rok četly (i vaše) výplody na soci. sítích. A za to vám děkujeme, pomohl jste dostat zemi opět do sra*ek.

77
# 13.10.2021, 18:07

palma
Klobouk dolů před tvými nervy😱

386
# 13.10.2021, 18:11

Mike11
Pomohl jste dostat děti do nemocnice na JIP..za to vám děkujeme.

42
# 13.10.2021, 19:01

palma
Já čekám na ty data, do té doby jste lhář. Třeba vás už žere svědomí, kdybyste místo šíření zmanipulovaných studií o koňském odčervovači od Berana nebo politické kampani paní Pekové četl vědecké studie, udělal byste líp.

Moji rodiče nemají takovou schopnost vyfiltrovat lháře a tak možná umřou na covid. Díky lžím, které vy (a stovky dalších internetových mudrců) šíříte po internetu. U nás z poloviny zabíjejí dezinformace, v tom se lišíme od jiných zemí na západ.

386
# 13.10.2021, 19:14

Mike11
"Kolik těch dětí co nosili poctivě roušku a nestýkali se s ostatními je vážně nemocných oproti těm, co na to kašlali? Jak to souvisí s očkováním? Ukažte data, čísla, ne hospodské řeči.

Já ty čísla narozdíl od vás mám, očkovaných končí v nemocnici o 8x méně jak očkovaných. O počtu zemřelých ani nemluvě." toť vaše vyjádření.

takže lžete! ukažte mi ta data, která praví že na JIP končí 8x méně očkovaných dětí (děti jsou ty do 18 ti let), než těch neočkovaných.. ohledně roušek, se žádné statistiky nevedou, to dá rozum, a klidně mohu tím pádem říci, že na JIP končí stejně dětí co nosí roušku, jako těch co jí nenosí..

42
# 13.10.2021, 19:18

palma
Nepsal jsem o dětech, ale o celé populaci. To jen vy je furt před sebe stavíte jako štít abyste mohl používat manipulace. Jak v březnu když nějaký otec před děckem se hádal s policii, pak jim utíkal a nakonec ryl pusou o asfalt. To přesně děláte.

42
# 13.10.2021, 19:23

palma
A nebojte ty data že očkování chrání i děti před hospitalizací tady jsou. Že vy je nechcete dohledat abyste mohl dál lhát je věc druhá..

386
# 13.10.2021, 19:28

Mike11
Jasně, takže nejdřív tam plácnete ať dám data o dětech, pod to napíšete, že data máte, a teď tvrdíte, že se to týká celé populace, ačkoli v tom data o dětech být nemohou, neb ještě nejsou k disposici, takže celá populace bez dětí? Tak celá populace, či nějak jiná celá populace, s vyřazením dětí? A hezké napadení, já roušku nosil, a kde je zapotřebí, nosím, takže policie mi nehrozí..nicméně tvrdím, že díky nadměrné izolaci, rouškování, desinfikování, to děti nyní schytávají a končí v nebývalém množství na JIP, díky rouškomilům.. a ty data bezva, ukazují, že očkovat mladou generaci kvůli její ochraně, vlastně nemá nijaký zvláštní význam, maximálně ty imunosupresivní, či chronicky otylé a s onemocněním autoimunity.

42
# 13.10.2021, 19:31

palma
Data jsou, jen vy je nejste schopný dohledat. Pro vás je jednodušší vyhledat, že na reflexu Peková něco řekla o rouškách tak je to pravda. Lékaři, kteří dennodenně za 40 let praxe používali roušky a dezinfekce jsou asi teď chronicky nemocní oproti těm, co se válí ve výkalech no. Vlastně jak čtu vaše názory, tak byste rád středověk, to nikdo dezinfekce neřešil a všichni byli zdraví.

386
# 13.10.2021, 19:37

Mike11
Aha, oni ti lékaři chodí 40 let denně v práci celou dobu v roušce:D, jste samá sranda...
p.s. ..chudák naše školní doktorka, chodilo nás tam mraky s chřipkou, kašlem a kdoví čím, a ta nezodpovědná osoba nikdy neměla roušku a ještě se nám špachtlí šťárala v krku, a považte, někdy říkala, řekni aaaaa, a když nás poslouchala fonenďákem, tak chtěla, aby jsme zakašlali.. se divím, že to tolik let přežila..

42
# 13.10.2021, 19:50

palma
Teď ta školní doktorka může sundat roušku (a já jsem pro) - DÍKY OČKOVÁNÍ

Takže ano paradoxně díky očkování bych byl i pro aby se sundaly roušky. I když v MHD bych je nechal, nechci aby na mě plivalo nějaké individuum. To je celkem fajn pravidlo.

171
# 13.10.2021, 19:51

palma

Začíná to tady lehce vypadat stylem o nás, bez nás. Zase se tady řeší naše generace, ale naše názory, které jsou poněkud přesnější než někde z novinek apod. nikdo moc neřeší.
Předně nechápu jak tady někdo může napsat, že díky rouškomilům končí naše generace nebývale na jipkách. Ono vliv tam nějaký je, ale předně bych se zaměřil na teplotní výkyvy několika posledních dnů, což nikdo nezapře, protože tam je vliv dost podstatný. Dále dle vašeho jakéhosi druhého vědomí je očkování naší generace bez nějakého významu. Nevím opět, kde jste to zjistil, ale za naši generaci mám mohu oznámit, že dle většiny to význam má.

No já nevím. Vám je o 40 let více než naší generaci, děkujeme, ale váš pohled je mimo a dost ostře se střetává s realitou. Sice jste rodič, ale objektivita tam chybí.. Dle slov několika mých přátel, kteří si diskusi a Vaše názory pročítají panuje většinová shoda, že jsou větším zdravotním rizikem Vaše názory, než-li imunita, která po lockdownech vymizela.

Hezký večer....

77
# 13.10.2021, 19:56

Aidamko1
Jen věcná, proč tedy vaše generace nekončila na Jipkach v prvních vlnách jako 65+?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.