Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

370
# 08.10.2021, 10:40

palma
A další manipulace od vás kdy ,,nenápadně,, mícháte hrušky s jabkama...:D
Je tam výslovně napsáno, že proti hospitalizaci, těžkému průběhu a smrti vakcína chrání dál...A v tom je právě smysl očkování..
Že se i očkovaný může infikovat nikdo nepopírá a nepopíral..
Trapný pokus od vás opět jen, zdiskreditovat význam očkování a protilátek ..

370
# 08.10.2021, 11:02

palma
Já jen konstatuji vaše trapné, manipulativní pokusy..:D:cool:

380
# 08.10.2021, 11:07

swan1
Ano, ale řeč byla o tomto - "Pfizer už dříve ukázal několik studií, podle kterých by protilátková imunita po plném očkování měla vydržet šest měsíců a déle. Tato zjištění ovšem nejnovější výzkumy vyvracejí. "
A to tedy vyvracejí, to že trvá ochrana před těžkým průběhem a hospitalizacemi, jsem nevyvracel.. že napíšu A a vy se bavíte o B je váš problém..

370
# 08.10.2021, 11:32

palma
Ne..
Nebavím se o B.. Nýbrž o A i B..
Pfeizer ani jiný výrobce nikdy negarantoval 100% imunitu, ta imunita existuje, jen s přibývající dobou od očkování slábne..
U někoho je vyšší a slábne pomaleji, u jiných skupin nižší a rychleji, dáno celkovou kondicí imunitního systému a především věkem..
Ale vy klidně napíšete, že Pfeizer lhal o účinnosti vakcíny, že účinkuje jen 2 měsíce a bla, bla.. To je A..
Ale to důležité, co vakcína především i další měsíce obstarává, tedy mnohonásobně snižuje riziko hospitalizace, těžkého průběhu a smrti klidně pominete, ačkoli je to tam jasně psáno..a to je B.
No nic, zkusil jste to....

268
# 08.10.2021, 14:26

palma
Studie Pfizeru byla na variantu Alfa, až vyjde další v zimě na aktuální Deltu, tak už může být rozšířená Delta +, pochybuju, že by Pfizer vysloveně lhal, jen sběr dat pro studii může trvat dlouhé měsíce. Teď už lidi nebudou dodržovat skoro nic, takže nová varianta může být každé 2 měsíce, nemusí to být problém, uvidíme co ty rekombinace, při té virulentnosti jsou ta naše opatření spíš úsměvná, viz třeba min. 15 min. kontakt s poz. pro karanténu, v reálu stačí 1 nadechnutí, vstup viru přes oči...

380
# 08.10.2021, 17:00

Yurri
Však já to psal přede dvěma dny u jiného článku ohledně snížené účinnosti, jen zde pánové tomu nechtějí, nebo neumí porozumět, není to v současnosti o znevěrohodnění v případě hospitalizací, alébrž, jak jsem psal a píšete i vy... a to o tom, že se to zcela stejně bude šířit u očkovaných, a jelikož očkovaní mají vůči neočkovaným volnější režim, budou to šířit více a budou šiřiteli mutací, a ty pak budou obcházet účinnost vakcíny, prostě k tomu dojde, tak to je.. jestliže tu imunologové říkají, že když nebudou lidé očkovaní, tak se bude virus volně šířit a mutovat, tak z toho teď plyne, že se bude virus prakticky stejně šířit mezi naočkovanými a tím pádem mutovat a kdo ví, jestli nebude mutovat "hůře" protože bude obcházet blokování dané vakcínou.. to jsem tam tak nějak psal..

76
# 08.10.2021, 17:06

palma
Před těžkým průběhem nemoci, hospitalizací a smrtí by je měla vakcína chránit i dál.
Ono slovní spojení 'by měla' moc přesvědčivě taky nezní.

76
# 08.10.2021, 22:22

swan1
Je to stejné, jako s nikdy nekončícími posilovacími boostery, u kterých se doba podání bude neustále zkracovat až ke každodennímu bodání do těla :D:D:D. Tak si to vaxeři užijte plnými doušky!!!

380
# 08.10.2021, 23:43

swan1
Kdybych já dal odkaz a tam bylo napsáno, že to tvrdí skupina "nezávislých vědců" co by jste mi na to odpověděl a jak by jste to zhodnotil?

370
# 09.10.2021, 09:15

charlie
Ne, to není stejné..
Nechat si vpravit do těla očkovací látku vyvinutou vědci pro lidi a schválenou pro tento účel evropskou lékovou agenturou., přispět tak významně k nějaké úrovni kolektivní imunity a nebo se zcela nesmyslně nasypat antiparazitikem pro krávy a koně, to opravdu stejné není...:D:D

380
# 13.10.2021, 14:57

Jo, jo, pokusy s lockdownem a rouškama se začínají vracet jako bumerang, děcka už to odsírají i s očkováním, pokud ho mají, aleží už i na JIPkách..https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/epidemie-viroz...
A nejspíš jich na JIP leží více s v článku uvedenými onemocněními, než s kovidem..:!!:

"Snažíme se hospitalizovat pacienty z jiných zdravotnických zařízení a naopak. Nárůst nemocných v téhle míře jsme neočekávali a myslím, že to nečekali ani pediatři. Je to pro nás problém, protože s lůžkovou kapacitou už jsme na hraně,“ řekl Boženský, který vede oddělení s 30 lůžky, z toho pět je na jednotce intenzivní péče (JIP).

Podotkla, že v nemocnicích končí jen děti, jejichž stav je těžší a domácí léčba by nestačila. „O vážnosti situace svědčí to, že máme stále plnou i naši poměrně velkou dětskou JIP. Řada dětí má tak velké potíže, že se neobejdou bez masky, přes kterou dýchají kyslík či zvlhčený vzduch, často s přídavkem dalších léčiv,“ dodala Murínová.
Zdroj: https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/epidemie-viroz...

No a při tom všem, co teď lítá ve vzduchu, by je nějaký chytrák doporučoval očkovat... jestli po tom očkování v následujících dvou týdnech to děcko chytne tu virozu, tak je to lístek právě na tu JIPku, měli by to pořádně zvážit s tím očkováním..

42
# 13.10.2021, 15:05

palma
Ano lockdown se začíná vracet, protože je nízká proočkovanost díky dezinformacím, které jste tu celý rok šířil. Děkujeme!

76
# 13.10.2021, 15:19

Mike11
Palma má pravdu, děti mají v háji svou imunitu díky lockdownum, rouškam a respirátorům. Nesetkávat se, nepredavat si a neposilovat tak svoji imunitu je přesně ta cesta do pekel. Ale tohle je celkem marné určité skupině lidí vysvětlovat.

380
# 13.10.2021, 15:24

Mike11
A jéje kovid se znovu šíří,a kvůli mě!:D, jsem to ale borec..A když jsem tu před půl rokem říkal, že lockdown je jízdenka do pekla díky pozdějším onemocnění na virozy a bakteriální omenocnění dýchacích cest, tak mne tu někdo označoval za šiřitele lží.. sakra, kdopak to byl, no už si to nepamatuju..stejně jako asi vy..:cool:
Zajímalo by mne současné porovnání, kolik leží dětí na JIP s covidem a kolik s jinou infekcí..:!!:

380
# 13.10.2021, 15:39

Mike11
Hezká mapa, před třemi týdny na ní bylo i zaostalé Německo, Francie... už se polepšili, my se pohoršujeme..

42
# 13.10.2021, 15:49

palma
ČR 2800 úmrtí/mil. obyvatel
Německo 1096
Francie 1680
Rakousko 1189

Kde soudruzi z V4 udělali chybu? Podle těch vašich teorii vycucaných z prstu už měl být klid, protože jsme se přeci promořili a tak nepotřebujeme očkování.

" Protilátky" a "přirozená imunita" fungují nejlíp, proto jde vše do háje a znovu je stovky lidí hospitalizovaných s covidem.

Jsem zvědavý, jak to půjde dál..

380
# 13.10.2021, 16:02

Mike11
Přebírám stejnou argumentaci.. Díky kovidhysterikum poděšení rodiče izolovali poctivě děti doma, všude jim dávali roušky, polévali je desinfekcí, dali je očkovat a kupodivu teď ta děcka končí na JIPce s něčím uplně jiným..:!!: a můžete za to vy a vám podobní,.. když já můžu za kovid, vy můžete za tohle..:D, a na Slovensku to samé, poslechli nějakého čobolu, co jim radil se izolovat a nevystrčit frňák ven , jak je rok dlouhý..a oni mu uvěřili, nechali se očkovat na kovid, a pak, majíce na vědomí, že na nic jiného se na JIPce nekončí, protože přeci nic s ničím nesouvisí, vyrazili do terénu...Jo a ty počty obětí jsou ve všech těch státech počítány podle stejné metodiky? Oháněl jste se tu vehementně nadúmrtími, použiji stejnou metodiku, podle vás, protože jste se při tom mohl usmajlíkovat..https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nasledky-korona...

42
# 13.10.2021, 16:06

palma
Kolik těch dětí co nosili poctivě roušku a nestýkali se s ostatními je vážně nemocných oproti těm, co na to kašlali? Jak to souvisí s očkováním? Ukažte data, čísla, ne hospodské řeči.

Já ty čísla narozdíl od vás mám, očkovaných končí v nemocnici o 8x méně jak očkovaných. O počtu zemřelých ani nemluvě.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.