Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, spadne až 20 mm srážek

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

380
# 28.08.2021, 09:15

palma
Prodělání nemoci samozřejmě startuje v organismu následnou tvorbu protilátek..Tedy promoření má za následek následnou určitou dočasnou imunitu..
Ovšem má to jeden háček, je to platné pouze těm, kteří to přežijí..
A o tom to je..
Očkování velmi výraznou měrou snižuje těžké průběhy onemocnění a následný počet zemřelých..
Že se díky odpůrcům očkování nebo odpůrcům dodržování desinfekční hygieny a ochrany rouškami a respirátory k něčemu dobrému přispělo..? :zz:
Ano, přispělo, k mnohem vyššímu počtu úmrtí a těžkých průběhů nemoci u rizikových skupin,ale nejen u nich, než bylo nezbytně nutné...


388
# 28.08.2021, 09:29

swan1
Ale, to máte pravdu, Právě jsem viděl týpka v podchodu, jak se sám očkuje. Jsem rád, že i v dnešní době jsou lidé uvědomělí.:!!:

Jo, někdo ne ví co napsat... psal jsem, že promoření nyní taky funguje, umírali všichni, klidně Vám přiznám i neočkované odpůrce, případně ty, co se od nich nakazily, dodávky vakcín, ostatně, nebyly plněny, kolik by bylo obětí i při dodržování opatření je tedy taky otázkou, kolik polimorbidních je v to onom daném státě a kolik se jich nakazilo, je také otázkou, nedávno jsem tu byl tepán za to, že jsem do statistiky nezapočítal nebo počítal právě takové jedince bez zohlednění toho, zda to byli nemocní jinou chorobou apod.. tak mi najděte data, podle kterých za ty počty zemřelých mohli ti, co se nedaly očkovat v době kdy reálně nebyly vakcíny, nebo mi sem mrskněte tabulku, kde bude kolik lidí nakazily odpůrci nošení roušek apod.. pokud ji nemáte, nemáte ani relevantní data a obviňujete tu skupinu lidí bez důkazů.
A mimochodem je přeci už prokázáno, že po prodělání nemoci byla nalezena u těchto lidí i nejhlubší, tedy "dřeňová imunita , v kostní dřeni" a u očkovaných nikoli... někdy je to i obráceně, prodělání nemoci dá lepší imunitu, než očkování... uvidíme, co se zjistí dále..
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/castecnou-imunit...
No vida, tady je k tomu další studie...takže se tvrdili, že bylo nakaženo 17% populace a najednou je z toho 51%.. hlavně, že se tu někdo před časem hádal o :cool:PŘESNÁ procenta a data.. že jo..
Mimochodem jsem už zachytil i, pro mne malou, satisfakci z úst virologa o tom, že chřipka snese zcela srovnání s koronavirem.. a to z těchto důvodů.. chřipka je tu s lidmi už přes sto let, a možná i déle, proto jsme už na ni "zvyklí" a máme částečné obranné mechanismy v těle, což proti koronaviru nebylo, proto více úmrtí, navíc, jak řekl, ve srovnání s kmenem Španělské chřipky, koronavirus "bledne závistí", navíc v té době byla daleko menší velikost osídlení, lidí celkově, malý pohyb populace..oba viry prý bude možno, z tohoto pohledu, poctivě srovnat až z odstupem mnoha let...tož tak.
A tady, v článku i anketa jak jsou lidi v ČR pro a proti povinnému očkování na Covid...
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/po...

388
# 30.08.2021, 12:38

Tak a už to leze ven... přirozená imunita lepší než očkování.. doufám, že někdo nebude tvrdit, že odkaz je z manipulativního webu...
"Je to učebnicový příklad toho, jak je přirozená imunita opravdu lepší než očkování," říká Charlotte Thålinová, lékařka a výzkumnice imunologie v nemocnici Danderyd a Karolinska Institute, která studuje imunitní odpovědi na SARS-CoV-2. "Pokud vím, je to poprvé, co se to skutečně ukázalo v kontextu COVID-19."
https://www.sciencemag.org/news/2021/08/having-sar...
Mike, škrtni si ze svého seznamu moje další tvrzení, opravdu není manipulativní...;-)

Nová analýza se opírá o databázi maccabi zdravotnických služeb, která registruje asi 2,5 milionu Izraelců. Studie vedená Tal Patalonem a Sivanem Gazem z KSM, výzkumné a inovační oblasti systému, zjistila ve dvou analýzách, že nikdy nenakazené osoby, které byly očkovány v lednu a únoru, byly v červnu, červenci a první polovině srpna šestkrát až 13krát pravděpodobnější, že se nakazí, než neočkovaní lidé, kteří byli dříve infikováni koronavirem. V jedné analýze, porovnávající více než 32 000 lidí ve zdravotním systému, bylo riziko vzniku symptomatického COVID-19 27krát vyšší u očkovaných a riziko hospitalizace osmkrát vyšší.
Nikdo ve studii, kdo dostal novou infekci SARS-CoV-2, nezemřel – což zabránilo srovnání úmrtnosti, ale je jasným znamením, že vakcíny stále nabízejí impozantní štít proti závažným onemocněním, i když ne tak dobré jako přirozená imunita.
Uzná Mike, že po prodělání covidu je imunita vyšší, než po vakcíně? Osobně jsem teď rád, že jsem ho měl, a rodina taky, bez následků, navíc jsem očkován, takže s klidným svědomím a s klidem v srdci budu dělat co chci, bez omezení...a budu čelit nadcházejícímu chřipkovému období, však ono něco přijde, že..https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-...
Holt bude mít každý v budoucnu svůj osobní kmen koronaviru..:D

77
# 30.08.2021, 21:11

palma
Umírá jim tam víc lidí, než loni touto dobou.

388
# 30.08.2021, 21:50

charlie
Jakpak je to možný? takový vakcíny na to padlo, a teď toto..četl jsem dnes jednoho docenta a ten říkal, že covid si stejně každýho najde... něco na tom bude, já to beru jako zkoušku, kterou musí každý podstoupit..slyšel jsem, že to prosévá lidi, aby to zjistilo, kdo je skutečně člověkem...:!!: Zahubí prostě toho, kdo geneticky nevyhovuje..

77
# 30.08.2021, 21:56

palma
To by nám mohlo vysvětlit pár jedinců, kteří se tu zaklínali vakcinací.

388
# 30.08.2021, 22:18

charlie
Jo, je to blbý, muset se nechat očkovat kvůli strachu...:cool:, už se straší s chřipkou, bude prý silná a nová, už se míchá vakcína...

172
# 30.08.2021, 22:30

Doufám dle tohoto článku, že mezi nimi budou i ti Antivax dezinformátoři.. Přejí smrt očkovaným a pak tak dopadnou. Je mi líto jejich rodin, ale přát někomu smrt, fuj.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/ko...

No jinak dneska jsem četl něco od souzené Pekové, že testy budou muset mít jen očkovaní. Je to opět blbost. Jako testy mají mít jak očko, tak neočko lidé. Chápu, že jsou to od ní jen politická slova. Janouškova Holčina jde do sněmovny, ale nemá šanci, leda na kriminál.

388
# 30.08.2021, 22:37

Aidamko1
čekal jsem, kdo sem ten odkaz šoupne, a směju se, kolik "antivaxerů" to odskákalo po celém světě? Není nějaká tabulka?, je mi jasné, že na tom si tisk smlsne, nu a na zemřelých očkovaných... jo to je ticho po pěšině, kazilo by jim to kádrový profil..:D
A jinak, platí tedy, že prodělané onemocnění dává lepší imunitu než očkování? Jako, bylo mi vyčítáno, že když to tvrdím, tak šířím dezinformace..
Mimochodem teď běží pěkná věc o covidu na ČT24...velká trojka ... tedy dvojka, Holý, bohužel. už nežije..

172
# 30.08.2021, 22:43

palma
Zase jak psal swan1. Kolik lidí zemřelo na covid-19 a kolik po očkování.

Po prodělání onemocnění má člověk vyšší stav protilátek než po očkování, ale nemusí se toho ani dožít, když se nakazí covidem-19 bez očkování.

77
# 30.08.2021, 22:48

palma
To jsou takové ty tiskové podpásovky a vybírání třešniček na dortíku.

388
# 30.08.2021, 22:54

Aidamko1
Ono bude dobré se po tom všem kouknout, kolik je celková smrtnost covid viru, ze všech nakažených, a porovnat to, tak za další rok, s tím, kolik z těch zemřelých bylo očkovaných.. pročež těch neočkovaných zemřelých bude samozřejmě více, protože v době první vlny. a i té druhé, bylo neočkovaných většina, že.. je zajímavé, jak málo smrtelný je ten virus prakticky v celé Africe... jako by to tam bylo proočkované tak na 90%...to jsou věci.,,
A mimochodem, nepopírám nijak účinnost očkování, ale ptám se, proč jsem byl obviňen, že šířím dezinformace, když jsem tvrdil, že proběhlé onemocnění covid dává lepší ochranu než očkování... šířil jsem tedy v tomto případě dezinformaci, či ne, nebo ji vlastně šířil MIKE když tvrdil, že je to opačně? To je to, oč tu běží....

Jinak se v ordinacích psychologů a psychiatrů začínají množit případy úzkostného strachu z covidu, a dokonce je toho více po rozvolnění opatření proti covid, že to je nebezpečné, že se mluví o další vlně, až chorobně se tito lidé chrání a začíná toho být dost, je to vidět i v nemocnici..takový trochu efekt covidalarmistů a jejich práce...bohužel..

:D, hele MIKE se neozývá, protože je v Brazílii...https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/brazilec-se-...

388
# 31.08.2021, 16:52

Tak a prosím o škrtnutí další mojí dezinformace... říkal jsem že očkování bude na dvě věci, protože virus covidu bude mutovat rychleji jak ten chřipkový... byla to podle zdejšího dozorčího nad pravdou dezinformace..

Experti upozornili, že tato linie je zatím nejvzdálenější od původního viru z čínského Wu-chanu, protože má už 16 různých mutací, více než jiné kmeny. Domnívají se, že rychlé mutace mají umožnit viru vyhnout se protilátkám a imunitní odpovědi organismu, napsal list The Daily Mail.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-...

388
# 01.09.2021, 13:51

Tohle je docela zajímavý..., neočkovaní zvládají nynější nákazu ze 70% bezpříznakově, ostatek ani nekončí v nemocnici (s výjimkou starších nad 60 let, čili pokud někoho očkovat, tak je, a děti prosím vynechat, včetně starších až do 30 ti let) ... a je tu psáno, že očkovaní šíří nemoc stejně, jako neočkovaní...(zase si škrtněte to, že to ode mne byla dezinformace)
No, takhle se to v mladších přirozeně promoří, a rizikové si opíchejte, když nebudou chtít, tak je to taky volba, tak to respektujte... koronavirus udělá co má, a bude klid..Ukazuje se totiž, že nákazu mohou v podstatě stejnou měrou přenášet jak neočkovaní, tak očkovaní. Navíc očkovaným, leč stále rizikovým lidem účinnost vakcín v čase klesá. Podle některých studií už po pěti až šesti měsících od uzavření očkování – tedy většinou po druhé dávce.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-poc...

64
# 01.09.2021, 14:06

palma
Ano a na to mi teď dojde pán do práce bez ochrany úst... osobně je mi to úplně jedno,ale podle instrukcí jí musí mít na obličeji.
A říká: Nevadí,že nemám respirátor? Já jsem stejně očkovaný tak to neroznesu :D:D:D:D:D:D:D Tak jak se ve škole testují všichni neočkovaní a za chvíli se budou divit,kdo že to tady roznesl :D:D:D No bavím se..

Ještě se mi strašně libí, že se v práci testujeme,ale testy nám nejsou uznány.. Jako vážně? :D

388
# 01.09.2021, 14:21

Lucina
No, to je logické, vy si tu tyčku strkáte, předpokládám, do nosu, dle přání státu by měla být strčena až mozku...tak je to totiž dle představ nejpovolanějších, správně..;-)
A ftipný taky je, že máme 12,5 nakažených na 100 000 obyvatel a pořád se mluví o epidemii..
V ČR je to pro vyhlášení epidemie chřipky 1600 až 1800 nemocných na 100 000 obyvatel,:cool:

388
# 01.09.2021, 17:51

Tak první velké školní testování je za námi, u nás negativní.. no a jinde.. byly i positivní nálezy, ale jak jsem pochopil všem těm dětem to museli říct, protože ty děti se nemocně necítili, to je brutální dětský virus, zralý na hromadné, řku raději povinné očkování, když děcku musíte říct že je nemocné... a dítě by nejraději odpovědělo slovy "kdybych to bylo vědělo, tak by jsem sem nechodilo, a válelo se radši doma:D" (abych to napsal genderově neutrálně)..https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zakladni-stredn...
Kdyby na těch středních školách testovali kapavku, budou mít víc positivních než s covidem...

172
# 01.09.2021, 18:59

A jéje opět mluví za nás diskuse na Idnesu.

No jako na mé SŠ se tedy nalezlo pár pozitivních, ale z těch 1050 žáků to je takové minimální číslo, že to nestojí za řeč. Já sice očkován a již s certifikátem jsem pro krok sblížení se nechal také testovat, ostatně jako většina očkovaných.

388
# 01.09.2021, 19:15

Aidamko1
Tak ona už hlavně, není žádná epidemie, že, takže vlastně je záhadou, proč platí protiepidemická opatření... asi nějaké upravené nastavení...mělo by se dát vědět, jaké je nastavení, kolik nemocných na 100 000 obyvatel, aby jsme věděli, na čem jsme, ale nikde o tom nikdo nic neví...:!!: , jsem taky zvědav, zda letos dorazí chřipka..

388
# 01.09.2021, 19:43

No, jsem vážně zvědavej...https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/pfizer-p...
Z článku tedy vyplývá, co, že když byla výše protilátek v titru po druhé dávce cca 200 po třetí to má tedy být 1000? .. nebo by to mohlo znamenat, že když byla vakcína účinná po dvou dávkách na 92% tak teď to bude 920%..:!!: akorát tedy říkat že je desetkrát vyšší ochrana než po dvou dávkách je takové podivné.. uvidíme, po jaké době navrhnou další přeočkování..:cool:
Ale nejspíš novou vakcínou a třeba zase třikrát...protože na tuhle variantu budou potřeba..:zz:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/who-mutace-...

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.