Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Většinou bez deště a hlavně na severovýchodě i polojasno

Diskuse o počasí Sníh přikryl Česko, příští týden roztaje

# 10.12.2013, 09:23

Flanker - to je každého věc. Někdo rád třicetistupňové vedra v létě a někdo rád zimu se sněhem. A když tak si mě nevšímejte. Děkuji :-)


Taky mám tušení, že podobnost s rokem 2006/2007 tu je. Ochlazení se bude tak dlouho oddalovat až přijde jaro :)

54
# 10.12.2013, 10:08

Já myslím že má snad každý právo na svůj názor, který bych neměl byt nikomu upírán. A když se někomu názor nelíbí tak jak píše Filip237, je nejlepší pro něj si příspěvku nevšímat.

818
# 10.12.2013, 12:25

Hlavně by se v takovýchto diskuzích na úrovni neměla objevovat přání, stále opakovat to, co kdo má nebo nemá rád. To je diskuze jak v mateřské školce, (s dovolením to takto musím vyjádřit) ta je vhodná pro nějaké volnější chatování, toto je prosím diskuze na úrovni. Lze akceptovat, když jednou někdo do příspěvku zahrne jaké počasí mu vyhovuje, ale opakovat to stále bez přidání něčeho smysluplného, to jsou zbytečné příspěvky nemající pro ostatní přínos a budou mazány.

Dnes již něco podobného bylo řečeno od admina v z témat.

// Přesně tak (viz. příspěvek). Obojí berte jako oznámení, o kterém už se v tématech nediskutujete. Do diskuse patří jen příspěvky týkající se meteorologie, ne vlastních přání a v horším případě ještě příspěvky hodnoticí přání druhých, Admin

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.