Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes přeháňky hlavně na horách, zítra i jinde

Diskuse o počasí Počasie 11.4.

Anonymní
Avatar
# 16.03.2009, 12:43

Zdravím :)
vie mi niekto poradiť, kde by som našla predpoveď počasia na 11.4. pre Bratislavu? Chcela by som prekvapiť na narodky svoju polovičku poukazom na let balónom, strašne po ňom túži, ale za :prsi: :snih: :blesk: by si ho neužil :( Poradí mi niekto ?:)

Anonymní
Avatar
# 17.03.2009, 07:27

noo tym balonom sa da letiet aj ked sa vycasi...

# 17.03.2009, 15:38

melaania
koncom marca sa pekne vyčasí a ak tlaková výš bude ovplyvňovať počasie aj začiatkom aprila, mohlo by to vyjst....:) :) :slunce: :oblak: :oblak: :oblak:

19
# 18.03.2009, 21:15

weather_dt
Blbost, absoultní blbost nikdo ale opravdu nikdo neřekne jaké bude počasí pomalu za měsíc vždyt tam nevidí ještě ani numerické modely a předpověd nad 180 hodin je jen orientační

# 19.03.2009, 17:18

iwag
na 3.4. predpovedaju dlhodobe predpovede juzne prudenie, slnecne pocasie a vysoky tlak, teploty na juhu SR +21°C :slunce: :slunce:, za predpokladu, že sa chyrakter počasia udrží až do 11.4. bude prvá aprílová dekáda slnečná a teploty konečne pôjdu nad 20°C.

Ja som nic nevravel iba som vyjadril moj nazor, uvidime, ci predpovedam dobre. Ta TV co je aktualne nad celou zapadnou E a je tam ustalena uz viac ako tyzden sa pomaly ale isto presuva smerom do vnutrozemia E, už budúci týždeň teploty vyskočia na juhu na +15°C.

Keď nevieš písať nič okrem toho že predpoveď nad 180 hod je orientačná radšej nič nepíš. A ja sa vyjadrujem snaď presne na sekundy :

"ak tlaková výš bude ovplyvňovať počasie aj začiatkom aprila, mohlo by to vyjst...."

koniec citatu

116
# 19.03.2009, 19:43

weather_dt
A kolik má být stupňů v Česku toho 3.4., když na Slovensku bude +21°C?:)

Anonymní
Avatar
# 20.03.2009, 00:04

Sice se předpovědět nedá vůbec nic, ale nepočítejte, že v ČR bude teplota na začátku dubna vyšší než 10°C. Narozeniny slavím 7.4. a je téměř pravidlem, že je slavím na sněhu :( A navíc mám rodinu na SK, a ikdyž to odsud je jen 200 km (Frýdek-Místek ---> Sereď) Mají oproti nám počasí teplejší většinou až o 7°C. V létě, kdy jim teplota denně stoupá přes 30°C bývá u nás třeba jen 17°C. Takže tím bych chtěl říct, že bych nesrovnával teplotu na SK a v ČR.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.