Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Poměrně slunečno, hlavně na jihozápadě více oblačnosti a ojediněle přeháňky

Diskuse o počasí Vydatné srážky 22.3. až 24.3.2014

# 24.03.2014, 19:57

Milan
Myslím, že to moc všechno vidíte "svýma očima" a na moderátora Vám chybí jakýsi nadhled (chápu, jste moderátorský nováček). Neznám nikoho z běžných lidí, jež se o počasí nezajímají tak jako my, kteří by byli chudáci, protože u nich o víkendu málo pršelo. Věřte, že jim je to jedno. Takže Vaše formulace o tom, že "to pomohlo určitě více lidem než minule a snad se chudáci jinde taky dočkají" mi přijdou opravdu pikantní. :D

109
# 24.03.2014, 20:27

Holice - Východní čechy: neděle 25,6mm , pondělí 9,8mm

41
# 24.03.2014, 20:47

U nás Hřebeč-Střední čechy celkem od soboty odpoledne do dneška 49mm, sobota 3mm z bouřky, neděle 20mm, dnes 26mm

293
# 24.03.2014, 22:19

Alejandro.Marquéz
Jen píši svůj názor. Tím, že jsem se stal moderátorem to bylo hlavně z důvodu, že asi před dvěma měsíci se tady vyskytovaly škůdci, kteří sem dávaly přímo schválnosti a nesmysly a tak to nyní můžu hlídat taky. Ale jinak jsem to napsal z pohledu lidí, kteří třeba něco pěstují a určitě na té jižní Moravě z toho, že jim ani minule a ani nyní téměř nic nenamoklo šťastní nejsou. Samozřejmě jsou lidi, co je jim to jedno, ale tak třeba tady u nás všichni mají zahrady (nevím, zda Vy máte) a pole a každý se o tom suchu tady bavil. A vím, že kdyby tady jako tam moc nenamoklo, tak bych byl taky naštvaný a proto jsem vyjádřil jim lítost. A že to pomohlo více lidem, tak to je proto, že minule pršelo jen někde a nyní téměř všude, takže to zažehnalo sucho na většině území a to se týká téměř každého. I když třeba někomu je to jedno z pohledu, že třeba nemá zahradu, tak kdyby vlivem neúrody zdražilo, tak se to dotkne naprosté většiny. Každopádně bych to dál nerozvíjel. Už teda jako ten moderátor bych se měl i postarat o to, aby se nevyvolávaly zbytečné jiné diskuze netýkající se přímo tématu. Když tak máme i soukromou poštu. Děkuji

157
# 24.03.2014, 23:39

takže k tématu: max. do 7hod. Šerák 52mm, Karlova Studánka 39mm, Jeseník 36mm, Bělá p. Pr. 34mm, Paprsek 33mm, Šumperk 30mm.
Za dnešek 24.3. Pomezní boudy 30mm, Smědava 25mm, Nové Město pod Smrkem 20mm, Bedřichov 19mm, Luční bouda 15mm, Liberec 15mm.

54
# 25.03.2014, 11:16

Já zahradu nemám ale jedno mi to není, už vidím jak to zase bude vypadat v létě.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.