Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Ráno často nízká oblačnost, od východu se bude protrhávat

Diskuse o počasí Meteo expres ako bude a kedy bude len u Hu Jin Taa

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:20

Tu vám budem každý pondelok a piatok vytvárať moju osobnú prepdoved počasia pohlad viz čo na to meteorolog a jeho komentáre na vývoj počasia a uktuálny prehlad počasia pre sever Slovenska všetku tu a teraz pravideľné a objektívne informácie len odo mňa.budem rád za každý ohlas či už negatívny alebo pozitívny a nebojte sa Oliver ja ti nebúram karieru ja nechcem mať lepšie info o počasí akto ty alebo Twister len chcem doplniť vašu paletu o ponúknuť ľudom laický pohľad na počasie tak sa na mňa nehnevajte za pochopenie vopred dakujem:) ;-)!

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:22

;-)SI super kamos a my sa nehnevame, len by to bolo hlupe...ved kazdy by nas ignoroval s tym pocasim uz!!
Tak...videl si to ochladenie na GFS??

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:25

;-) super nehnevam sa ako keby sa nic nestalo

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:25

:)ziam musi prijst aj ked som tvrdil, ze chcem leto!!

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:27

Viete co?? ja si vytvorim na e-pocasi temu Meteo*pocasie...

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:33

Dobre gratulujem vám za to že ste vypočuli moje slová za to som vám vdační a nebudem sa vám pchať do ved viete do čoho každý bude mať svôj priestor pre predpovede takto sa my to páči dobre že sme sa dohodli na pravidlách a ked sme už uzmierení tak kto sa teší že na Valentína asi príde prvá etapa tejto chladnej časti tejto zimy ja áno tak :) na to môžem už len to dodať!:) ;-)

Anonymní
Avatar
# 02.02.2008, 19:36

:) :) :) :) :) :) :snih: :snih: :snih: :snih:;:cool: :snih: :snih: :snih:

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.