Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes přeháňky hlavně na horách, zítra i jinde

Diskuse o počasí Martin na bielom koni

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:00

A nazabudnite, ze zajtra vyda Peter Jurcovic na www.cestovatel.eu/predpoved novu prognozu/predpoved pocasia na buduci tyzden......uz sa neviem dockat toho, aku predpoved/prognozu pocasiasi na nas pripraviil Peter Jurcovic..........
uvidime....pozrite si to..............
S pozdravom Oliver.

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:12

noo ja uz ani tak jurcovicovi neverim a aj wem preco! nelubia sa mi tie jeho predpovede s velkym oteplenim a ze cez vikend ma snezit max tak v ziline tak to ma dorazilo ale ja wem ze bude vela vela snehu cez vikend a to oteplenie nebude tak vyrazne

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:13

a v okoli topolcian bude co padat sobotu a nedelu?ale vraj sobotu ma cisto len snezit vsade

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:19

V nedelu ma snezit vsade okrem Zahoria - krajneho JZ.......a v sobotu sa postupne rozsnezi, ale moze padat niekde aj dazd so snehom...pozor..skor v nedelu davam prednost snezeniu v Topolcanoch.....
A snezit tam bude aj v pondelok, utorok......dalej uz neviem.......

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:25

sdo piatku bude snezit ale okrem jz

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:25

do piatku bude snezit ale okrem jz

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:26

snezit bude urcite len sa kratkodobo v nedelu neskoro vecr otepli slabo nad nulu ale potom pride ochladenie

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:34

mas pravdu

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:46

jj ale bude u nas cez 10cm a to je dost si myslim

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 20:48

A v Kosiciach 3 cm.......na to ze sme na juhu...dost.....ale to nie je nic.... V NEDELU MAJU PRIST INTENZIVNEJSIE ZRAZKY...TAKZE TOHO BUDE ESTE VIAC AKO V SOBOTU.....

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 21:14

Najblizsie oteplenie bude 21.11. aj to len na 5C.....

Anonymní
Avatar
# 08.11.2007, 21:38

:) :snih: :snih: :snih: Tak tu na severe bude aj dost snehu.

Anonymní
Avatar
# 09.11.2007, 11:41

Do 19.11. ratat so snezenim ale aj s celodennymi mrazmi na severe Slovenska.
V sobotu zrazky na väcsine uzemia snehove, v nizinach aj dazd so snehom ale v nedelu sa situacia umeni, lebo bude na viacerych miestach snezit a na severe aj vydatnejsie zrazky.Na JZ to bude prechadzat do sazda so snehom.
S pozdravom Oliver.
tieto informacie su z www.meteoinfo.sk v dlhodobej predpovedi pocasia na v predpovedi na 4 dni.....

Anonymní
Avatar
# 09.11.2007, 12:01

Tak na severe bude aj celodenny mraz.:) :snih: :snih:

Anonymní
Avatar
# 09.11.2007, 13:16

Ja uz Petrovy Jurcovicovy tzv.meterologogovy neverim vsak on hlasi uplne ine teploty a predpovede pocasia ako predpoveda SHMU:!!:! Naozaj neda sa mu verit precitajte si jeho clanky na www.cestovatel.sk a predoved pocasia pre Donovali v ktorych sa pise ze v sobutu sa trochu ochladi a ze v nedelu tohto tyzdna ma prist tepli front a tak aj na Donovaloch hrozi dazd so snehom a ze aj celi nasledujuci tyzden ma byt pomerne teple Novembrove pocasie a ze iba pri ciastocnom zmenseni oblacnosti ma byt teplota pod nulou no kde on k takim informaciam prisiel vsak SHMU predpoveda pre sever Slovenska cize aj pre Donavali cez den a v noci v Sobotu:1 az -2C a v nedelu 0 az -3C no a na zaciatok budeceho tyzdna v pondelok ma byt 0 az -3C a v utorok 0 az -6C a na Donavaloch cez den a v noci samozrejme aj nizsie takze ziadny dazd so snehom ale snezenie takto to je aspon cierne na bielom na grafickej i textovej predpovedi pocasia na SHMU a kedze Donovali su vo vyske vzhruba od 900 mnm do 1100. tak tam rozhodne snezit bude ked napriklad v Poprade Bardejove Dolnom Kubine Ziline v Liptovskom Mikulasi a Medzilaborciach ma v sobotu a v nedelu snezit tak na Donovaloch a celom severe snezit musi ziadny dazd so snehom ale ciste snezenie.Takze konecne plus minus aj ked je pan Rndr.Peter Jurcovic sukromny meteorolog tak stale len sukromny a teda nie oficialny statny ktori pracuje pre SHMU a tak treba brat tie jeho clanky v cestovatelovi.eu a v predpovedi pocasia pre Donovali so znacnou rezervou nie ze by som na nom niako sedel alebo ze ked nepredpoveda take pocasie ake chcem ja, ale nieje az tak zrucny v obore aby si mohol hovorit ze je dobri a spolahlivy meteorolog aspon nie taki ako pracovnici SHMU.To je odo mna uz skutocne vsetko a precitajte si tie jeho pochybne clanky na oboch tichto strankach Tak vsetkych moc pozdravujem aj Olivera:)

Anonymní
Avatar
# 09.11.2007, 14:10

nooo co som tu scera vravel ze ja mu neverim lebo sa to snicim nezhoduje!!!!!:!!:

Anonymní
Avatar
# 09.11.2007, 17:20

Sulasim s tebou HuJinTao , p. Peter Jurcovic ma naozaj zle informacie, pretoze tvrdi, ze 15. Novembra dojde k vyraznemu otepleniu, co nie je vobec pravda.Takuto istu predpoved o otepleni ma aj p. Jozef Ilko, ktory v dnesnej rannej relacii Telerano tvrdil, ze v stredu na buduci tyzden bude 8C a v piatok bude 10C.........
To treba uznat. Ziadne oteplenie sa do 19. Novembra necaka a praveze naopak, ochladi sa este viac a v najblizsich dnoch mozeme byt pokojny, lebo na mnohych miestach sa ocakava snezenie.
S pozdravom OLiver.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.