Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Přechodně více oblačnosti, ale srážky nepřinese

Diskuse o počasí USA zasáhne mohutná sněhová bouře

818
# 31.01.2011, 18:11

Pokud nám chybí přívaly sněhu a předpovědi počasí pro ČR nezní také optimisticky co se zimy týče, tak sledujme předpovědi počasí pro USA, kam se chystá přijít tento týden zřejmě mohutná sněhová bouře. U nás to samozřejmě až tak reálné není, ale alespoň se "kochejme" sněhovými přívaly jinde.:snih: :D

Článek o avizované bouři například zde: URL. Tak uvidíme, jaké to bude. V USA je ovšem drsná zima už delší dobu.;-)

72
# 31.01.2011, 18:20

No GFS to vidí pro USA velmi solidně mají se na co těšit napadne tam více jak 150cm a o vyšších oblastech ani nemluvně tipuji , ovšem my se budeme muset smířit spíše s deštěm a teplotami připominající spíše jaro :D :!!:

157
# 31.01.2011, 20:31

tak v tý oblasti se maj na co těšit, škoda že evropské klima je od toho usa trochu odlišné ;-), kdyby se někdy poštěstilo a bylo to i tady bylo by to zajímavý, alespoň by si potom lidi nestěžovali pokaždý když napadne 5 cm sněhu :D

10
# 31.01.2011, 20:37

No 150 cm..to je hezké....a myslím že to není daleko od pravdy, spíše bych si ale myslím že to bude 1m plus minus. Ale na seznamu píšou že napadne jen 25 cm...a to mají ještě k tomu informace z Ameriky :D :D ale ani mi to nepříjde protože je to nějaký kec, přeci když se každy podíva na model GFS jde poznat jak silné to bude a kolik přibližně napadne a 25 cm to určitě nebude...bude to mnohem více. Kdyby toto co se chystá na USA chytlo nás tak my už ani nežijeme a z takové níže by opravdu napadl 1m ne_li více. Takže s takovou sumou počítám a ne z nějakým blábolem na seznamu. No uvidíme co nám ukážou hodiny a dny ;-)

72
# 31.01.2011, 21:32

Bouře se bude skládat nejen z jedné frontální vlny ale z více proto si myslím že hned při té první napadne 1m a při té druhé třeba 20 či 30 cm ale kdoví ,ale všude to nemusí byt jenom sněžení třeba jiřněji to muže byt silný déšt taky se mi nezdá že napadne 25 cm za to bychom se nemuseli stydět i my aproto mi to příjde velmi nepravděpodobné bude to určitě víc jak říká Dandy
dokonce se budou vyskytovat i tornáda a kroupy no tak to bude teda maras ,škoda že k nám příjde jen polorozpadlá fronta ve středu to je smutné :!!:

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.