Aktuálně velice silný vítr s deštěm, pouliční osvětlení nefunguje, za chvilinku jsme bez proudu taky.. Od J/JZ/Z/SZ/S velice silná blesková aktivita...
Severně od nás to kosí stromy a dráty napětí. Tady to pěkně práská. Stromy zatím v klidu.
U nás teď nádherná blesková show od té bouřky na jihovýchodě. Masakr to ale musí být na západě Moravy. U Aldana teď asi mají veselo. Mimochodem ty fotky bouřky jsou tu perfektní. Bylo to vážně fotogenické.
Tady zatím bez větru - naštěstí. Asi 19 st. Ale solidní blýskavice od J až JJZ.. Už by mohlo konečně zalít i Jeseníky - ale tak s mírou a bez vichrů přílišných snad.. Jdu mrknout na radar..
Peter Sedlák 1 Kde nic není, ani smrt nebere. A foťák nevyfotí .Ale říkám si, že kdo si počká, ten se dočká. Tak snad "dočkej času jako husa klasu " bude platit a s ním i to, že trpělivost růže přináší.Uvidíme. Aktuálně 21°C a bezvětří
U nás ve Dvoře Králové nad Labem právě začíná foukat vítr, celkem silné nárazy. Dle odrazu na radaru ty srážky nejsou moc silné, ale radši ať už je to za námi
Jo centrum to chytlo asi pěkně, na Jarově prý vytopené garáže. U nás pohoda stále mírně lije a sem tam blesk. Takže dnes spokojenost, extrémně vypadající bouřka zcela bez extrémů.