Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno s teplotami i nad 35 °C, o víkendu další oteplení

Diskuse o počasí Silné bouřky od 28/29.6.2021

12
# 29.06.2021, 21:29

Aidamko1
Spíš než hádat se by bylo fajn někam vyrazit co ty na to ? bylo by dobré pozorovací místo na hadech z lomu .

# 29.06.2021, 21:31

Bloddy
já nic takového nevidím?
Asi proto že už tu jsou bunky, a jsou dost aktivní.

# 29.06.2021, 21:36

Tak teď na tom radaru :blesk::vitr:, to je ukázkový luk :!!::blesk::pozor:

201
# 29.06.2021, 21:36

Klokan_0
mám takový menší pocit že jižní konec se začíná stáčet na sever ale zatím nic neříkám:)

# 29.06.2021, 21:38

To je tak strašně aktivní bouřka nevím na jakou stranu fotit. Ale už chytám první

201
# 29.06.2021, 21:40

Klokan_0
máte kliku tvoří se vám tam další jádra;-)

110
# 29.06.2021, 21:43

Kokos342
Za takovou kliku nestojím.

JIH
Avatar
7
# 29.06.2021, 21:44

Nejhorší je přede dveřmi, už problikává i elektřina:blesk::blesk:

66
# 29.06.2021, 21:44

Vubec nevim, vcem je to klika. :zz:

66
# 29.06.2021, 21:44

Honzajan91
..to nevypadá dobře, snad to steče do polí a ne do domů..

157
# 29.06.2021, 21:44

jack
Nehysterči, to nejhorší na nás nejde. Sotva nás to lízne, to JZ Morava bude mít jinou ligu...Nás tu tentokrát ušetří.

# 29.06.2021, 21:46

Intenzita 35mm/hod, mozna i vic. Konecne plny srazkomer. Hodne fouklo, blesky vetsinou CC, kroupy zadne. Razem mam za cerven 100mm.

201
# 29.06.2021, 21:46

Hurec
pokud vím klokan a pan aidamko je chtějí tak proto klika:D

# 29.06.2021, 21:46

To je tak solidní, blesk jeden za druhým, to je maso

1152
# 29.06.2021, 21:47

Máme za sebou hodinový výpadek proudu, teď občas elektrika problikne při blesku. Zatím něco okolo 10 mm, ale silný vítr na čele, plno blesků a pořád prší

4
# 29.06.2021, 21:48

U nás jen blesky a kraval....Jinak ani dešť ani vítr...Tato boůřka prostě nemá koule.

510
# 29.06.2021, 21:49

Takhle to došlo na Kladno...

pohled ze směrem na Slaný
pohled směr Ruzyně - Praha
a ve stejnou chvíli i západ slunce..
2253
# 29.06.2021, 21:49

Kokos342
Uvidíme ale to co se tvoří by mi bohatě stačilo pokud by tam bylo pár blesků na focení, :D

173
# 29.06.2021, 21:49

Kokos342
No já jsem dosud neměl potřebu zde mít tiskové oddělení, nikde jsem nepsal, že chci bouřky. Jediné co jsem napsal bylo o půl dvanácté, a to ve znění že pokud bouřky dorazí, tak se nebráním dešti.. Bylo to v souvislosti se stavem půdního sucha.

No, tak přetočení níže se nekoná.. Je to nesmysl.
Viz Kokos..
na JMK to nepůjde kvůli točení níže

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.