Diskuse o počasí Silné bouřky od 28/29.6.2021
6397
# 29.06.2021, 21:31
Bloddy
já nic takového nevidím?
Asi proto že už tu jsou bunky, a jsou dost aktivní.
# 29.06.2021, 21:36
Tak teď na tom radaru , to je ukázkový luk
6397
# 29.06.2021, 21:38
To je tak strašně aktivní bouřka nevím na jakou stranu fotit. Ale už chytám první
6397
# 29.06.2021, 21:46
To je tak solidní, blesk jeden za druhým, to je maso
173
# 29.06.2021, 21:49
Kokos342
No já jsem dosud neměl potřebu zde mít tiskové oddělení, nikde jsem nepsal, že chci bouřky. Jediné co jsem napsal bylo o půl dvanácté, a to ve znění že pokud bouřky dorazí, tak se nebráním dešti.. Bylo to v souvislosti se stavem půdního sucha.
No, tak přetočení níže se nekoná.. Je to nesmysl.
Viz Kokos..
na JMK to nepůjde kvůli točení níže
Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.