V Plzni tma jako v pytli, ale největší mordor jde jižně od Plzně, nad Plzní je celkem díra. Ale na jižním obzoru to vypadá jako 5 nepřizpůsobivých v tunelu.
ty pí.o ted rozhlas- info od západu na čb směřuje silná bouřka pozavírejte okna a odklidte vše co by mohlo odlétnout zachovejte opatrnost. To je prvně v životě stihli jsme nahrát konec
DavidD. Tak pokud v Brně pojdete, jak jste napsal, tak asi žádný příspěvek nebude, nu což uvidíme jak dopadnete..Jinak ofiko je tohle web o počasí.. tak se tu o něm lidi baví, pokud vám někteří účastníci připadají naivní, neodborní, nevzdělaní, tak s nimi nekomunikujte, budete spokojen a oni ještě více..
Sepp Ano vypadá to, že na jih od Plzně budou nárazy větší a možná se tam vykytují i kroupy. Tady aktuálně velmi silný déšť. Nárazy větru tu naštěstí nejsou.
Klokan_0 Jo to ano.. Zajímavý večer to bude, jsem zvědav.
Kokos342 Koukám, že ta tvá věštba, že na JMK nic večer nepůjde kvůli přetočení TN se nevyplnila, opět. Možná díky tobě sem chodí bouřky, takže děkujeme..