Pravděpodobněji zasáhne Strakonice linie co je nyní v Karlovarském kraji. Ostatní linie slábnou či jdou bohužel jiným směrem. Zatahuje se, nyní pár velkých kapek a vše.
space Tahle linie Strakonice podle mě určitě nezasáhne, pokud se nějak neprotáhne k jihu. Naopak ta další line už směřuje i na jih Čech, i když zatím je elektricky neaktivní.
Trochu nepobírám o čem tady mluvíte, ale já žadný bouřky nevidím a to co je v Německu to je bída :-D A podle mě to bude slábnout, teplota pujde dolů, tak by mě zajímalo z čeho by se to asi tak mělo tvořit? Sice u nás je krasných 18st., ale než něco dojde, tak bude 10....
To se spletl a moc, ale nějak jsem tomu dnes od začátku nevěřil, naděje přeci jen zůstávala, ale bohužel je to tak ted už je to definitivní, že nic nebude