Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno s teplotami i nad 35 °C, o víkendu další oteplení

Diskuse o počasí Bouřky 27.10.2013

121
# 27.10.2013, 16:37

Pravděpodobněji zasáhne Strakonice linie co je nyní v Karlovarském kraji. Ostatní linie slábnou či jdou bohužel jiným směrem.
Zatahuje se, nyní pár velkých kapek a vše.

120
# 27.10.2013, 16:38

Už se ve mně začíná hromadit adrenalin:)-snad to nezeslábne(podle mě to sílí)

72
# 27.10.2013, 16:44

space
Tahle linie Strakonice podle mě určitě nezasáhne, pokud se nějak neprotáhne k jihu. Naopak ta další line už směřuje i na jih Čech, i když zatím je elektricky neaktivní.

41
# 27.10.2013, 17:06

Tak mě připadá, že to spíš slábne, jak jsem říkal, tolik humbuku a nakonec nic moc z toho, ale neni divu, je už konec října:):)

5
# 27.10.2013, 17:06

uplně se to rozpadá...a tak jsem se těšil na blesky...

# 27.10.2013, 17:08

Trochu nepobírám o čem tady mluvíte, ale já žadný bouřky nevidím a to co je v Německu to je bída :-D A podle mě to bude slábnout, teplota pujde dolů, tak by mě zajímalo z čeho by se to asi tak mělo tvořit? Sice u nás je krasných 18st., ale než něco dojde, tak bude 10....

72
# 27.10.2013, 17:10

Hlavní část v Německu bohužel nevykazuje žádnou el. aktivitu. :) Za řeč stojí pouze bouřky na jihu Bavorska postupující do Rakouska.

54
# 27.10.2013, 17:11

Tak pokud dobře chápu ten Estofex tak bouřky nejsou tak úplně vyloučené ani u nás. Jen podmínky pro jejich vznik budou horší než na SZ.

54
# 27.10.2013, 17:19

Kuba.T
Tak to co vykázalo par blesku tak míří na Vás.

41
# 27.10.2013, 17:19

Asi do pul hodky to máme tady, ale jen ve formě deště:)

120
# 27.10.2013, 17:25

Mark Jakou bouřku myslíš?

5
# 27.10.2013, 17:38

Na bouřky už to dneska nevidím....má někdo obdobnej pocit?

54
# 27.10.2013, 17:39

jáchym
Ted už to není bouřka ale v Karlovarském kraji udeřilo par blesku a míří to k východu tak se nedá vyloučit že v Praze též něco málo bude.

Edit: Ale spíš ne protože to slábne i srážkově.

311
# 27.10.2013, 17:43

Myslím, že to bylo zbytečně moc humbuku a modely kapku přestřelily. To pásmo došlo sem a nic extra to není, je to normální přeháňka.

41
# 27.10.2013, 17:53

Tak je po všem bylo to velmi rychlé, jen krátkodobý déšt a už se vyjasnuje:)

92
# 27.10.2013, 17:53

Bouřky nakonec postupují Rakouskem. Česko má již smůlu. Včerejší numerické modely vypadaly mnohem lépe, ačkoliv tam byla neshoda.

54
# 27.10.2013, 17:58

Tak dva nebo tři blesky se přeci jen vyskytli na západě Čech.

Detekce blesku zdroj ČHMU.
41
# 27.10.2013, 18:05

To se spletl a moc:), ale nějak jsem tomu dnes od začátku nevěřil, naděje přeci jen zůstávala, ale bohužel je to tak ted už je to definitivní, že nic nebude

# 27.10.2013, 19:46

Tolik zbytečně prodiskutovaného času. :) Mnoho diskutujících se až moc upíná k ESTOFEXU.

# 27.10.2013, 21:02

Že bude takový h**no jsem nečekal ani já :D
Žene se squall line v zelený podobě!!! :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.