Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Ochlazení od 18.1.2019

142
# 19.01.2019, 12:08

Body_Link
Ohřát potřebuješ ty, ne já - tys vymrzl a teď tu ječíš od radosti, že tě prohřívá konečně slunce, my normální se zahřejeme za každého počasí, když se zrovna nevystavujeme venku v triku jak modelky. Konečně máš io v něčem pravdu, v noci se spí, ale večer ne (teda kromě tebe, ty vylézáš jen když je slunce). Tak jako ty se staráš o ostatní, tak se budu starat já o tebe a klidně pokračuj ve svých teplouškých řečech, mě tvoje kecičky nemůžou nijak vyvést z míry. Takže běž jezdit na kole, nebo sadit rostliny, když už je vše probuzené :D možná budeš muset už vytáhnout sekačku, když máš tak krásnou zelenou trávu - aspoň se prohřeješ i bez sluníčka ještě víc.

# 19.01.2019, 12:11

igor127
Neber si to tak , pozor at ti nepraskne cevka z nervu:D za 11 mesicu se dockas zase par dnu mrazu. Proste se priroda uz vraci do zivota,tak ji nech a neprud. Kdybys nesedel jen s hlavou ve snehu videl bys jak pomalu lezou snezenky, tulipany atd. Chapu je to pro tebe brzo, ale prirode jsi ukradeny. Za tyden uz po mrazech ani pes nestekne

76
# 19.01.2019, 12:14

Body_Link
Parádní zelená tráva, ale aby takhle vypadala, na to tvoje všemocné slunce nestačí.

# 19.01.2019, 12:19

charlie
Nastesti si to priroda udela sama. Voda v lete byla, slunce taky a hlavne neni tam zadne hnojivo. Jak zustalo po poslednim seceni tak je. Nekde voda v lete nebyla, tady ano. Treba to tento rok bude jinak. To je ale jedno. S tim se stejne nic neda delat. Zadny rok nebude dle me stejny

# 19.01.2019, 12:40

Už se těším až budu v srpnu psát o zimě jak přichází :D

# 19.01.2019, 12:49

Mráz a sníh
No prave. To me taky stve. V srpnu kosa a v rijnu / listopadu zelene stromy a teplo :D ale co uz.

F4
Avatar
109
# 19.01.2019, 12:58

Tak minimum -11°C mě velice mile překvapilo. Běžkování luxusní, parádní dohlednosti, mrazivý vzduch a plno sněhu. Dole máme ještě pocukrováno ze včerejška pro lepší efekt. Zima snad konečně přichází. Teď opravdu, aby něco nasněžilo a bylo by to dokonalé.

5
# 19.01.2019, 13:51

Bude týden zima, přes den celý -1 stupeň a v noci možná 7 pod. Pak se zase oteplí na standardní plískanice.

142
# 19.01.2019, 14:18

Body_Link
Na rozdíl od tebe mě cévka nepraskne, já si užívám každé období, to ty nezvladas situaci. Mimo to já přírodě na rozdíl od tebe dopřejí každé roční období, to víš nemám jen teplý mozek, jako ty a nepřejí, aby přírodu pálilo letní slunce a sucho. Mimo to, ty osobo, vyfoť ty tvoje aktuální sněženky a tulipány, je vidět že o těch rostlinách nic nevíš. Ale jo, přeji Ti to slunce, aby si mám nemzrzl, byla by tu bez tebe nuda. A jsem si jist, že se mrazu dočkáme i dřív než za 11 měsíců, ale to teplý mozek nemůže pochopit. A to pak bude křiku, jak je sucho, vedro, atd. A na ty zelené stromy v listopadu (asi myslíš jehličnany).

# 19.01.2019, 14:29

Na to ze melo byt dneska max 1 stupen u nas,tak zase to nevyslo. Nastesti i zbytky hromad kolem cest tajou. A ne neni to zahratym motorem. Ted jsem dosel do auta a venku luxusne. Krasna "zima". :D:slunce:

# 19.01.2019, 14:34

Spokojenost, máme -3 stupně a minimálně týden budou mrazy i přes den. Doma 13 stupňů, prostě pohoda. Jenom to slunce to kazí, kdyby bylo tři měsíce pod mrakem, bylo by to dokonalé

# 19.01.2019, 15:08

Mráz a sníh
Doma 13 stupňů? Vy bydlíte ve stanu?

# 19.01.2019, 15:14

charlie
Ano mas pravdu to bylo v Karvine. Cca 80m nize. Uz jsem dojel a tady to ukazuje uz jenom 1,5 ale NE -3 totalni nesmysl. Mimochodem voda ze zbytku tajiciho snehu. Takze proste tohle nevyslo.

# 19.01.2019, 15:16

kostohryz
Ne nema doma 13 stupnu. Jen troluje.

142
# 19.01.2019, 16:03

Měřit teplotu na autě které je na slunci, no to dokáže jen amatér :D to už je skoro jako by to byl reportér z tv Nova...

# 19.01.2019, 16:12

kostohryz
jenom netopím a větrám. Pravda, v ložnici mám 17 stupňů. 13 mám v obýváku. V od dubna do října díky klimatizaci udržuju doma teplotu kolem 20 stupňů což jde (lepší než u kamaráda, kterému se dům vytopí horkem v létě na 27 stupňů).

# 19.01.2019, 16:18

igor127
Vidis ze ses chytil :D:D nebud zalezly vecne doma a vylez taky ven. Pak pochopis proc jsem psal, ze venku muze byt v noci zima, ale pres den je vic nez super. Pokud sedis pouze ve stinu, protoze ve stinu je to nej, tak jo. ale doporucuju nekdy zvednout zadek a vyjit si na slunecnou stranu. I kdyz vsude v predpovedich strasi jak strasne mrazy nas cekaji, tak me to na leden prijde jako hodne marny boj :slunce: Trocha zajimavych titulku a nic vic. Doufam ze v noci bude zase -8 aby pres den bylo jeste tepleji :D

142
# 19.01.2019, 16:21

Body_Link
Já byl venku, a byl krásný -1 stupeň a oblačno a užil jsem si to i bez slunce, což tebe by bez slunce odvezli rovnou s nohama napřed. A s tím zadkem, říká někdo, kdo si ho vyváží pěkně za autem, njn. prostě teplomil, být jen tam, kde je teplo = za sklem. Ještě by sis měl natrhat ty sněženky a tulipány :D Taky by mě zajímalo, kde teplý mozek přišel na to, že musí být třeskuté mrazy, njn. musí si vždy něco najít, aby našel nějakou naději na své teplíčko, Je mi tě líto, že si odkázán jen na auto a za sklem domu a tak, ale zase můžeš aspon vždy reagovat, když si pořád jen doma v teplíčku

96
# 19.01.2019, 16:24

Pro milovníky pravé zimy fotografie pořízené dnes kolem 850 m.n.m. v Krušných horách.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.