Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po chladném ránu většinou slunečno, v noci na zítřek hlavně na východě zase mráz

Diskuse o počasí Máte meteorologickou stanici?

# 05.02.2009, 10:22

Máte vlastní meteorologickou stanici připojenou k internetu? Pokud ano, můžete ji nyní přidat na naše stránky. Data z Vaší meteorologické stanice budou u nás automaticky zpracovávaná a zobrazována na našem webu nebo webech našich partnerů.

Více se dozvíte na stránce: Jak přidat meteostanici na In-počasí

Anonymní
Avatar
# 05.02.2009, 18:01

Poslal jsem Vám svoji.

Už se těším na spuštění.

# 05.02.2009, 22:23

e-Pocasi.cz
Proč? Takovýhle projekt není ničím neobvyklý. V zahraničí je to zcela běžné, viz. Wunderground.com.

# 06.02.2009, 09:51

Už máme 6 stanic. Všem děkuji. Zasílat můžete další.

Projekt brzy spustíme. Můžete se těšit.

116
# 06.02.2009, 14:11

Mám taky meteostanici, ale neumím ji poslat:(

Anonymní
Avatar
# 07.02.2009, 08:19

A mohol bi som aj ja som zo severozápadného Slovenska presnejšie z Uhrovca 42 km od Trenčína. Lebo mne akurát príde meteostanica PRO-X IROX.

# 07.02.2009, 08:53

MARKO
Nejdříve spustíme projekt pro Česko a v případě úspěchu později i pro Slovensko. Zatím tedy bohužel ne. Děkuji.

Anonymní
Avatar
# 07.02.2009, 14:20

No tak počkám:cool:

Anonymní
Avatar
# 13.02.2009, 15:07

kdy to chystate spustit,na e-pocasi uz to bezi

# 13.02.2009, 15:33

Anonymní
Během zítřejšího dne. Dnes sbíráme data - pro grafy atd. Projekt budeme ovšem i poté nadále rozšiřovat a přidávat nové funkce.

# 13.02.2009, 19:49

In-pocasi
velmi dobry napad (skoda ze nemam stanicu pripojitelnu k netu), nieco podobne uz funguje aj v Madarsku http://www.idokep.eu/?oldal=hoterkep

A ESTE PAR OTAZOK NA VAS:

Kde zozeniem a kolko asi stoji taka meteostanica, ktora udaje automaticky nahadzuje na PC, alebo na nejaku pamat?

Ako to vidite do buducnosti s in-pocasi (mam na mysl hlavne blogy, pretoze niekedy zvazujem ci sa mi clanok oplati napisat tu, alebo na druhom blogu, ktory ma ovela vacsiu citanost ale o to menej odbornu.)?

Neskusili by ste na webe spustit chat? Bolo by to podla mna ovela jednoduchsie, ako preklikavat sa diskusiami a obcas nieco napisat, viac ludi vratane mna by bolo castejsie prihlasenych a diskusia by prebiehala o dosť rýchlejšie. A navstevnost by podla mna viacej stupla.

Co nove chystate na webe v tomto roku?

# 14.02.2009, 12:46

weather_dt
Díky.

Pořídit se dají již od 5 tisíc Kč. Blogy s návštěvností obecně stále mírně rostou, největší bývá návštěvnost v létě. Chat spouštět neplánujeme - myslím, že už je spousta chatovacích služeb a když vidím jejich úroveň, tak to sem přenášet nechci. Novinky zatím prozrazovat nebudu :)

Anonymní
Avatar
# 14.02.2009, 13:40

Spustí to teda už dneska ?

# 14.02.2009, 14:18

Anonymní
Ano, ale až později (kolem 19:00). Příští týden potom budeme přidávat další stanice. Aktuálně máme 9 stanic, což beru jako velký úspěch (sehnali jsem je za týden a dva dny).

Anonymní
Avatar
# 14.02.2009, 16:48

Já mám taky meteostanici. Zapojila jsem se dnes do URL a mají to tam super.

Možná se připojím i sem do in-pocasi.eu, avšak mám strach, že budete kopírovat stanice již zapojené v e-pocasi.cz, aby jste tam něco vůbec měli a to já právě nechci.

Nechci jít právě do projektů, který bere stanice od již fungujících webů :)

# 14.02.2009, 17:11

In-pocasi
Bolo by super pridat aj stanice zo Slovenska:)

# 14.02.2009, 17:19

Radka Václavíková
V projektu máme zatím jiné stanice, ty které obdržíme přidáme.

Kterou máte vy?

Anonymní
Avatar
# 14.02.2009, 17:25

Mno zatim me to tam nezobrazili....ale uz me psali, ze to brzy udelaji. Doplnovali tam zepry dalsi a dalsi meteostanice. Celkove jich tam je tak 30 v seznamu :)

Moji stanici k Vam zatim davat nebudu. Podivam se pozdeji, az projekt vice spustite, protoze co jsem se divala na /vase-meteostanice/ tak tam mate myslim asi 3 stanice, ktere ma uz i e-pocasi.cz.

Uvidim, kolik jich budete mit stejnych, pak se rozhodnu, ze meteostanici dam i k Vam. Pouzivam Davisku a jsem na kopci obci Adamov, tak ze je to tu docela dobry. Mam i fotak - webkameru ve vysokem rozliseni, tak ze muzu pozdeji dodat i obraz.

# 14.02.2009, 17:28

Radka Václavíková
Jaké stránky máte?

Anonymní
Avatar
# 14.02.2009, 17:35

Zatim stranky nemam :) Tu webkameru mam spise na svem PC. Delam si sem tam timelapse a jsou z toho moc krasne filmecky. Zvlaste v pohybu mracky, to je pak krasa. Bavi me to :slunce:

Na webovou stranku prave nemam penize, ikdyz wz.cz atd. nabizeji stranky zdarma, ale nevim nevim.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.