Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 963 příspěvků pro uživatele JohnBattler:

JohnBattler: ota Abych na tom našel nějaké to pozitivum, tak barák nezajímá jaká je pocitová teplota, takže alespoň už se několik dní nemusí topit. Jinak chápu že ten vichr musí být otravný. Více

Zasláno 01.04.2024 15:49 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese ochlazení a vítr, v závěru se opět citelně oteplí

JohnBattler: Teplo je sice fajn, ale ten Saharsky pisek uz moc ne a jako alergikovi se mi dýchá špatně.. jinak tady včera tmax 21, dnes ráno tmin 10 a vítr tady víceméně slabý. Na Moravě by se ... Více

Zasláno 31.03.2024 12:44 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné oteplení, v jeho závěru naměříme i přes 20 °C

JohnBattler: Dnes je to velký fail modelů... mělo být od rána azuro a je hnusný dekl.. snad se to rozpustí. Ale zima není taktual=12C. Více

Zasláno 30.03.2024 08:18 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné oteplení, v jeho závěru naměříme i přes 20 °C

JohnBattler: ota Já mám taky nějaký pocit, že letošní jaro a celkově rok můžou bourat rekordy. Klima se prostě loni skokově oteplilo kvůli El Niňu tak to je a staré měsíční rekordy teď padají jak ... Více

Zasláno 29.03.2024 10:35 Články na In-počasí - V sobotu by mohlo být letních 25 °C, v ohrožení je absolutní rekord pro březen

JohnBattler: Aktuální průměrná teplota pro Prahu - Libuš za březen 2024 činí 7,8°C k dnešní půlnoci. Když si do výpočtu zahrnu odhadované průměrné teploty pro zbytek měsíce (dnes 11°C, zítra a neděle ... Více

Zasláno 29.03.2024 09:57 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: kuba No Čechy na tom s vodou začínají být nic moc. Zatím se nic vážného neděje, ale pokud pořádně nezaprší tak může být problém s vodou už v půlce dubna poměrně značný. V zimě ta voda ... Více

Zasláno 28.03.2024 10:15 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: Je to tak, že v březnu jsou dvacítky ještě přeci jen vzácné. Projel si zase v rychlosti archiv Praha-Libuš a napočítal jsem 20dní s tmax 20°C či více za posledních 20 let. Takže v jedné ... Více

Zasláno 28.03.2024 10:07 Články na In-počasí - V sobotu by mohlo být letních 25 °C, v ohrožení je absolutní rekord pro březen

JohnBattler: Řekl bych že informace o aktuálních denních teplotách patří spíše do aktuálního týdenního tématu než do "Jaké bude jaro".... Jaro letos bude možná nejteplejší v historii, ... Více

Zasláno 27.03.2024 07:35 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: Tady tmin 1°C takže pohoda a zatím žádné mrazy ve výhledu. Zatím to zde tedy s úrodou ovoce vypadá v pohodě, ale ještě to bude dlouhá doba než budeme v bezpečí... Jinak slunce dnes ... Více

Zasláno 26.03.2024 16:46 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné oteplení, v jeho závěru naměříme i přes 20 °C

JohnBattler: No jsem na to taky zvědavý jak nízko to půjde je to opravdu hraniční situace a každá desetina stupně bude hrát roli.. Jinak Ecák dnes ráno potvrdil to po-Velikonoční ochlazení. Nebo ... Více

Zasláno 25.03.2024 09:53 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: Ochlazeni po Velikonocich je z modelu zase vymazáno takže zatím bych se tím vubec nestresoval a nejspíš nedorazí. Teplo na Velikonoce je ale myslím jisté a bude to po dlouhé době že ... Více

Zasláno 24.03.2024 19:36 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: palma Tady taky ještě v půdě vlhkost celkem dobrá, takže zatím si není na co stěžovat, ale i tak nějakou slušnou srážku nad 10 mm bych už brzo bral a vegetace teď bude pít čím dále ... Více

Zasláno 21.03.2024 10:51 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: No pokud by vyšly stávající výhledy do konce března tak bude letošní březen jeden z nejteplejších a nejsušších co jsme zažili. Zatím tedy jaro jede v tomto módu a jsem zvědavý zda či ... Více

Zasláno 21.03.2024 09:23 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: palma Nevybavuji si že bych tady kdy psal že už nebude mrznout. Možná jednou a dal jsem tomu tak 10%. Pak jsme tu s TommyAstem řešili kdy bývá v Praze posledni mrazový den a průměr ... Více

Zasláno 20.03.2024 17:02 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese noční mrazy, srážky dorazí až ve druhé polovině týdne

JohnBattler: swan1 Přesně jsem čekal že se swan chytí. Klasickej prudič. Psal jsem o Praze Libuši mimochodem a teploty tam jsou dost relevantní i tady pro mě, jelikož se většinou liším tak o 1°C ... Více

Zasláno 20.03.2024 08:51 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese noční mrazy, srážky dorazí až ve druhé polovině týdne

JohnBattler: Tady to dnes modely opět netrefily a bylo o něco méně než predikovaly. Tmin -1,5°C a dávaly nám minimum nad nulou. Ale myslím, že u nás bylo nejvíce likvidační včerejší ráno a dnes ... Více

Zasláno 20.03.2024 07:58 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese noční mrazy, srážky dorazí až ve druhé polovině týdne

JohnBattler: Yurri To mi nepřijde dobré nemít strom zasazený normálně v půdě... To radši meruňky mít nebudu. Já momentálně stavím RD a až budu řešit zahradu tak asi hodně zvážím zda zasadit meruňku. ... Více

Zasláno 19.03.2024 12:07 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese noční mrazy, srážky dorazí až ve druhé polovině týdne

JohnBattler: No holt meruňky se asi do našeho současného klimatu nehodí. Buď se vyšlechtí nějaké mrazuvzdorné odrůdy nebo bych se na jejich pěstování prostě vykašlal. Tohle už není náhoda, když ... Více

Zasláno 19.03.2024 09:34 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese noční mrazy, srážky dorazí až ve druhé polovině týdne

JohnBattler: Tak včera mě z výhledů braly mrákoty a dneska je všechno jinak. Příští týden naopak místo odpoledních teplot blízko 0 dal Ecák již dvakrát za sebou atak na 20°C a GFS s ICONem také ... Více

Zasláno 19.03.2024 09:32 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

JohnBattler: Nám dnes modely dávaly vesměs okolo -1 a realita byla -2. Meruňky jsou tady samozřejmě již plně rozvketlé... zítřejší ráno bude asi horší a Ecák dává dokonce -4, ostatní modely tak ... Více

Zasláno 18.03.2024 16:37 Články na In-počasí - Úvod týdne přinese noční mrazy, srážky dorazí až ve druhé polovině týdne