Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teplotně podprůměrně počasí pokračuje, v noci na zítřek hrozí častěji mráz

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 179 příspěvků pro uživatele Divoch Novohradský:

Divoch Novohradský: No já třeba nerad používám mobilní aplikace proto, že mobilní aplikace neumí uchovat identiku z foťáku či přesné údaje o času a focení. Potom v mobilu i tabletu raději používám klasické ... Více

Zasláno 28.04.2015 11:02 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Vedení nám nějaké návrhy představilo když se podíváme trochu vejš, ale zájem uživatelů se k tomu vyjádřit zřejmě nebyl a někteří jak je vidět to spíše hatí tak to ochladlo jako nezájem. ... Více

Zasláno 27.04.2015 21:38 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Já vidím největší problém v lidech jako takových. Počasí u vás je o sdělení a o tom jaké počasí panuje na místě pozorování počasí. Každý uživatel daného místa nejlépe ví jaké počasí ... Více

Zasláno 26.04.2015 10:29 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Dobrý hezký na android 4.4. na tablet jsem nainstaloval aktualizaci a vše hezky funguje. Manželka udělala aktualizaci u mobilu a také funguje. Ale já u mobilu s androidem 4.2. se mi ... Více

Zasláno 17.04.2015 22:02 Web In-počasí - In-počasí - novinka na Android

Divoch Novohradský: tom-791 Já podle ničeho nesoudím, jen se vyjadřuji k možnosti, která byla předložena. Jinak jihočeský kraj moc dobře znám a hodně dlouho jsem žil na Šumavě pak i v ČB a v ČK již 33 ... Více

Zasláno 16.04.2015 08:44 Předpověď počasí - Sněžení v nížinách v druhé polovině dubna?

Divoch Novohradský: To že se ochladí, je smutné a je to tak. Ale že by mělo nějak hodně sněžit, to je otázkou jak a kde. Pro naše území Novohradské hory je malá pravděpodobnost, že by mohlo v úterý sněžit. ... Více

Zasláno 15.04.2015 16:49 Předpověď počasí - Sněžení v nížinách v druhé polovině dubna?

Divoch Novohradský: Vyjde tento apríloví blázinec? http://www.no...5-stupnu.html Zatím to tak vypadá Více

Zasláno 13.04.2015 10:49 Články na In-počasí - Teplota letos poprvé vystoupila na 20 °C

Divoch Novohradský: tom-791 Nemyslím si, že vždy musí při bouřce na stanici pršet. Dost často se u nás stává že blesky šijí přímo do hromosvodů baráku a nezavítá zde ani kapka vody. A není zde ani vzácností, ... Více

Zasláno 12.04.2015 10:01 Bouřky - Bouřky 11.4. až 13.4.2015

Divoch Novohradský: U nás jsme sice +20 C nepřekročili, ale teplo bylo příjemné. Nejvyšší tepotu jsme dnes naměřili +19,6 C. Nato jak byla mírná a poměrně i teplá zima tak je poměrně chladný nástup jara. ... Více

Zasláno 10.04.2015 23:20 Články na In-počasí - Teplota letos poprvé vystoupila na 20 °C

Divoch Novohradský: Už aby to bylo!!!! http://m.novi...234&sId=&mId= Více

Zasláno 06.04.2015 11:50 Předpověď počasí - Návrat jarních teplot

Divoch Novohradský: No už aby to bylo Všichni už potřebujeme teplo Více

Zasláno 05.04.2015 14:33 Předpověď počasí - Návrat jarních teplot

Divoch Novohradský: Tady něco píšou, ale nevím jak na to přišli : http://www.no...-stupnum.html Jak můžou tvrdit, že bude takto a takto koncem dubna a začátkem května? To jsem teda zvědavej, co jim ... Více

Zasláno 04.04.2015 17:53 Předpověď počasí - Návrat jarních teplot

Divoch Novohradský: ... Více

Zasláno 02.04.2015 09:01 Články na In-počasí - Pozor na silný nárazový vítr, hlavně v úterý

Divoch Novohradský: Včera po celý den a stejně tak i dnes foukalo docela dost, a každou chvíli vypadával el.proud. Ale v úterý-včera asi kolem 15-té hodiny foukl jediný tak silný poryv a to velice kraťoučko ... Více

Zasláno 01.04.2015 18:05 Články na In-počasí - Pozor na silný nárazový vítr, hlavně v úterý

Divoch Novohradský: Tady u nás jednou zahromilo, ale nejsem si úplně jistej, neboť chvíli byli silnější nárazy větru a co se blesku týče, tak sice se mi něco zdálo ,ale to také není jisté, neboť ty proměny ... Více

Zasláno 30.03.2015 20:33 Bouřky - Bouřky 30.3. až 2.4.2015

Divoch Novohradský: Těžko mohu posoudit jak kde je a jak kde prší, možná že se někde nějaké toky trochu zvednou, ale nemyslím si, že by mělo dojít k nějaké pohromě. Je otázkou, jaký bude vývoj srážek v ... Více

Zasláno 30.03.2015 07:56 Povodně - Stoupající hladiny českých řek 30. 3. 2015

Divoch Novohradský: Pája1 Myslím si, že je tady v ČR na to dost chladno Více

Zasláno 26.03.2015 17:19 Bouřky - Bouřky 26.3.2015?

Divoch Novohradský: No já bych řekl, že to chce zachovat chladné hlavy, stejně tak jako je chladno samotné. Ano, nějaké přeháňky budou a někde i zaprší a možná že ve vyšších polohách si i nějaká ta sněhová ... Více

Zasláno 26.03.2015 17:16 Články na In-počasí - Začíná deštivé počasí, bude i sněžit

Divoch Novohradský: Petr12 No, já taky nepovídám, že patří. Jen povídám, že občas některé březny mívají dvacetistupňové tepla. To se občas stává i v lednu že překročí +20 C. Já jsem se situací března spokojený, ... Více

Zasláno 25.03.2015 20:24 Články na In-počasí - Teploty se vyšplhaly až na příjemných 19 °C

Divoch Novohradský: Je to smutné je to tak, více tepla už tento měsíc nebude. Jsou roky kdy bylo i několik dvacítek za březen. Letos tomu tak nebylo. Ale nevadí, to je zas dobrě pro vegetaci. Jen ať si ... Více

Zasláno 25.03.2015 17:01 Články na In-počasí - Teploty se vyšplhaly až na příjemných 19 °C