Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 179 příspěvků pro uživatele Divoch Novohradský:

Divoch Novohradský: Všechny kokosy šup do země Co s šiškama na smrkách, borovicích, jedlích a modřínech? Z kokosu se aspoň napijeme i najíme Zdá se, že to horko už kde s kým cvičí ale není se čemu divit ... Více

Zasláno 06.08.2015 22:54 Předpověď počasí - Tropické teptoty od 2.8.2015

Divoch Novohradský: Teploty jsou dost vysoké i ve vyšší nadmořských výškách a sucho nastává i na prameništích. Potoky a říčky vysychají, do rybníků nepřitéká voda a tak ani neodtéká, ryby začínají hynout ... Více

Zasláno 06.08.2015 18:28 Předpověď počasí - Tropické teptoty od 2.8.2015

Divoch Novohradský: V poslední době, do Počasí u vás přichází čím dál více podivných a velice nerozumných fotografií, které nemají s počasím nic společného. Také mě udivuje, kolik uživatelů zde vkládají ... Více

Zasláno 24.07.2015 22:32 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Evolve Já si bouřky nepřeji, já si přeji hezký a slušný déšť bez škod a následků Více

Zasláno 21.07.2015 21:26 Bouřky - Bouřky 22.7. až 25.7.2015

Divoch Novohradský: Já doufám, že k nám dojde už jen klidnej deštík, který je potřeba. A pokud příjde bouřka, tak jen hezká bez škod Více

Zasláno 07.07.2015 23:24 Bouřky - Silné bouřky 5.7. až 8.7.2015

Divoch Novohradský: Dnes po prvé, se mi ta 3D reklama neukázala, tak snad už to dá pokoj Více

Zasláno 07.07.2015 22:30 Web In-počasí - Reklamy na webu

Divoch Novohradský: Dnes mi ta 3D kostka vlezla do tabletu. Dá se říct, že se už objevuje každé ráno. Před pár dny to bylo po každém otevření těchto stránek, teď to vypadá, že už jen ráno Více

Zasláno 04.07.2015 08:11 Web In-počasí - Reklamy na webu

Divoch Novohradský: In-počasí Mě se ta kostka co se točí s tím autem, zobrazuje několikrát denně a to jsem přihlášený stále. Je pravda, že dnes se mi to zobrazilo pouze jednou. Nikdy mě nic takového neobtěžovalo ... Více

Zasláno 03.07.2015 22:53 Web In-počasí - Reklamy na webu

Divoch Novohradský: To jó, mě se tam také točí nějaká kostka s autem, a pokaždé to musím zavřít, když chci vidět co je nového v počasí u vás :-) Více

Zasláno 02.07.2015 22:53 Web In-počasí - Reklamy na webu

Divoch Novohradský: Jaké teploty padnou? Jak kde a jak u koho Některým uživatelům padnou určitě i neskutečné rekordy Ale necháme se překvapit, co nám naměří oficiání kalibrované stanice Více

Zasláno 02.07.2015 09:52 Předpověď počasí - Tropické teploty od 2.7 2015

Divoch Novohradský: Bouřka dále pokračuje dosti intenzívní, hodně světelná a rachotu je ažažaj. Prší poměrně dost chvílemi až moc silně. Tato bouřka je tady letos první a je poměrně hodně dlouhá, už ... Více

Zasláno 09.06.2015 00:55 Bouřky - Bouřky a déšť 6.6. až 9.6.2015

Divoch Novohradský: První bouřka u nás. Intenzívně trvala asi půl hodiny. Déšť mě překvapil velice jemný. Stále ještě rachotí a blýská, ale vzdaluje se. Možná že se ještě vrátí. Je to první deštík za posledních ... Více

Zasláno 08.06.2015 23:10 Bouřky - Bouřky a déšť 6.6. až 9.6.2015

Divoch Novohradský: Moc se mi líbí nová úprava u zadávání Počasí u vás. Jsem velice spokojený s novými ikonami a také i s tím že je pěkně popsané co se kam píše a uvádí. Doufám, že to mnohým pomůže se ... Více

Zasláno 02.06.2015 21:27 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Už zase? No v červnu bouřky bývají dost, ale kdy a kde budou to je trochu předčasné. No ale někde budou Třeba tady u nás zatím žádná pořádná bouřka ještě letos nebyla. A to jich slibovali ... Více

Zasláno 27.05.2015 21:13 Bouřky - Bouřky 1.6. a 2.6.2015

Divoch Novohradský: Otázka pro vedení těchto stránek. Myslíte si, že by v budoucnu šlo vylepšit mobilní aplikace o to, aby i mobilní aplikace jako je třeba i Meteoradar uměli zobrazovat údaje o fotu ... Více

Zasláno 27.05.2015 18:30 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Nevím kolik zde spadlo milimetrů, protože mi nefunguje srážkoměr, ale pršelo dosti vydatně, všude stojí voda, a začíná se vše blátit. Voda se již nevsakuje... Více

Zasláno 24.05.2015 14:31 Články na In-počasí - Vydatný déšť i sněžení ve střední Evropě

Divoch Novohradský: Ovar Tady na jihu čech v některých místech bylo dosaženo i 30,1 C a nebylo takové teplo jen u nás bylo to na více místech a je neuvěřitelné, že právě ve vyšších poloháh, ale moc se ... Více

Zasláno 05.05.2015 23:16 Články na In-počasí - Úterní teploty mohou vystoupit až na 30 °C

Divoch Novohradský: Tady rekordy byli na mnoha místech. Bylo krásné jasno s řídkou oblačností a bez větru. Teploty byli hodně vysoké a slunce doslova spalovalo. Ale protože by mi to někteří nemuseli věřit ... Více

Zasláno 05.05.2015 22:40 Články na In-počasí - Úterní teploty mohou vystoupit až na 30 °C

Divoch Novohradský: Stranik No tak u nás bouřka bez deště je jeden z nejčastějších stavů. Tady dost často šijou blesky do hromosvodů, země i vedení a ani nezaprší. Nevím, možná že tyto stavy bývají spíše ... Více

Zasláno 02.05.2015 00:09 Web In-počasí - Počasí u vás

Divoch Novohradský: Rušit možnost dávat informace o počasí neregistrovaným by byla škoda a velký krok ke špatnému jménu těchto stránek, které si myslím, že jsou pro věřejnost, kde věřejnost či obyčejní ... Více

Zasláno 30.04.2015 21:27 Web In-počasí - Počasí u vás