Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Trvalé sněžení, hlavně na jihozápadě Čech i vydatné s komplikacemi v dopravě

Diskuse o počasí Hoax - sníh Texas

53
# 03.03.2021, 18:33

Jednoduché vysvětlení.

Když ohněm budu roztápět sníh, tak se voda vypaří, takže druhé video je asi znakem toho, že pán neumí fyziku, ale tak dejme tomu.

To druhé video je lež, jedná se prý o jinou látku než je sníh, takže konspirátoři zase vymýšlejí hlouposti a blbosti.. Nojo, když nemají nic na práci, tak tohle.

356
# 03.03.2021, 19:11

cipis
Očouděný sníh od plamene je normální, pokud se jim to nezdálo, měli to dát na chemický rozbor, pak by za investovanou hrst dolarů zjistili, že chemický vzorec vody je H2O.

254
# 06.03.2021, 22:31

Uz jen ten odkaz je docela podezrely, a navic autor prispevku nove registrovany. To je dost podezrele. U takovych odkazu bych byl opatrny, muzou skryvat kdovi co (viry, nevhodna videa a pod.)

Ale vypada to, ze registrace a prispek autora je regulelni. Jinak dokazovat, ze se v Texasu nejedna o snih danym pokusem (plamenem) je docela sranda. Snih se castecne vypari, castecne roztaje a voda se vpije do snehu. Ocouzeni od plamene je vcelku normalni. Ale fyzika konspiratorum moc nesla.

Dopravit ve velkem mnozstvi na velke uzemi jinou latku, nez snih, je tak nakladne a vyzaduje to tolik zdroju, ze neco takoveho provest je zcela nemozne.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.