Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí KONIEC LETA

Anonymní
Avatar
# 21.08.2008, 15:50

......:][*JUST "≈WINTER≈"STYLE*][:...... 2013 is coming///ako vies?aj ja chcem vedet

Anonymní
Avatar
# 21.08.2008, 18:18

A čo nevieš?:snih:

Anonymní
Avatar
# 22.08.2008, 12:14

neviem preco pises,ze zima pride v r 2013 ze co je to zasa za konspiracnu teoriu
:blesk: :snih:

49
# 22.08.2008, 15:04

nemám ráda podzim :!!: nejlepší je léto a pak zima:slunce: :snih:

Anonymní
Avatar
# 22.08.2008, 19:55

Tak, ako som si myslel, na túto stránku chodia najmä úplný amatéry, čo sa týka meteorológie, takže je nepotrebné písať tu o začiatku globálneho ochladzovania 2013.;-) :snih:......:][*JUST "≈WINTER≈"STYLE*][:......:snih:

Anonymní
Avatar
# 23.08.2008, 10:34

Tak, ako som si myslel, na túto stránku chodia najmä úplný amatéry, čo sa týka meteorológie, takže je nepotrebné písať tu o začiatku globálneho ochladzovania 2013. ......:][*JUST "≈WINTER≈"STYLE*][:......
///TY INTELIGENT METEOROLOG PROFIK NEVIES ANI AKO BUDE DNES,TAK MI POVEDZ ODKIAL MAS ZE SA MA OCHLADZOVAT V r2013
.To su take predpovede,ze jak ja teraz poviem ze bude 2012 konec sveta,lebo sa nevratili Aztekom tie lebky a ty sa uz ochladzovania nedockas

# 23.08.2008, 10:44

Anonymní
Ano, ved nevieme čo bude o týždeň, a nie to ešte o 5 rokov. Nechajmä sa prekvapiť, UZ AJ MNE LEZIE NA NERVY, KED SA DISKUTUJE O GLOB. OTEPLOVANI, LEBO JEDNY VEDCI HOVORIA TAK, DRUHY TAK, A MY TO NEVYRIESIME§!!:) :) :)

# 23.08.2008, 18:45

Anonymní
inak amatéri sa píše mäkké I pokiaľ viem :D :D :D :D :D

# 23.08.2008, 18:46

a aj úplní amatéri hh:D :D :D :D :D :D :cool:

Anonymní
Avatar
# 24.08.2008, 00:00

Vidím, že ty nerobíš chyby;-) Veď život ťa naučí, o to sa neboj:snih:......:][*JUST "≈WINTER≈"STYLE*][:......:snih:

# 24.08.2008, 14:58

Aj ja robým chibi ale dpc aspon o nych vyiem HEHE :) :) :D

Lamák mi nevrav že som amatér, keď ty ani nevieš poriadne po slovensky JUST LOOSER STYLE

Anonymní
Avatar
# 24.08.2008, 20:45

Počúvaj šteniatko. Si človek s teplomerom na okne v bytovke, a to si hovoríš pozorovateľ?;-) Si ešte malé dieťa, ktoré sa vyzná do meteorológie asi ako môj pes.// Pre ľudí, ktorý počúvajú vymleté hlavy slovenských meteorológov a veria v globálne oteplovanie, tak odporúčam si prečítať nové výskumy.:snih:http://www.na-severu.blogspot.com/

# 25.08.2008, 11:33

Pozri anonym, neviem prečo s takým človekom strácam čas, ale tak nedá mi nereagovať na to, čo si napísal. Jediné šteniatko a to poriadny bastard si tu jedine ty, pretože tvrdíš, že na túto stránku chodia úplní amatéri čo sa počasia a klimatológie týka, a pritom sám strácaš čas vypisovaním príspevkov na diskusiách IN-POČASÍ. Pokiaľ sa Ti zdá, že na túto stránku chodia úplní amatéri, načo potom strácaš svoj drahocenný čas, ktorý môžeš využiť na čítanie tých nových výskumov, ktoré pretože sú nové, tak musia byť určite pravdivé. Veď nové boli aj výskumy z 20.storočia, ktoré tvrdili, že nastáva globálne otepľovanie. Ja osobne neverím v globálne otepľovanie, ani v to, že sa v Európe najbližšie desaťročia, kvôli Golfskému prúdu ochladí o 3-6°C. Viem len to, že klíma na Zemi sa neustále mení, buď sa otepľuje, alebo ochladzuje. V stredoveku bolo chladnejšie, aktuálne sa oproti 12-15.storočiu mierne oteplilo. Ale bola tu aj doba ľadová ale bolo

# 25.08.2008, 11:56

tu aj podnebie charakteristické pre dnešný tropický prales v oblasti rovníkovej Afriky, alebo Indonézie. Aspoň som sa pobavil na tvojej predstave o bytovke a teplomeri. Ak si myslíš, že som malé šteniatko, ktoré striehne na teplomer niekde pri okne a keď svieti slnko a je teplo, myslí si, že globálne otepľovanie je tu, tak potom no comment. Vieš niektorí ľudia si chcú cez prázdniny zarobiť a užiť si leto naplno, preto asi nepoznám tie 100%-né výskumy, ktoré tak obľubuješ. Keď som si otvoril tú stránku //www.na-severu.blogspot.com/ , teraz naozaj nemám čas to čítať, som rád že som si nejaký našiel na tento rozsiahly komentár. Pokiaľ ma chceš ešte nejako uraziť, alebo napísať, že na túto stránku chodia totálni amatéri, nech sa páči, strácaj čas na tomto stupídnom serveri a okomentuj ma. Mne to je absolútne jedno, či sem budeš chodiť otravovať aj naďalej, alebo budeš chodiť na diskusie, ktoré sú vhodné pre špičkových odborníkov a klimatológov. Tak to je odomna zatial všetko a dúfam, že takí "odborníci" ako ty na túto stránku ani nebudú chodiť, pretože to znižuje jej úroveň.

Anonymní
Avatar
# 25.08.2008, 11:59

35c???? :!!:

49
# 25.08.2008, 14:15

tak se nehádejte .. at je jak chce :cool:

Anonymní
Avatar
# 25.08.2008, 14:19

weather dt, anonym ma uplnu pravdu, takze tvoje dristy sa vies komu chcu citat:!!:

Anonymní
Avatar
# 25.08.2008, 15:01

weatherdt:) :) :) :) :)

Anonymní
Avatar
# 25.08.2008, 20:25

:) :!!: :Ddobre zaordy od DT:D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.