Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a hlavně v Čechách letní den, místy ale větrno a zvýšené nebezpečí požárů

Diskuse o počasí Potíže s blogovým přihlašovacím systémem

116
# 22.06.2012, 21:43

Dobrý den.

Žádám o prodloužení možnosti být přihlášen na blogu, protože nyní jsem psal poněkud delší článek, který pojednával o velmi silné noční MCS, jež se přes Jundrov přehnala během noci na včerejšek. Psal jsem tento článek 27 minut, přesně si to pamatuji. Jakmile jsem jej chtěl odeslat, systém mi napsal, že nejsem přihlášen. Je to velmi důležitý článek, jenž jsem již měl zformulovaný a teď jej musím dávat dohromady znovu. Času zase tolik nemám. A připomínám ještě, že se mi to nestalo poprvé. :) :!!:

Proto prosím administrátora, jestli by s tím, prosím, něco nemohl udělat. Děkuji mnohokrát.

EDIT: Upravil jsem trochu název tématu. Takhle to lépe vystihuje danou situaci. Pavell, moderátor 24.6.2012 v 10:00

818
# 23.06.2012, 14:29

No nevím, ale já jsem na blogu přihlášen trvale - na jednom PC samozřejmě. Ale psaní článku je omezeno pokud vím a nic se nezměnilo snad na 15 minut, poté musíš článek publikovat a pokud chceš pokračovat dáš jednoduše editovat. Toť rada, zda chce admin něco měnit, to už pochopitelně nechám na jěho vyjádření. ;-)

116
# 23.06.2012, 14:52

tom-791
Díky za radu. Budu si to pamatoval. ;-) Ovšem dobře si pamatuji, že mi jednou admin psal, že to prodlouží na 30 minut, nevím, asi rok to bude. Tak se asi nic nestalo. :)

116
# 24.06.2012, 10:28

Pavell
To máš pravdu, díky. Takto to udělám, nikdy dříve mě to nenapadlo, každopádně díky moc. :)

EDIT: Jinak myslím, že potíže jsou vyřešeny. Do témata se již nemusí psát. ;-)

182
# 24.06.2012, 20:46

další tip:

Napsat si to předem ve Wordu a pak šup zkopírovat. ;-) Já to tak dělám někdy i u psaní emailů, protože když jim to nedejbože celé spadne, tak bych přišel o mnoho minut práce.

116
# 24.06.2012, 20:57

Stranik
Taky moc díky. ;-)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.