Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Servery o počasí

Anonymní
Avatar
# 28.10.2007, 15:34

Vzhledem k tomu, že tady často píšetě, co jste, kde viděli za předpověď na jakém serveru, tak tady bych shrnul své postřehy o některých z nich:

Počasí Idnes - bere předpovědi podle ČHMÚ - lze jim věřit, je to kvalitně zpracované, na stránkách ČHMÚ dokonce některé předpovědi chybí, ale některé jsou zase hlavně na stránkách ČHMÚ. 9/10

In-počasí - předpovědi počasí pro ČR si sestavují sami (předpovědi jsou kvalitní), píšou zajímavé články (nejsou to suché články ČTK), líbí se mi aktuality, je to pěkný nezávislý server o počasí 9/10

Meteopress - web zaplácaný reklamou, počasí si opět vytvářejí sami (jejich předpovědi jsou na většině českých serverů a i slovenských serverů), předpovědi má o něco horší než ČHMÚ, pěkný je jejich meteoblog a podrobné předpovědi pro regiony 7/10

E-počasí - předpovědi nepřesné, co jsem slyšel tahají je z nějakého jiného serveru, články si nenapíšou sami (samé ČTK) 4/10

Počasí začátek - předpovědi naprosto nepřesné (před časem měl padat sníh a oni tam měli 10°C a bouřky) 1/10

Počasí centrum.cz - předpovědi od Meteopress, články ze začátku vypadaly slibně, ale potom šel rychle dolu (úroveň) 4/10

Počasí novinky - minimum informací, předpovědi od Meteopress.cz 3/10

Počasí azprávy předpovědi od Meteopress.cz 5/10

Počasí divoch předpovědi z nějakého zahraničního serveru - nic moc přesné a aktuální počasí je lepší sledovat na stránkách ČHMÚ 4/10

Počasí českénoviny - předpovědi od Meteopress, články oficiálně ČTK (jejich server)... tady lze ty články číst, ale na jiných serverch mi vadí. 5/10

ČHMÚ - nejlepší, oficiální, za informace ručí 10/10

Další, které znám, jsou Meteocentrum - nic moc, předpovědi pochybné kvality a často neodpovídají, Deník - předpovědi od Meteopress a další, které je mají od Meteopressu (je jich spousty)

Anonymní
Avatar
# 28.10.2007, 15:37

A co slovenske web stranky o pocasi ???? Ved aj o tom sme si vcera casto pisali.....
S pozdravom OLiver.

# 29.06.2008, 09:09

Počasí divoch 7/10
In-počasí 10/10
E-počasí 9/10
ČHMÚ 10/10
Meteopress 5/10
Počasí Idnes 10/10
tohle je moje hodnocení
Meteoalarm 10/10
Meteocentrum 8/10:)

# 29.06.2008, 09:13

Praha den 24 st. noc 15 st.
Brno den 24 st. noc 13 st.
Ostrava den 22 st. noc 13 st.
Plzen den 23 st. noc 13 st.
________________________
Most den 22 st. noc 14 st.
Zlín den 23 st. noc 14 st.
Karlovy Vary den 22 st. noc 14 st.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.