Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Stížnost na uživatele dawe

# 02.10.2019, 14:49

dawe
Nikdo tady urcite nerika, ze jste zly clovek nebo neco podobneho. Samozrejme kazdy ma svuj nazor a o tom to je, navic tohle je diskuze o pocasi, ne schuze OSN nebo neco podobneho, takze je urcite treba brat to s nadhledem, ostatne jako i cely zivot. Taky je videt, ze se vas porad spousta uzivatelu, vcetne me zastava. Jenze prece jen, jak se rika, ceho je moc toho je prilis. Neni pdoblem ve stezovani samotnem, ale v tom, ze kdyz pisete porad dokola to same, tak to pak zacne byt opravdu neprijemne a hlavne myslim, ze nic takoveho nemate zapotrebi. Urcite byste mohl diskuzi obohatit zajimavymi nazory a prispevky, jenze vy at uz slibite cokoliv, tak stejne nakonec bez ohledu na to jak u vas prsi, porad jen pisete, ze v Tesine bude nejvetsi vedro a nejmin srazek, a to dokonce i kdyz modely ukazuji neco jineho. Ja tu jsem uz taky nejaky ten patek, ale od vas jsem cetl tak 5, mozna 6 normalnich prispevku, a to je skoda. Takze stacilo by podle me sem tam napsat svuj pohled na danou situaci a byt mozna trochu vice objektivni v hodnoceni pocasi u vas a jen si uvedomit, ze je spousta lidi co jsou na tom mnohem hur a zdaleka tolik si nestezuji. Ale myslim ze ban je zbytecny, urcite zde byli i horsi uzivatele. S vami se da aspon obcas nejak diskutovat. Tolik muj nazor.

# 02.10.2019, 16:19

Já nevím co na to říct ale aby při každých bouřkach a dešti píše že tam stejně pršet nebude a bouřky se jim vyhnou ale co mají říkat ti co vodu opravdu potřebuji západ severozápad sever ale dá se říct i část východních a jižních a středních Čech ale abych psal pořád že je u něj sucho

386
# 02.10.2019, 16:35

dawe
Hele, Dawe, jeden vlastní postřeh, když jsem se zde zaregistroval a zkoušel se pozvolna zapojovat do diskusí, zjistil jsem, že toho o počasí a tématech s ním souvisejících zas až tak moc nevím. V mnoha odezvách na příspěvky mě to bylo docela dobře naznačeno, ve své podstatě, "tohle si ověř, tady to najdeš, a pak si to přeber a diskutuj dál" jinak jseš, s prominutím za vola, nebo spíš za toho, kdo pořád mele to samé, tedy to, co není pravda, neboli, neodpovídá faktum. Takže když vám někdo vytkl, že nemáte pravdu se suchem, s teplotami, s dešťem, a ještě k tomu přidal tabulky a odkazy... a vaše reakce..budou tropy!, Neprší! Máme sucho už celé věky! plus se to furt opakuje jak kolovrátek..a ještě někdy dotyčného třeba tak trochu urazíte.. Co tím chci říci, leckdy vám někdo házel lano, a vy jste si ho nevšimnul. Pokud máte o to, co se zde probírá, zájem, doporučuji rozšířit obzory, já se o to snažím,..a je to fakt docela zajímavé..;-)

182
# 02.10.2019, 18:42

In-počasí

O takové případy se nejedná ... Tapetování a spamování má jiná kritéria. Mrzí mne, že si to spousta nejen administrátorů webů plete s Nepohodlným vykecávačem.

386
# 02.10.2019, 19:07

aura333
Tak mne napadla taková věc, ale administrátorsky nevím, jak by to bylo náročné, dát sem funkci zablokování diskutujícího a to tak, že když by mě připadal nepatřičný, sprostý, trolující či holt jinak nevyhovující, zablokoval bych si ho na svém účtě, a jeho příspěvky by se mi nezobrazovali (ostatním ano), tím bych ani nereagoval, v podstatě by se vybanoval sám, protože pro ostatní by byl neviditelný..;-), mohl by eventuálně i vidět, kdo si ho blokuje, aby měl motivaci..:D

273
# 02.10.2019, 19:15

Trochu mimo aktualni tema, ale proc byl uplne zablokovan uzivatel Pavell ? Jeho prispevky byly naopak velmi kvalitni a vypovidajici, psal skutecne k veci, jakozto jeden z nejlepsich uzivatelu.

Ban by mel byt davan za prime napadani uzivatelu skutecne spamovani a trolling (to je neco jineho nez nepohlodlne se vykecavani a nepohodlne nazory). Opakovane vedeni diskuze mimo tema webu se taky musi resit.

273
# 02.10.2019, 19:28

aura333

Par prispevku tady ma, ale dost jeho novych prispevku z roku 2019 zmizelo, stejne tak velke mnozstvi prispevku (vsechny) z drivejsich dob.

# 02.10.2019, 19:35

Tak koukám že ze stížnosti na uživatele Dawe začíná být toto téma kritikou administrátorů. Moc to tedy nechápu ale budiž:!!:

386
# 02.10.2019, 19:46

Sněžník
Já naopak administrátora chválím, ponechává tuto diskusi , která se snaží řešit problém, třeba z toho vyleze něco použitelného, a to že se diskutující diví, že admin nezasáhl... nevím jak přesně by sledoval všechny diskuse a diskutující, časově problém, to je jasný, teď byl upozorněn, že diskutující to vnímají jako problém, tak uvidíme...třeba se i Dawe "polepší"..:D

63
# 03.10.2019, 07:05

Já vůbec nechápu co tady řešíte :D:D Nelíbí se mi příspěvky,tak je nečtu.. nebo si hodím uživatele do ignore listu, pokud to tady teda jde..
Dawe nikoho neuráží, nikoho slovně nenapadá, není sprostý.. tak o co Vám tady jde fakt nechápu.. debata tak na základní školu mi přijde :D:D:D

27
# 03.10.2019, 08:27

Tak to tu uzavřete. Dawe přestane být suchým kafemlejnkem a pokusí se psát objektivně (jeho subjektivní názor na situaci v Těšíně už známe). A když se to nepodaří, tak Prady uspořádá zájezd do Slezska...

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.