Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Stížnost na uživatele dawe

# 01.10.2019, 19:49

Dawe už tu v létě psal, že nebude rok psát příspěvky, samozřejmě se zde znovu objevil a opět začal hrát to svoje divadélko s nejteplejším a nejsušším místem Evropy. Za mě ban, navíc teď přijde podzim a zima a to zas bude vyhrožovat trvalým fénem na Ostravsko-karvinsku.

12
# 01.10.2019, 20:10

Souhlasím. V létě mě kolikrát zkazil náladu a ani se mě sem moc nechtělo chodit :!!:

386
# 01.10.2019, 20:21

Nejsem tu zase tak dlouho (na tomto webu), tak jsem si dal tu práci, a vyjel si příspěvky Daweho, je pravda, že jsem tam nenašel prakticky žádný pokus o podnětnou debatu, sledování počasí v jeho regionu, zajímavosti o počasí, či relevantní příspěvek, je to, jako by si místo na Facebooku, šel popovídat sem a nerespektoval zaměření webu, ani zaměření jednotlivých diskusí, prostě většinou příspěvky mimo mísu, nebo snad:) komentáře spíše k počasí v Chorvatsku... kdyby tu byla nějaká sekce pro děti se zájmem o počasí,.. tak snad ho přesunout tam, ale takhle se musím přiklonit na stranu těch co doporučují ban, takže kdyby to šlo...:!!:

# 01.10.2019, 20:25

Za mě souhlas s banem. Je to stále dokola a taky mě to jen vytáčí což je evidentně jeho cíl jakožto internetového trolla. Snažím se na to nereagovat, ale někdy se člověk prostě chytí. Otázka jestli nějak porušuje pravidla, aby ten ban dostat mohl.

40
# 01.10.2019, 20:48

Už jednou, před nedávnem jsem tu psal, co to tu celé, včetně sebe samých brát trochu míň vážně.. Trochu míň ješitně..? ;-) Daweovo trolení o nejsušším místě v republice jménem Těšín bych bral spíš s nadhledem.. Často se tomu upřímně zasměju.. Já nevim, já v jeho počínání tady nevidím vážnej důvod k zabanování..Je to takovej ,,červík,, ikona tady, která tu tak nějak do toho porůznu povrtává a některé tim neskutečně vytáčí.. Ale na mou duši, nerozumím proč tak moc.. Já pro ban nejsem, spíše pro smíření vzájemné tady.. Jen muj názor..

496
# 01.10.2019, 20:55

Souhlas - ban.

# 01.10.2019, 21:43

Spíš než banovat by mělo smysl ho ignorovat. To je pro trolla o poznání větší trest.

77
# 01.10.2019, 21:59

ale no tak,já zas nejsem takj zlý člověk jak si tady o mě myslíte,ještě jednou se Vám omlouvám a opravdu se budu chtít polepšit,snad mi dáte ještě šanci,budu moc rád.A když ne,vzpomínejte na mě aspoň trošku v dobrém.

# 01.10.2019, 22:00

Sněžník
No pokud jsme u těch expertů, tak paní Olgu z loňského podzimu asi nic nepřekoná, oproti ní jsou ti dva úplně v pohodě.

# 01.10.2019, 22:02

Je to takovej trollík, co prostě patří do každýho fóra, je to jako v zaměstnání, vždycky se všude najde někdo "jinej" :D, nemam ho rád, ale hlášení z Českýho Těšína by mi trochu chybělo

# 01.10.2019, 22:06

Já bych byl spíše proti banu. Ano uznávám dawe píše někdy velmi negativní příspěvky, které doslova srší pesimismem, které nesedí k tématu a do diskusí o vysokých teplotách píše o srážkách a naopak, ale to by platilo asi i v případě mě a i mnoha jiných uživatelů na této diskusi. Napsal jsem tedy, co dawe dělá špatně a proč jsem nenapsal, že jsem proti banu úplně. Nyní důvody, proč ban nedávat:

1. Uživatel dawe je jeden z mála aktivních uživatelů z Moravskoslezského kraje a neměl bych moc s kým diskutovat o aktuální situaci v mém kraji. Je jediný, kdo píše o situaci v Moravskoslezském kraji Občas zde píšu já, luboflm, Mark a Samik. Ale dawe je z nás všech určitě nejaktivnější.
2. Dawe sice velmi zveličuje a to např. dnes, kdy napsal, že nespadla ani kapka od 3.9. Ale jeho názory se opravdu zakládají na pravdě. To, že to extrémně zveličí a udělá z toho mimořádnou situaci je věc druhá. Píše něco jako bulvární příspěvky. Napíše, že přijdou tropy a to podle 2 nejextrémnějších výstupů modelů. Prostě něco jako tn.cz , což samozřejmě na seriozní diskusi nepatří, to máte pravdu.

3. Jedna věc, kterou mě ale dawe zklamal je, že mi lhal o svém vlastním příspěvku a já si ho neověřil. Datum teď nevím ,ale bylo to někdy v srpnu. Dawe napsal příspěvek, že na jižní Moravě bude o 15 C míň než na severovýchodě. To by znamenalo 12 C v Brně v polovině srpna a poté o 4 dny později to dawe překroutil na západní Čechy a já mu uvěřil. A až po upozornění jednoho z uživatelů jsem si uvědomil, že dawe mi lhal.

Celkově je to u mě asi 60 % proti a 40 % pro ban. Bude tu o uživatele méně a bude tu míň lidí popisující situaci v Moravskoslezském kraji, což by mě docela mrzelo. Na 2. stranu dawe lže uživatelům, zveličuje jako bulvární médium a vyhledává extrémní výstupy pro potvzení jeho názorů. Zatím bych daweho upozornil, a pokud nezmění své chování na diskusi a bude nám uživatelům lhát poté už bych ban uvítal také. Daweho znám zatím na této diskusi 3 měsíce. V něčem se shodujeme, něco mu zcela vyvracím a některé příspěvky jsou extrém a nemají tu co dělat. Nad některými se člověk i docela pobaví.
dawe
PS: Jsem rád že jste se omluvil a doufám, že to administrátor vezme v potaz, ale opravdu zkuste psát více příspěvky cílené k tématu a né se řídit jedním výstupem.

77
# 01.10.2019, 22:16

Tomas1241980
ano pokusím se,budu se snažit,pokud teda ještě dostanu šanci..

272
# 01.10.2019, 22:37

Uživatel Dawe už tady dávno nemá co dělat, rozvrací diskuzi a být správcem, tak budu opravdu přísný, odrazuje věcné přispěvatele a znevažuje relevantní příspěvky, ne tedy zrovna moje, ale nejde si toho nevšimnout, samozřejmě že trolla ignoruji, jeho údaje jsou často zavádějící a nemají žádnou hodnotu.

74
# 01.10.2019, 22:44

Pokud jde o kvalitu fóra tak to by se musel dát ban více lidem. Ano Dawe to přehání a né jednou jsem psal že má přestat kecat. Ale přehání to tu i jiní uživatelé jak pořád brečí a počasí je nespravedlivé. Počasí není nikdy spravedlivé po celém světě. Jsem už tady více jak 8 let a když bylo sucho na Moravě a v Čechách mokro tak se tu nikdy tak nebrečelo. A ještě když bydlí v nejsušších a nejteplejších oblastech ČR. To co je poslední rok dva je fakt extrém část uživatelů už odešla. Četl jsem všechny fóra ale už ne protože číst si 100 příspěvků o tom že v nedělí má pršet ale už v pátek si lidi stěžují že u nich pršet nebude nebo že spadne jen 10mm a jinde 30mm to opravdu nemá smysl. Takže když chcete rozdávat bany tak neskončit u jednoho. a nebo nikdo.

# 01.10.2019, 23:59

Především by to chtělo zasílat o poznání kvalitnější příspěvky (viz nápověda: https://www.in-pocasi.cz/uzivatele/napoveda.php). Při letmém prohlédnutí zaslaných příspěvků od uživatele Dawe je většina úplně o tom samém, což už lze považovat za spamování a trollování diskuse, což je klidně důvod k zablokování. Budeme k těmto opakujícím se příspěvkům ostražitější. Vyzývat ovšem k zablokování nějak veřejně v diskusi není nutné (jedná se o rozhodnutí redakce).

73
# 02.10.2019, 00:06

Hlavní problém tedy mám s jeho upravováním reality tak, aby seděla do jeho celoročních tropů a sucha na Těšínsku. A to včetně velmi zvláštních interpretací předpovědí.

40
# 02.10.2019, 06:39

Myslim, ze admin tu napsal daweovi jasnou vystrahu a dalsi drama bych z toho nedelal.. Dawe se vsem omluvil. Davat jeste sance a odpoustet, je jiste spise ctnosti, nezli slabosti.. 🙂

63
# 02.10.2019, 06:55

Je to diskuze je, že píše nesmysli je jeho věc..Pokud se to někomu nelíbí ať ho nečte... je to celkem jednoduché,že..
Každý má svůj názor,ale za to snad ještě nemusí být vyhoštěn z diskuze..jen protože se někomu nelíbí co píše..Já taky sem tam napíšu nesmysl,ale je to hold můj názor takže nevím proč by takový lidi nemohli taky sem psát..

40
# 02.10.2019, 07:31

Lucina
Souhlas:)
Vetsina z nas obcas pise bludy.. nebo neco, co se druhym nelibi.. A to se da prece ignorovat, nereagovat.. A ne z toho mit zkazenej den nebo ,,nocni mury,, ☺️

77
# 02.10.2019, 10:43

aura333
nech mě prosím tě žít,díky.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.