Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes přeháňky hlavně na horách, zítra i jinde

Diskuse o počasí Blogy - kritika, rady, návrhy

# 03.03.2008, 13:27

Služba blogy na našem serveru běží již 3 týdny a těší se oblibě.

Návrhy, připomínky a rady (nevíte, jak něco na vašem blogu upravit atd.) nám můžete psát sem do diskuse. Na vaše dotazy odpovíme.

Anonymní
Avatar
# 03.03.2008, 18:05

;-)Diki In-pocasi
Dekuji Vam ze ste to mohl tak v dobrych podmienkach zrealizovat. Tesim se i s vami, mam i já sám oblibu, mám vysokú navsetvnost moji stranky, proto zde Vám dekuji za tento spusteny program. A moja stranka se da vyhledat i v Google..Dekuji moc krat, mam vse v pohode na moji web strance!
;-)Díki ješte jednou!
S pozdravem Oliver.
http://blogy.in-pocasi.eu/puma979/

Anonymní
Avatar
# 03.03.2008, 18:48

In-pocasi
Myslel, ze mozem kopirovat clanky, kdyz tam napisu i zdroj a zdroj webovej stranky meteorologa..a kdyz s tim souhlasi.......:(

# 03.03.2008, 18:58

PUMA979 weather
Pokuď s tím souhlasí tak ano, ale myslím, že jsem tam smazal článek s velice lukrativními obrázky znázorňující škody po orkánu a články, které byly zcela okopírovány z aktuálně.sk a dalších. Lidé si ten článek mohou přečíst u nich, není nutné ho zcela zkopírovat (oni se sním psali a kupovali k němu drahé obrázky).

Děkuji za pochvalu :)

# 18.03.2008, 10:25

Dnes jsem nově přidali další žebříčky. Viz. stránka blogy. Přibyly tam top články, blogy a fotogalerie.

Anonymní
Avatar
# 25.03.2008, 19:05

In-pocasi
mám 1 plán musíš se podívat na můj příspěvek-Zanedlouho jaké bude počasí je tam síla větru:) ;-)

# 30.03.2008, 14:31

In-pocasi
Chtěl by vědět co je to antispamová ochrana?Když se dívám do blogů na články a chci nějaký okomentovat tak v kolonce kolik dní má týden se objeví že mám správně vyplnit antispamovou ochranu.Co to vlastně je dík za odpověď.:) :!!:

# 30.03.2008, 15:40

pocasi v dubnanech
To je nutnost současné doby. V případě, že by tam daný antispam nebyl chodili by tam různé komentáře od robotů (reklama).

Více na wikipedii.

536
# 07.07.2008, 18:53

Chtěl bych se zeptat jestli uvažujete o spuštění archivu videa,,,jako máte archiv fotek a pod, myslim že by to bylo celkem zajímavé pozorovat amaterské záběry například bouřek ,silného sněžení a spousta podobných věcí co se týče počasí.Pokud už něco takového na tomto webu existuje tak se omlouvám ale ještě jsem to nenašel:)

# 07.07.2008, 19:11

jaroslavec
Video obsah zatím na webu nemáme, ale do budoucna ho možná přidáme. Nyní připravujeme ovšem jinou velkou novinku. Více prozradím do konce července.

536
# 07.07.2008, 19:27

No já jen že mám video z Bouřky která přecházela ČR 25.6 .08 ale je to bez zvuku je to natáčený foťákem, zjistil jsem zbůsob jak posílat videa z velkým souborem, našel jsem jistou leteckou poštu přes kterou to jde snáš.Opět ALE,, dobrej kameraman bych asi nebyl ale to ještě vypiluju,Rád bych je poslal klukům na diskusi . Ta novinka co chystáte nemůžete alespon trošku naznačit??;-)

# 07.07.2008, 19:32

Pár poznatků při užívání blogů:

1) Dříve fungovalo online nahrávání obrázků při psaní članků, nyní už nefunguje

2) Kdyby bylo možné editovat html sránek, třeba pro vložení Toplistu

Anonymní
Avatar
# 07.07.2008, 19:40

keby bol arich radarov

Anonymní
Avatar
# 07.07.2008, 19:49

jaroslavec

ale jj ale co bolo pred 2 mesiacmi to nexzistuje:(

Anonymní
Avatar
# 07.07.2008, 20:07

jj ale mohli daj vsetki dni

# 08.07.2008, 20:38

povodne
1) Dříve fungovalo online nahrávání obrázků při psaní članků, nyní už nefunguje

To řešíme - obrázek zatím ale lze nahrát ve fotoglarii a pak ho v článku přidat. Tu dvojku přidáme, ale zatím lze počítadlo Toplistu vložit v sekci Profil do formuláře O mně (tuším). Do konce měsíce to všechno spravíme.

jaroslavec
Ta novinka - nebude se přímo týkat in-pocasi.eu - spíše bude svědčit o našem dalším rozkvětu :) .

Anonymní
Avatar
# 06.12.2008, 11:21

ahoj lidi, nevíte prosím jak mám vložit video z foťáku na blog??:( nejde mi to

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.