Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Převážně zataženo s deštěm a citelně chladněji

Diskuse o počasí Novinka - vlastní web o počasí

# 28.01.2008, 21:26

Připravujeme pro Vás další novinku. Budete si moci založit zdarma vlastní web o počasí. Na systému pracujeme již poslední měsíc (zejména náš programátor Perry) a za chvíli (týden až tři týdny) bude spuštěn.

Na své webu budete moci psát články o počasí, nahrávat si obrázky, sestavovat předpovědi, změnit design vašeho webu a další věci. V následujících dnech Vás budeme ještě informovat o podrobnostech.

Bude se jednat o převratnou novinku a doufáme, že budete spokojeni.

Anonymní
Avatar
# 28.01.2008, 21:39

:)Super a mozem si ju objednat.....aj SR?

Anonymní
Avatar
# 28.01.2008, 21:57

Diki...tak uz beru!

Anonymní
Avatar
# 29.01.2008, 16:48

Ahoj admin! My sa moc v láske nemáme vymazávate my príspevky pekne jeden za druhím ale presne dalo by sa tento web o počasí vytvoriť aj pre Slovenských návštevníkov a užívateľov tejto stránky alebo je to len pre čechov prosím odpovedzte my a nemažte my príspevky aj ked sú dlhé ale plne súvisia s počasím a ked to bude tak to tu dajte vedieť už sa teším ste jednoducho čím dalej tím viac ste prepracovanejší dávam za to hold len tak dalej.To vám želám ja Juraj z Dolného Kubína:)!

# 29.01.2008, 16:56

HuJinTao
Sami uživatelé si tu na ty dlouhé příspěvky stěžovali. Jinak na Vámi položenou otázku se ptal již Oliwer. Ano bude to možné.

# 16.07.2008, 20:02

zkusil jsem se ho založit registrovat se mi povedlo a přihlášení ne.Moje jméno pocasi v praze a heslo david.
Psalo to:
Uživatel a nebo heslo není vyplněno správně

Anonymní
Avatar
# 16.07.2008, 20:41

pocasi v praze
Ty údaje ti přijdou na mail. Vlož tam úplně ty samé.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.