Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Hodnocení fotek v Počasí u vás

# 12.06.2013, 22:43

alka
Hodnocení fotek je v pořádku a body jsou získané od aktivních uživatelů. Každý může udělit jeden svůj hlas dle uvážení. V nové verzi prezentace fotek, kterou chystáme, přidáme i možnost zobrazení, kdo fotku označil jako pěknou.

13548
# 13.06.2013, 08:37

Tohoto hodnocení ,i u mých fotek jsem si taky všiml a asi vím kdo to dělá.Názor klidně sdělím každému soukromou zprávou.

13548
# 14.06.2013, 19:44

Toto téma není zbytečné,tady vůbec není řeč o nějakém hlasování z jednoho profilu,mám důvodné podezdření,že někteří uživatelé mají víc profilů(stačí se podívat,zaregistrován ,a nic žádná aktivita)
,které slouží jen k přidávání hlasů,na vlastní fotky.
Zároveň přidají hlasy ostatním a tím se maskují.Je to neetické a doufám, že toto téma tyto PODVODNÍKY přibrzdí.

13548
# 14.06.2013, 21:48

Jasně________________________________konec,já jsem taky amatér a od závodníků si nebudu kazit náladu.

818
# 15.06.2013, 12:55

Nevím tedy, co se tu stále řeší. Uživatel alka
si asi zas myslí, že tu někdo dostává "promo body", ale to jaksi nelze. Každý může hodnotit, resp. lépe řečeno dát fotce "Pěkné", jen jednou. Dle mého sledování je v Počasí u Vás již delší dobu vše v pořádku až na přispěvatele přes tzv. "Meteo mapy".

# 15.06.2013, 20:15

Myslím, že vše podstatné už bylo řečeno v příspěvku ohledně zveřejnění, kdo hlasoval a chystaných změnách v Počasí u vás, které již začali probíhat a v následujících dnech budou dokončeny. Téma tímto zamykám.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.