Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes přeháňky hlavně na horách, zítra i jinde

Diskuse o počasí Soutěž - hledá se nejlepší fotografie

# 24.02.2013, 13:00

K příležitosti spuštění nové fotogalerie jsme pro vás připravili soutěž o tři meteorologické knihy. Hledá se nejlepší fotografie na téma počasí, příroda, bouřky atd.

Stránky s přihlášením: Soutěž - hledá se nejlepší fotografie

Fotografie je možné přihlašovat do 31.3.2013. Fotografie může být vyfocena kdykoliv.

Budeme se těšit na vaše zaslané snímky.

# 27.02.2013, 11:20

dobrý den,

fotografie mi nelze nahrát - objevuje se hláška nepodporovaný soubor - fotografie jsem zkoušela nahrát v jpg poté v bmp a dalších avšak hláška je stále stejná.

# 27.02.2013, 16:27

Tiffany
Zašlete mi prosím zmíně fotografie na email info@in-pocasi.eu nebo je zkuste zmenšit. Děkuji.

51
# 27.02.2013, 16:57

Všechny mé fotografie, nebyli zařazeny.
Koukal jsem na ostatní abych se poučil kde dělám chybu a nevím.:)Můžete mi dát přesná pravidla pro to aby fotografie byla zařazena.Co všechno může obsahovat odvětví Příroda-Zima ?
Mohu a když ano tak kam zařadit krajinu.?
Děkuji za rady a odpovědi.

# 27.02.2013, 17:24

Při schvalování fotografie rozlišujeme dva druhy fotek – příroda nebo zvláštní meteorologický úkaz. V prvním případě posuzujeme hodně jejich kompozici, kvalitu, scenérii, zajímavost atd. – klasické hodnocení fotky. Částečně hodnoceno je i vyplnění všech údajů (příběh k fotce). V druhém případě nejde tolik o kvalitu fotek, jako o její obsah.

Fotografii můžete zařadit celkem kamkoliv, údaje si případně opravíme (krajina patří do Přírody).

51
# 28.02.2013, 14:34

In-počasí
Děkuji moc za odpověď.:)Mám ještě jednu myšlenku.Velmi zajímavé jsou i úplňky měsíců.Mohla by se , kromě západů slunce přidat i kategorie měsíc v úplňku.:slunce:
A ještě jeden dotaz, mohou se do přírody zařadit i makro fotky.?
Omlouvám se za neustálé dotazy.
Petr z Č.Budějovic

# 03.03.2013, 12:05

ertep
Pro Měsíc byla přidána kategorie Noční obloha (v Přírodě). Makro fotky je také možné přidávat - vždy ale záleží na konkrétní fotce.

# 29.03.2013, 10:34

Do konce soutěže zbývají poslední dny k nahrání fotografie.

# 08.04.2013, 16:19

V soutěži byly vybrány tři vítězné fotografie, které vám přinášíme níže.


Letní podívaná Autor: Petnek


Tok oblaků nad Wagrainem Autor: jst


Celní rybník Autor: nik

Děkujeme všem za účast v soutěži a vítězům gratulujeme.

4
# 08.04.2013, 16:40

Děkuji za vybrání, je to pro mě čest a první taková výhra vůbec :-). V galerii jsem našel spoustu dobrých fotografií.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.