Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Nová aplikace Meteoradar

# 14.10.2012, 15:39

Od dnešního dne je dostupná nová česká meteorologická aplikace na iPhone a iPad (iOS) a Android!

Aplikace Meteoradar je praktickou aplikací na iPhone a iPad, která přináší řadu zajímavých funkcí. Zobrazí nejen aktuální srážky nad Českem, ale i jejich předpověď na následující hodinu. Nechybí ani údaje o teplotách, větru, srážkách nebo stavu počasí. Meteoradar umožňuje sledovat vývoj počasí téměř v reálném čase.

Více informací naleznete na stránce: In-počasí - Meteoradar.

Meteoradar

120
# 03.07.2013, 10:17

Mohl bych se zeptat šlo by u androidu přidat funkce přidat počasí?Pokud ano tak budu spokojen.

# 03.07.2013, 10:41

jáchym
Ano, na Android verzi se všemi funkcemi pracujeme (včetně přidat počasí). Termín vydání zatím nebyl stanoven.

# 10.09.2013, 09:37

Dnes byla vydána nové verze aplikace, která přináší radarové snímky Německa.

0
# 15.03.2014, 23:42

Hezký večer. Po dlouhém používání konkurenční aplikace Meteor jsem si včera po nucené výměně telefonu nainstaloval Vaši aplikaci.

Aplikace je parádní a její potenciál je mnohem vyšší než u konkurence. Přesto bych měl několik připomínek nebo spíše návrhů:

1) Nevím zda je možné nastavit někde průhlednost meteosnímků přes mapu (aby bylo možné vídět i mapový podklad pod "mrakem")?

2) Při stisku na přesunutí na aktuální pozici dojde k "nazoomování" mapy. Osobně bych spíše ocenil tlačítko "vycentrování" kdy mapa zůstane orientovaná a zvětšená tak jak je, jen se vystředí na displej podle mojí pozice.

3) V souvislosti s předchozím bodem by bylo fajn aby šla mapa nějak rychle oddálit a přiblížit jedním prstem, Ideálně asi nějakým tlačítkem + a -. Takto je nutné pro oddálení mapy (třeba po stisku tlačítka pro přesun na aktuální pozici) kvůli většímu přehledu používat obě ruce.

Uvedené příklady neberte prosím jako výtky ale návrhy na zvážení. Aplikace je jinak opravdu hezká a věřím že díky ní i já budu přispívat s infem o počasí v mém okolí. Velice děkuji za Vaši reakci.

Ing. Robert Drmola

# 17.03.2014, 11:51

bobhy
Děkujeme.

1) Není, přidáme do nastavení v další verzi
2) Také by tak mohla být řešena. Každá aplikace tohle má vyřešené trochu jinak.
3) Pokud se jedná o nějaký standardní ovládací prvek, tak by mohl jít přidat.

# 17.03.2014, 14:54

Ta aplikace MeteoMapy mi stále nefunguje. Teď to dokonce nemůžu ani naistalovat, píše to: Zařízení není kompatibilní s touto verzí.:(

182
# 17.03.2014, 22:34

Jak se ty věci vlastně instalují na Android
(Tablet atd) to asi bude jiný postup nežli na Windowsy že jo.

293
# 17.03.2014, 22:56

Určitě dobrá aplikace, hlavně je dobře, že k tomu se nikdo nebojí navrhnout vylepšení. Jen tak dál, alespoň bude aplikace čím dál lepší.
PS: Hezká grafika u radaru Německa. Je téměř shodná s těmi českými.
Jo a doufám, že se dočkáme i na těchto stránkách archivu radaru a delší časové osy, jak jsem navrhoval.

# 27.03.2014, 16:13

Dobrý den,
chci nahlásit chybu v aplikaci, konkrétně špatnou funkčnost, co se grafiky týká.
Obraz v této aplikaci mi problikává, mizí a znovu objevuje se lišta, i mapa...
Problém jsem nahrál screen recorderem. Omlouvám se za zpomalené reakce při spouštění, je to způsobené právě nahráváním obrazovky.
U jiné aplikace jsem nikdy takový problém nezaznamenal.
Mám Xperia Mini Pro, CM 11 Kitkat
video : https://drive.google.com/file/d/0B522s-mwpnl0cy0xa...

# 11.04.2014, 10:09

happyBOY78
Děkujeme za informaci, problém jsem předal vývojářům.

263
# 19.05.2014, 15:20

Dobrý den, rád bych při přidávání počasí měl možnost použít své předvyplněné lokace, které jsem si nastavil na webu. A taky se mi stává, že i když přepíšu v aplikaci název lokace (města), který aplikace sama zjistí podle mé pozice, tak se po přidání počasí stejně zobrazí ta původní lokace, co si aplikace zjistila. Jinak děkuji moc za super aplikaci.. ;-)

1
# 22.08.2014, 23:35

Chtel bych se zeptat, zda se neuvazuje o teto aplikaci i pro windows phone?

# 15.11.2014, 19:56

Před časem byla vydána nová verze aplikace, která přináší především novou a moderní grafiku a opravu několika chyb: MeteoMapy.

# 12.02.2015, 13:52

Dnes byla vydána nová verze aplikace včetně změny názvu z MeteoMapy na Meteoradar. V nové verzi si můžete nainstalovat widget s meteorologickým radarem!

Widget s radarem
# 09.08.2015, 18:44

Na iOS 8.4 (po ciste instalaci) program okamzite pada - nelze otevrit. Mohu pripadne zaslat crashlog, pokud se Vam toto chovani nepodari nasimulovat.

# 03.10.2015, 22:26

Nechápu proč by meteoradar nemohl bejt i pro Windows to je omezené myslím si že ne :pozor: Každý vyvíjí app jen pro ios nebo android to každý nemá někteří mají i jiné platformy :pozor: No a co že nemají lepší podíl na trhu o tom vůbec nejde jestli ji stáhne 500.000 lidi nebo 1.000.000 jde o to přeci co lidé rádi využívají

# 03.10.2015, 23:00

Dotazy zasílejte jen na jedno místo - poslat dotaz na dvě místa v diskusi, Facebook a ještě do soukromé zprávy je zcela zbytečné. Zároveň je příspěvek kvůli chybějící čárkám poměrně nečitelný.

Ohledně aplikace Meteomapy (Meteoradar) pro Windows - tu v současné době nepřipravujeme (kvůli nízkému počtu uživatelů, horším možnostem distribuce, nutnosti připravit jinou grafiku atd.). Navíc už tam podobné aplikace jsou, takže by další nenabízela výraznější novinky.

dsp
Avatar
0
# 29.04.2016, 15:08

...taková drobnost, která mi v meteoradaru vadí se týká widgetu v dnes: vždy když se otevře obrazovka dnes, tak se obsah widgetu vymaže a načte se nový aktuální snímek, ale pokud nemám aktivní připojení, zůstane mapa prázdná, nic se nanačte. líbilo by se mi, aby zůstal zobrazen poslední načtený snímek (má čas, takže vidím, že je historický), když nelze načíst nový... alespoň mohu odvodit aktuální situaci podle starého snímku (byla tam oblačnost nebo nebyla...) a nepřekvapí mě liják :) Děkuji.

# 06.05.2016, 21:09

dsp
Děkuji za informaci, předám to našim vývojářům, snímek by tam mohl zůstávat, když je připojení neaktivní. V příštích verzích bychom to případně napravili (kdy vyjde nová verze, zatím ovšem nevím).

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.