Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Prihlasovanie z mobilu

25
# 27.04.2012, 22:21

Mozem sa spýtat ako to je s diskusiou pri mobiloch? Pretože mám taký problem, že sa mi z mobilu neda prihlásiť. Prehliadač, cez ktorý chodím ja Opera mini. Skrátka po vyplnení údajov ked dam prihlásit, tak sa stránka len refreshne akoby a nic sa nestane :/ Existuje aj mobilná diskusia? mobilne in pocasie funguje ale diskusiu som tam nenasiel.

25
# 28.04.2012, 12:33

JJ v tom obdobi to prestalo fungovať, dovtedy som bežne chodil cez operu mini do diskusie... a skusal som 2 - 3 verzie opery, ani v jednej to neslo, ale Pavell vdaka za navrh, idem to tadial skusit... :)

# 28.04.2012, 14:48

dako1
Přihlášení by na mobilu mělo fungovat stejně jako v prohlížeči. Mobilní verze neexistuje. Do ostatních služeb se můžeš přihlásit bez problémů? Zkus jiný prohlížeč.

// Zasláno znova - příspěvek byl omylem smazán

25
# 28.04.2012, 23:34

ok, takze problem vyrieseny prihlasenie mi ide :) skusal som sa hrat v nastaveniach so zobrazenim stranky, a cely problem bol v tom ako mi to zobrazovalo tlacitko prihlasit - kedze mi ho odseklo a videl som len jeho hornu cast, a prehliadac mi to bral zaroven akoby tam nic nebolo a zaroven ako odkaz a tym padom to odkazovalo do prazdna :D takze aj pre ostatnych do buducna - treba nastavit zobrazenie iba na jeden stlpec (pouzivatelia opery miny by mali vediet o com hovorim) a to ma za vysledok to ze zmeni to tlacitko a aj cely na obycajny s obycajnou grafikou :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.