Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Meteostanice na Slovensku

# 02.02.2012, 16:46

Dnes jsem spustili stránku s poloprofesionálními meteostanicemi na Slovensku: In-počasie - Meteostanice.

Meteostanic je zatím 7, další budeme přidávat. Pokud máte vlastní meteostanici (na Slovensku) s připojením k internetu, můžete ji nyní přidat na naše stránky (případně pokud nějakou znáte, můžete nám do tohoto vlákna jen poslat odkaz). Děkujeme.

Zajímavé hodnoty v těchto dnech měří metestanice v Popradu, kde je velký mráz.

2
# 09.02.2012, 12:15

Dobrý deň,


som rád že stránka s aktuálnym počasím z meteostanic funguje ale privítal by som keby "aktualizácia nameraných dát" sa zmenila z intervalu 30min. na 15 min..

Hlavne teraz v zime keď je teplotný výkyv veľký a behom 15 min. sa teplota mení napr. z -11 na -8 stupňov Celzia, budete tak presnejší :)

Vďaka a držím palce...

Richard a DW0307

9
# 09.02.2012, 17:20

Zdravím admina,
podařilo se mi kontaktovat meteostanici v SK Hlohovec,a souhlasí s přidáním stanice. Mají stanici Watson w-8681 a data sbírají přes Cumulus. Adresa stránek http://meteo.datagram.sk/ provozovatel Jakub Chylik
DATAGRAM, s.r.o. email: kontakt@datagram.sk (Napsal jsem, že je ještě kontaktujete.

9
# 09.02.2012, 19:30

Kontaktoval jsem meteostanice přes mapu serveru o počasí Wunderground, tak uvidím kdo další odpoví.-) zatím se mi velmi rychle ozval prov. stanice ve Hlohovci a na další odpovědi čekám. Jsou tam i stanice z východní části SR

# 10.02.2012, 09:48

ESHEN
Skvělé, díky moc. Napíšu.

Edit:
Přidána stanice Hlohovec

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.