Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno, maxima až u 20 °C

Diskuse o počasí Meteostanice v nové verzi!

# 01.02.2012, 13:35

Dnes jsme spustili novou verzi stránky Meteostanice!

Zvětšili jsme mapu (lze nyní přidávat nové meteostanice) a můžete si zobrazit data z rakouských a slovenských meteostanic.

Na profilech jednotlivých stanic jsme změnili grafy (na grafech lze nyní vykreslit tlak, vlhkost i vítr), přidali historii a v tabulce u stanice se zobrazují i celkové rekordy.

Nové stanice: Nové Hamry, Praha, Chotěšov, Pikov, Harusák a Studený vrch

Doufáme, že se vám nová verze bude líbit. Stránka patří k jedné z nejnavštěvovanějších na našem serveru. Na jednom místě je k dispozici přehledně měření z více než 100 poloprofesionálních meteostanic nejen v ČR (jedná se tak o jednu z největších sítí meteostanic).

9
# 01.02.2012, 13:56

Tak se mi to líbí. :) Je to přehlednější a i graficky lepší.

182
# 01.02.2012, 17:24

Fajn :)

Anonymní
Avatar
# 01.02.2012, 17:32

Zajímavé jsou grafy tlaku. Ty předtím hodně chyběly.

Anonymní
Avatar
# 01.02.2012, 21:28

Jednim slovem "nadhera".

# 04.02.2012, 11:20

Přidána další meteostanice na západě Čech: Míšov

9
# 05.02.2012, 14:55

Ahojtě. Já jsem s touto verzí stránek také spokojen. Ale třeba bych upravil to zobrazování srážek v mapě a v informacích z meteostanic. Protože jsem si všiml, že u některých stanic a i u té mé, se neukazují srážky. Vždy je tam 0mm...tak jestli by nešlo místo srážek hodinově udělat srážky celkem (od půlnoci do půlnoci)...protože u nich by bylo vidět i na grafu jak se zvyšovaly a z toho by si každý vyčetl kolik nově napršelo atd.

# 05.02.2012, 15:36

ESHEN
Příspěvek sem přesunul do tohoto tématu (je novější). Srážky se ukazují správně, jen tam nejsou (je sucho). Jestli někdo do systému posílá 24 hodinový nebo hodinový úhrn je označeno v profilu stanice a každému vyhovuje něco jiného. S těmi 24 hodinovými je navíc problém, že jsou často jinak počítány (od půlnoci do půlnoci, od sedmi do sedmi, za posledních 24 hodin) a do grafu by se jednoduše kreslit také nedaly. Ideální by bylo uvádět oba údaje v profilu stanice (to časem zvážím).

# 08.02.2012, 16:16

Další kvalitní meteostanice přímo z Prahy: Praha 5

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.