Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Počasí na e-mail

# 26.05.2011, 09:49

Dnes jsem spustili novou službu "Počasí na e-mail". Předpovědi počasí nebo upozornění si můžete nechat zdarma zasílat přímo do Vaší e-mailové schránky.

Více informací naleznete na stránce: http://www.in-pocasi.cz/pocasi-na-e-mail/

# 27.05.2011, 09:35

Problém s obsahem e-mailu byl dnes vyřešen. Za chybu se omlouváme.

Anonymní
Avatar
# 27.05.2011, 10:45

Chtělo by to varování přes email na přicházející bouřky. Pokud by se vyskytla bouřka do 60Km např. od Hradce Králové (nebo jiného bodu určení)odeslala by se varovná zpráva

# 27.05.2011, 15:36

RADAR
Tohle by bylo lepší třeba na SMS, ale ty už jsou bohužel placené. E-maily většina lidí čte pár krát za den, takže by se o bouřce stejně nedozvěděla včas předem (z toho důvodu zasíláme upozornění na několik hodin dopředu).

Anonymní
Avatar
# 27.05.2011, 17:54

V USA mají varovný systém WX na 162MHz a je to zajimavý systém. Tam to spadá pod Narodní bezpečnost a tak se nic neplatí. Škoda že to nejede tady. Jinak plno mobilů má možnost zalození email adresy a tak si nechat registrovat email adresu do mobilu. :)

182
# 27.05.2011, 23:56

A přesnost počasí zaručujete kolika procentní? :D O emaily s údajem "bude pršet" a ve výsledku by bylo stále polojasno a nespadla by ani kapka, tak o to bych zájem teda určitě neměl. ;-)

# 28.05.2011, 01:07

Snad teď nebudu kecat, ale co já vím, tak naprosto všichni mobilní operátoři v ČR mají tzv. SMS E-mail, kdy pomocí SMS můžete odesílat e-maily (za poplatek), resp. e-maily přijímat (zdarma). Příjem probíhá tak, že je-li na e-mail např. uživatelské_jméno@vodafonemail.cz odeslána zpráva, je na tel. číslo přiřazené k e-mailu zaslána SMS (1 nebo více) s obsahem zprávy. Tak je možné zdarma posílat e-mail / SMS na mobily.

Více info př. zde:
http://www.vodafone.cz/osobni/napoveda/dotazy/sms_...

5374
# 29.05.2011, 11:01

RADAR To te docela dobrej napad. Ja mam email v mobilu a tak kdyz by byla zajimava bourkova situhace tak bych na email kouknul castejc hlavne tedy kdyz by byla na obzoru bourka.

Anonymní
Avatar
# 06.06.2011, 16:57

Skvělá služba.

Anonymní
Avatar
# 06.06.2011, 21:19

Jedině vytvořit hlásnou službu a hlásit azimuty bouřek od zakladny a poskytovat to zde na specialní část fóra. Tak každy bude vědět kde je asi bouřka a kam směřuje. Jinak je dost problém, dost časté výpadky stranek www.chmi.cz . Ja pouzivám detektor StrikeAlert a normální radio na střední a dlouhé vlny. Ještě musím vyřešit problém s mobilním internetem ve službě.

# 08.01.2014, 17:07

Tuto službu mám už více jak 1 rok. Tato služba se mi moc líbí.:D

1292
# 08.01.2014, 20:59

Ano, tuto službu už mám taky nějakou tu dobu. Je užitečná, moc se mi líbí. :)

# 26.06.2014, 09:22

Dnes byl změněn formát e-mailů ve službě Počasí na e-mail. E-maily nyní mají hezčí grafickou podobu.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.