Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Na východě trvalejší srážky, na západě přeháňky, v noci na zítřek opět častěji mráz

Diskuse o počasí Gadget (miniaplikace) zobrazující počasí

Anonymní
Avatar
# 24.04.2010, 09:26

Ještě doplnění - mám Windows Vista home

# 24.04.2010, 09:35

Patricio11
Je to samozřejmě zdarma.

Zápaďák
Stáhnutý soubor na disk lze vždy přejmenovat. Uložíte to jako in-pocasi.zip a pak otevřete třeba "Tento počítač", najdete si místo, kde je to uložen a kliknete na to pravým tlačítkem myší (viz. postup výše). Co používáte za prohlížeč (Internet Explorer, Firefox)?


Pro mobily máme zatím mobilní verzi webu http://m.in-pocasi.cz

Anonymní
Avatar
# 24.04.2010, 12:07

In-pocasi
Já se ptám, protože nemám zkušenosti s Gadgety.

Hm já mám taky Windows XP takže to nejede.:!!:

Anonymní
Avatar
# 24.04.2010, 12:56

v čem to mám otevřít, protože to nejde. Win7.

Anonymní
Avatar
# 24.04.2010, 13:16

U běžného PC mi to nezobrazuje na monitoru a na "notasu" ACER mě to jde normálně. U obou mám Windows7 a Firefox. Zajímavé! :!!:
A stáhl jsem to normálně "bez zipu" na obou.

# 24.04.2010, 13:48

Venda
Zkus to v Internet Exploreru.

Zkuste také kliknout pravým tlačítkem na ten sidebar (postranní panel) a klikněte na možnost "Přidat miniaplikace". Tam se ten gadget In-počasí zobrazuje?

Anonymní
Avatar
# 24.04.2010, 17:01

Na WIN7 bez problémů.Aplikace by si mohla kontrolovat sama případné aktualizace.

182
# 24.04.2010, 17:08

No vyzkouším v Not'asu, tady mám také XPéčka. Jinak u Win7 a Visty se dá stáhnout co jí vím vícero aplikací na počasí - mám tam nově i Meteopress a ukáže to i radarové snímání srážek. :) No, škoda že pro XP nic. Měnit kvůli tomu vzhled se mi teda nechce.

Anonymní
Avatar
# 24.04.2010, 17:24

In-pocasi
I když soubor přejmenuji, je to stále soubor zip. Po otevření se zobrazí tyto soubory Grafika, gadget XML, nastavení - HTML, pocasi - HTML, pocasi - soubor skriptu v jazyce JSkript a pocasi - sablona stylů CSS. Používám IE 8.

Anonymní
Avatar
# 25.04.2010, 07:22

Tato miniaplikace je velice pěkná a šlape mi Win7 úplně bez problémů:) ...chci poděkovat lidem z In-počasí za to že udávaj vždycky aktuální počasí a vytvořili tento program kterému se dá opravdu věřit:) ještě jednou děkuji a naschledanou

# 25.04.2010, 18:06

jb
V případě nové verze se to na gadgetu zobrazí.

Zápaďák
Zkus to stáhnout přes jiný prohlížeč. Ostatní gadgety fungují?

Anonymní
Děkuji!

Anonymní
Avatar
# 27.04.2010, 17:17

In-počasí
Dík, už to jde... :)
Musel jsem Gadget odinstalovat a stáhnout znovu na Explorer a také jsem smazal starší soubory, které zřejmě nějak blokovaly funkčnost aplikace a restartoval PC. :)

76
# 27.04.2010, 19:54

Aplikaci testuji již několik dní.Mám konkrétně nastavené Votice(bydlím nedaleko Votic-přibližně 5-10km).Musím aplikaci pochválit jelikož teplota a stav se většinou shoduje(předpověď).Takže jsem s aplikací spokojen:) :)
Škoda,že jen nemá aplikace více měst i těch menších,aby předpověd byla ještě přesnější.

in-pocasi
Bylo by možné propojit data amaterských stanic s tímto programem,tak aby se ukazoval vítr a teplotu aktuální jako je to např. u Prahy??Myslím,že některé amaterské stanice jsou již dost dobré a přesné takže by to nebylo dle mého špatné to propojit.Zkuste otom alespoň uvažovat.Díky;-)

Anonymní
Avatar
# 28.04.2010, 14:39

de to nainstalovat i na WINDOUS XP ?

1
# 28.04.2010, 15:42

ENA
Ne nejde.

182
# 29.04.2010, 00:54

Zápaďák:

odkud Západ'ák? Já taktéž Západ'ák - teda jen Český :) (Mar.Lázně) Jinak neumíš přejmenovat koncovku souboru? No, to toho teda ještě málo umíš ... je třeba nejprve nechat ty přípony povolit, potom ji můžeš teprve přepsat. Jináč to nende ;-)

Kde to povolit? Otevři si na celou stranu jakékoliv okno a zvol: NÁSTROJE - MOŽNOSTI SLOŽKY - ZOBRAZENÍ. Tam si najdeš volbu SKRÝT PŘÍPONU SOUBORŮ ZNÁMÝCH TYPŮ a dáš jajfku pryč. Potom už uvidíš veškeré koncovky. Až to přejmenuješ, tak ale doporučuji to dát zpátky zatrhlé, jinak se tím dá hodně zbytečně mnoho pokazit. OK? :)

182
# 29.04.2010, 00:57

Jen v Exploreru jsou jiné možnosti pod NÁSTROJI, tam to nehledej. Pouze otevřít složku nebo např. TENTO POČÍTAČ. ;-)

Anonymní
Avatar
# 02.06.2010, 18:49

Zdravím.
Aplikace funguje .. ale nezobrazuje se počasí v obci/městě Chrudim.
Pardubice ano (10km od Chrudimi)
Slatiňany ano (3km od Chrudimi)

Je to v pořádku? Nebo je chyba u mě?

# 02.06.2010, 20:32

Děkuji za upozornění. Už je to v pořádku.

Anonymní
Avatar
# 02.06.2010, 23:49

Děkuji za rychlou reakci .. již se to zobrazuje

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.