Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí In-počasí má nový web!

76
# 28.10.2010, 19:56

tom791
Na návštěvnost se může podívat úplně každý na http://www.toplist.cz/
Je to klasika:)

Stačí když vložíš do hledání in-pocasi ;-)

PS. Myslím,že by přímo na web moc nezapadla statistika.Kazilo by to design;-)

818
# 28.10.2010, 21:34

ondrav
Díky. Návštěvnost je dosti vysoká-není za co se stydět-naopak.:)

# 30.10.2010, 09:20

Ustanovil jsem tu dva nové moderátory (Petr12 a radek).

Diskuse je tu poslední dobou kvalitnější, ale stále se tu občas vyskytnou zbytečné příspěvky nebo s tématem nesouvisejícím a porušují tak podmínky přispívání do této diskuse. Takové příspěvky sem nepatří a moderátoři je mohou vymazat. Těm, co je sem budou posílat pravidelně, se dle podmínek mohou zrušit účty.

Diskuse není chat. Každý příspěvek by měl něco sdělovat a nebýt to jen smajlík nebo tři slova.

Návštěvnost diskuse roste, ale nekvalitní a zbytečné příspěvky ji mohou opět rychle zničit.

Anonymní
Avatar
# 30.10.2010, 11:08

Já být vámi tak uvažuji o velkých změnách v celé diskuzy. Podívejme se na diskuze E-počasí, bourky.com a další diskuze. Tato diskuze nemá žádné vychitávky. :!!: :!!:

Anonymní
Avatar
# 30.10.2010, 19:06

Me se zase tahle diskuze libi. Je jednoducha a neprepalacana. Pokracujte dal :)

76
# 30.10.2010, 22:22

Souhlasím s Jakubem.
Nevím proč sem pořád někdo píše že diskuse na e-pocasi je lepší.Když web sám o sobě má ohodně menší návštěvnost:)
Nejvíc se mi líbí zde diskuse a hlavně celkový design webu ten se poved:slunce: ;-)

818
# 30.10.2010, 22:40

Ano, nejen diskuse, ale celý web má i můj obdiv. :)
Navíc nabízí blogy, což hodnotím velice dobře.

Anonymní
Avatar
# 31.10.2010, 20:11

Mě se zase vůbec nelíbí diskuse na E-počasí a jiných podobných webech, tahle mi vyhovuje nejlépe. :)
Návštěvnost je vcelku dobrá ale nějaké to počitadlo by se sem určitě hodilo, alespon do počasí u Vás bych něco dal, tam není žádná návštěvnost a určitě by se to dalo udělat tak, aby to zapadlo do designu webu. Nemusí to být zrovna klasický toplist, ten by tu opravdu nezapadl, ale třeba něco podobného jako v diskusi (Kdo je online) a ještě kolik každý přihlášený tráví času na diskusi v počasí u Vás a vůbec na celém webu by se na tyto stránky mohlo zavést. Tuto statistiku by měl každý uživatel ve svém profilu.
Jen nechápu jednu věc a to, jak můžou moderátoři mazat příspěvky, mají snad od admina nějaký tajný kod nebo znají hesla k přihlášení uživatelů nebo jak to je a co musí takový moderátor splnovat? Díky. ;-)

Anonymní
Avatar
# 31.10.2010, 20:22

A ještě bych zavedl, kolik lidí si prohlíží určitý profil v počasí u Vás. :)

818
# 02.11.2010, 16:31

Takový menší dotaz. Neplánuje se přidání ikonek vyjadřující třeba počasí jako je vítr, (pokud to půjde, tak mlha) upozornění, ledovka popř. jiné-smajlíci? D:;-)

# 07.11.2010, 12:37

tom791
Přidali jsem čtyři nové ikonky (kapka, vločka, vítr, upozornění):

536
# 10.01.2011, 20:07

In-pocasi
Koukám na změnu úvodu.Pěkné a přehledné!Chválím;-)

# 10.01.2011, 21:46

jaroslavec
Díky. Jsem rád, že se změna líbí - bez ikonek to bylo předtím docela nepřehledné, přitom spousta návštěvníku tyhle přímé odkazy používá.

157
# 11.01.2011, 10:16

Líbí se mi tady, ale jednu zásadní připomínku mám a už jsem jí sem i psal: na úvodní stránce není jasné, zda se jedná o současné teploty v konkrétní hodinu a nebo o předpověď (někdy je v tom velký rozdíl - hezké by bylo mít možnost volby) a u rekordu - jedná se o Klementinum? (to tam není, každá stanice má svoje rekordy) jsou vždy dva: min. a max. (proč je jen jeden?) a když už, tak i průměrná teplota je zajímavý údaj. Hodně sil.

818
# 11.01.2011, 13:05

Mohu se zeptat proč se vložené video nezobrazí v příspěvku, zobrazí se tam jen prázdné místo? Děkuji za odpověď.:(

# 11.01.2011, 13:56

Nystrom
Na úvodní straně je předpověď počasí na dnešní den, aktuální teploty tam uvedeny být nemohou - ty se vždy vztahují pro určité město (nelze napsat aktuální teplotu pro celý kraj). Rekord je pro Klementinum (tam by to uvedeno být mohlo, zvážím to).

tom791
Kde se to stalo? Musí se použít tlačítko YouTube a vložit URL adresu (tu najdeš v adresní řádce prohlížeče u dané stránky s videem na YouTube).

818
# 11.01.2011, 14:08

In-pocasi
Je to u povodní a to jsem tak udělal-youtube, tam jsem vložil URL a vložil do příspěvku. Nevím, kde může být právě problém. Není to tím, že ještě není video tak dlouho na youtube?

Pokouším se to dát i na blog do článku, ale tam se video vloží jen s červeným křížkem v levém horním rohu-tam se vkládá kód že? Moc díky, protože se mi bohužel už delší dobu nedaří video vložit.

edit: Video se podařilo vložit, nahrával jsem ho nedávno a chtělo to čas... Díky.;-) :)

818
# 11.01.2011, 17:14

Pavell
Je to myšleno přímo z PC že? To by bylo dobré. Já jsem vložil tedy svoje video, ale jednodušší nahrávání by bylo přímo z PC.:)

# 16.01.2011, 09:25

tom791
Videa jsou bohužel datově náročná a je lepší je nahrát přímo na dané servery, které jsou k tomu přizpůsobené.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.