Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Nové In-počasí - vaše nápady, představy

# 25.04.2009, 11:16

Připravujeme pro vás zcela nové In-počasí! In-počasí chceme vylepšit přesně podle Vašich představ. Proto nám nyní můžete sem do diskuse napsat, jaké informace by podle vás na webu neměly chybět, jaké sekce máte nejraději a co na webu postrádáte.

Za vaše názory a nápady děkujeme.

Více najdete na stránce Nové In-počasí.

116
# 25.04.2009, 18:50

Já nevím, co vylepšit. Jsem spokojen i s touhle verzí.:)

536
# 25.04.2009, 21:50

Vše je zde ok.Jen malinký návrh.Je možné vytvořit postraní panel kde bude možno sledovat aktuální stav oblačnosti,srážek,a detekci blesků?Myslím tim aby to bylo viditelné ve všech sekcích IN POČASÍ tedy i v Počasí u Vás a samozřejmě i zde na diskusi.;-)

Anonymní
Avatar
# 25.04.2009, 22:15

Dobrý den
přidal bych jen snímky z družic na sledování oblačnosti ten pohyblivý od EUMETSATU co se rychleji aktualizuje než ten stávající.
děkuji

Anonymní
Avatar
# 26.04.2009, 08:25

zdravim...paráda že to tu bude new ale nechcete sem dat snimky z radaru CERAD (central europen radar) ? Bylo by to výborné. S pozdravem kami :)

Anonymní
Avatar
# 26.04.2009, 12:45

:slunce: ahoj uvítaly bysme tu aby ste registrovaným posilaly jake bude počasi kdyby něco hrozilo a taky bysme tu uvitaly televizi o počasi předem děkujime meteopress

# 26.04.2009, 16:51

jaroslavec
To by bylo datově dost náročné (na každé stránce natahovat tolik informací). Ještě uvidím, jak to bude.

kamishibai
Nejsou veřejně přístupné.

Díky za nápady.

154
# 26.04.2009, 20:15

Ahoj já rád navštěvuji počasí u vás tak by jste třeba mohli vylepšit grafiku a nebo přidat něco novýho (více symbolů atd.)

# 26.04.2009, 21:39

Zdravím všechny,
Já bych to nechal i tak jak to je je to velmi dobré.Jeden nešvar bych však odstranil to ten že do diskuze by mohli psát jen registrovaní uživatelé a ne anonymní! Těch anonymních je tu někdy víc než registrovaných a dost se to plete.Ti anonymní by tu diskuzi mohli číst ale ne do ní psat. Jinak bych to neměnil.:) ;-)

# 26.04.2009, 23:32

no ja co by som zmenil? kedze chodim hlavne do "redakcie" a blogujem, nedalo by sa nejak zlepsit nahravanie obrazkov? pripadne by bolo dobre aby boli menitelne aj parametre blogu (postranny panel je v mojom blogu velmi dlhy a chcel by som aby v hlavnej casti zobrazovalo clanky az po dol) a este by sa zislo vytriedit kvalitne blogy od nekvalitnych, ktore sa vyskytuju hlavne v poslednom case :) inak nemam ziadne vyhrady, je to tu velmi dobre, nejaka zmena grafiky by nezaskodila ale ani nezhorsila sucasny stav.

# 26.04.2009, 23:33

a este by som sa chcel spytat, ako dosiahnem to, že sa moje články dostanú na úvodnú stránku in-počasie.sk

ďakujem:)

Anonymní
Avatar
# 28.04.2009, 08:42

stranka je supr, jenom mi chybi zasilani soukromnych sprav, to by neslo?

157
# 28.04.2009, 18:44

souhlasim s tim že by sem mohli psát jen registrovaní uživatelé a přidal bych také do počasí u vás více symbolů a trochu bych je vylepšil jinak dobré :)

Anonymní
Avatar
# 19.06.2009, 19:30

Aby tématy byly protřídené, ne porozhadtované, jak je to teď.
A jeste aby tu byli vystrahy na nebezpecne jevy.

Anonymní
Avatar
# 19.06.2009, 19:41

stranka je supr, jenom mi chybi zasilani soukromnych sprav, to by neslo?
Ahoj já rád navštěvuji počasí u vás tak by jste třeba mohli vylepšit grafiku a nebo přidat něco novýho (více symbolů atd.)

:prsi: :snih: :prsi: :blesk: :oblak: :slunce:

25
# 19.06.2009, 19:43

ja by som bol tiež za tie sukromne správy, niekedy by sa to možno aj mohlo hodit... a prip. aj za tie vystrahy a to pre cele československo ;-)

Anonymní
Avatar
# 03.08.2010, 13:27

In-pocasi
Díval jsem se na přehled srážek, ale mapu mám posunutou, jelikož jsem z Valašského Meziříčí, vůbec ho na mapě nemám!!!!
Všeobecně předpověď platí tak max po Olomouc, jinak např. dnes všechny servry hlásí celý den déšť, při tom u nás byla jedna 5min. přeháňka a to není poprvé!!!
Vůbec se podle toho nedá řídit, proto jedině radary...
Nějak se zapomíná, že morava je vlastně půl republiky a všechny předpovědi jsou pro čechy!!!

86
# 03.08.2010, 14:02

Anonymní
Pokud myslíš předpovědní model, tak pod obrázkem (výstupem) je vždy posuvník, kterým s to posuneš na Moravu a Slezsko.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.