Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teplo a dusno, místy přeháňky a bouřky, výjimečně i s přívalovým deštěm

Diskuse o počasí Ani nový týden nepřinese stabilní počasí, v úterý dorazí studená fronta

# 26.05.2024, 09:42

V novém týdnu nás budou přecházet jednotlivé frontální systémy. Počasí tak bude stále nestabilní. Teploty budou rozmanité. Nejteplejší bude zřejmě pondělí, kdy naměříme i letní teploty. V některých dnech se objeví i bouřky.... Více >>

52
# 26.05.2024, 11:12

No tak od pátku to vypadá srážkově požehnaně, ikdyž tento týden vypadal taky a u nás to moc nedopadlo. Ale ty srážky mně dokázaly v práci otrávit, to jo. Červen vypadá vlhký, ne jako loni a teploty budou s tím asi nižší. Tak ono dobře, že nebudou žádné tropy, ale taky ať to nespadne moc nízko, prosím si tak akorát :D a chtělo by to víc bezesrážkových dní, v práci mně to všecko akorát rozdrbe. Fuj tady ten vlhký rok, trochu utlumit už by to chtělo, květen skončí asi podprůměrný ale po jaké době :zz:

# 26.05.2024, 13:13

Leknín
Srážek ve výhledu je a bylo dost,ale ač si je přejeme,tak k nám nejdou,bouřky pouze vzdálený,lépe na tom bylo okolí Teplic.Tmax možná lehký nadprůměr,modely nás často podhodnocují.V červnu tady u nás už tropy očekávám a budou tu nejspíš až do září:(

52
# 26.05.2024, 14:22

TomasMost
Mně výhled ubíral, ubíral až ubral aktuálně do pátku rovná nula, tak kdyby to vyšlo tak spokojenost :)
Západ by měl být srážkovější, něco už vás tam hernajs musí trefit něco lepšího, do pátku máte do 20 mm, pátek nulu a já pak od pátku do neděle 30 mm :D
No a první tropický den byl u nás loni až o slunovratu, tak kdoví co letos, loni to dalo 18 dní, předloni 22, tak stačilo by mně tak pět :D třeba bude nějaké překvápko, jen ne furt ty chcance jak to bohužel vypadá...

# 26.05.2024, 17:21

Leknín
Nás tady trefí dřív šlak,než něco lepšího,hlavně teda Petera S.:)

52
# 01.06.2024, 08:40

Poněkud zapomenuté téma, jsou rozepsané další nevím kolik :D nevím kde co číst a mám v tom chaos, ale tento týden překvapil třemi letními dny, dusnem jak v prádelně a srážkově od pondělí při sobotě máme 57 mm
Dnes tmin +13 a už máme +17 a oblačno, klidno a srážky už snad budou mimo, jde to to severně, v noci to hodilo téměř 6 mm a doma konečně něco udělám, jenže je tu totální bahno všude a slimejšeinvazi jsem už zmiňoval... :zz:

Další týden vypadá stále mokro, mně už asi odvezou

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.