Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Začátek nového týdne bude stále studený a na horách i se sněžením, potom se oteplí

46
# 22.04.2022, 15:43

Je to škoda s těma výhledama, včera +14, dnes 15 a člověk si rychle zvykne.. Oba velcí modeloví hráči shodně na teploty u nás jen kolem 10 a do konce příštího týdne žádné teplo, takže když se blíží konec dubna tak se všude mluví o pozvolném oteplování a bude to tam stejně zas někde v podnormálu :(

Tak aspoň začíná krápat, ale bude to tak podle modelů do 1 mm., ale může to ještě překvapit. V neděli už to vypadá živější :blesk: :vitr:

107
# 22.04.2022, 16:05

Ať to přesune mně se nechce.
Zase je tu někdo puntičkář. No jo tak jsem se sekl o stát. Dívám se na blitzortung a vidím u Chorvatska že to jede a nemám čas čumět na mapy.

107
# 22.04.2022, 17:16

No už je to na jihu Maďarska a stále to má pořádné grády. Vypadá to trochu jako bow- echo nebo derecho.
Kdo ví jestli to vydrží až na Slováky.

167
# 23.04.2022, 13:00

Tak ten příští týden a víkend modely hezky oteplují a odsouvaji ten studený vzduch více na sever tak snad to tak vydrží :)

46
# 24.04.2022, 09:20

kuba
No asi nevydrží, ten chladnější mód bude zřejmě pokračovat dál. Přes týden docela podprůměrné teploty, já tam maxima jen +13 do pátku. Naštěstí zatím žádný mráz. Na víkend oteplení +16 a po svátku práce opět jen +11 se srážkama, ale ty srážky se vymažou víc než že by teploty stouply. Kde je těch 20 co se tam objevovalo dřív ve výhledu, tak možná na konci května..

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.